Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12345678...134
Dolů
Téma: Společně začít...
***
#64156
Re: Společně začít... Před 1 rok, 8 měsíce  
Verčo nedám, sice jsem si myslel kdo ví jakej nejsem borec, že zvládnu co chci, ale ne. Mě je vlastně dobře, ten pocit když jsem se napil byl úžasnej, já vím sem se to nehodí psát a říkal jsem si, že já asi nebudu ten alkoholik já to jen mám rád. Asi jsem měl jen chvilkovou slabost, že bych mohl být, ale alkohol za to nemohl to bylo vlastně jen ve mě a když já budu psychicky ok, tak zmáknu i normálně nebo trošku nadměrné pít. Je mi jasný, že na téhle stránce jsem skončil, to je pro lidi co se rozhodli nepít a mě je teď dobře konečně se vyspím, včera mě začalo bolet celý tělo asi z nevyspání potím se tak, že bych vytopil sousedy a teď je to fajn Tobě držím palce já jsem buď už ztracenej a nebo v pohodě
Ondra
Senior Boarder
Příspěvky: 74
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#64157
Re: Společně začít... Před 1 rok, 8 měsíce  
Když jsem v lednu přestala, ten den, jak mě našel manžel jsem byla úplně hotová. Bylo mi strašně zle několik dní, vím jak je to těžký zvládnout. Zvracela jsem asi čtyři dny, nemohla jíst, ani pít, nespala jsem, potila jsem se, klepala jsem se. Šla jsem i tenkrát marodit. Co mě zvedlo, to byly děti. Musela jsem fungovat, vařit, starat se a po 14 dnech bylo líp. Vím, že mě pak jsem po 4 měsících selhala, ale ty čtyři měsíce jsem se cítila líp... Byla bych ráda, kdybys zůstal, třeba si to rozmyslis. Teď už je to taky lepší,od 31.7. jsem se držela do dovolené a teď po dovolené uvidíme co doma... Ale už je to přes 14 dní a zase je mi líp.
Veronika
Senior Boarder
Příspěvky: 72
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#64158
Re: Společně začít... Před 1 rok, 8 měsíce  
To jsi skvělá opravdu já vím,že bych to na dovolené obklopenej chlastem nedal, vlastně já to nedal ani neobklopenej alkoholem , ale to jen proto, že jsem celý den musel řešit to pak jet řešit věci do Německa, pak zase zpátky a pak jsem přijel a říkám si pfuu paráda žena mi onemocněla asi nějaká chřipka a najednou ona spí já sedím, taky už hotovej a jako zálohu jsem měl sport, což nešlo a další jsem neměl tak si říkám spí, tak si koupim jen dva pakliky, ale už teď vím, že půjdu pro třetí, ale tvrdej si nedám. Navíc já potřebuju spát já tak moc chci už pořádně spát, pocení vem čert i tu bolest, ale to je z nevyspání. Cítím se špatně kvůli své ženě a i kvůli tobě a lidem co mě tu podporovali a to nikoho vlastně neznám, pak ta kravina s tím vyplňováním deníčku, mám to zapřít, mám zavolat at už nevolají asi zavolám, ať už nevolají měli zavolat v pátek taková ostuda, že jsem nedokázal ani měsíc vlastně ani týden nejraději bych to vrátil zpět, ale vím proč protože teď už je to jen mlácení prázdné slámy, člověk zpytuje svědomí, ale schuti si dám další . Snad dostanu třeba zítra rozum a nebo tak ne. Já už vlastně nevím.
Ondra
Senior Boarder
Příspěvky: 74
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Poslední úprava: 17/08/2022 18:42 Provedl: Ondra1.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#64159
Re: Společně začít... Před 1 rok, 8 měsíce  
A to moje žena byla tak moc ráda a nadšená, že to už začínám řešit, že si o tom povídáme, že to začíná být jinak. Moje žena je úžasná ženská a ptala se jak mi v tom může pomoci ( moje žena napije vůbec ) říkám není jak, prostě to zvládnu. Ta kdyby mohla tak mi přiveze i měsíc z nebe a bude řešit dopravu a já se na to vyseru .
Ondra
Senior Boarder
Příspěvky: 74
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#64160
Re: Společně začít... Před 1 rok, 8 měsíce  
Ondro, tohle jsem měla taky, Chodila jsem na tu terapii, psala deník, pak jsem selhala. Bylo to síla tam jít a říct jí to, ale nějak jsem věděla, že musím. Sama mi řekla, že to je naprosto běžný, že se to stane. Ale to samozřejmě nebylo jednou. Přesně chápu ty náročné dny, kdy prostě je toho příliš a vždy se těšíš. Já teď tady vlastně odpočívám, až přijedu domů, bude shon...toho se bojím. Doma to mám stejné, manžel je prostě zlatý. <3 Také jsem mu řekla, že mi pomoct nemůže, že to musím sama. Ale i kvůli své rodině musím.
Veronika
Senior Boarder
Příspěvky: 72
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#64161
Re: Společně začít... Před 1 rok, 8 měsíce  
A neodcházej, prosím. Ať je to jak chce, to se prostě stane a nejsi první ani poslední, já to vím. Alespoň tady v téhle místnosti zůstaň.
Veronika
Senior Boarder
Příspěvky: 72
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#64162
Re: Společně začít... Před 1 rok, 8 měsíce  
Jj jasný zůstanu. odpočívej a užívej dovolenou a co bude zítra neřeš to bude zítra . To si říkám právě teď .
Ondra
Senior Boarder
Příspěvky: 74
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#64163
Re: Společně začít... Před 1 rok, 8 měsíce  
Ondra, "ale koupil jsem si jen 12 piv" .. ) Kolik dni davame tomu, nez se stane z 12 piv basa a flaska a divocina?
Uplne vidim sebe pred x lety. Stejna faze. No, moc dlouho mi ty snizene davky alkoholu nezustaly, protoze telo potrebovalo k uspokojeni vetsi davky. Takze jsem se do toho po case poradne oprel a frnk, rok byl pryc a ja na psychiatrii . Po techto peripetiich jsem si rikal: malo to je o nicem, moc je to pruser, nic mezi tim nestoji za nic, tak bude lepsi nepit.

Co myslis, Ondro, ze zpusobuje tu nepohodu, poceni, nemoznost se poradne vyspat?
Za me je to rozhodne abstak. Poceni, klepani se, nevyspani se, nervozita .. a tohle vsechno vyresi na nejaky cas par piv.

Ale tomu vsemu se da samozrejme rozumet, proste to chutna, neco to dava a v neposledni rade je to zavislost, nutkava potreba.

Stranky, forum neni prece jen pro lidi, co se rozhodli nepit a jde jim to, ale pro vsechny, kterych se alkohl tyka. Urcite si to tady ctou i pribuzni, rodinni prislusnici, znami, co maji v okoli nekoho zavisleho na alkoholu a nebo si to o ne/ni mysli.
MichalB
Platinum Boarder
Příspěvky: 1578
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#64164
Re: Společně začít... Před 1 rok, 8 měsíce  
Rozhodně souhlasím s tím spánkem, to fakt určitě ten týden i 14 dní trvá. Já tedy už pak nespala ani po alkoholu, vždy tisíc probuzení, říkala jsem si, jak zvládnu fungovat druhý den? Hlavně vždy šílená kocovina, ne ta po pití, ale morální... Kolikrát jsem v noci byla vzhůru a brečela, že už tady asi ani nechci být. Teď spím jak dřevo, tedy aspoň tady na dovolené a je to super. A přesně, jsme tady abychom se podporovali, v dobrým i ve zlým.
Veronika
Senior Boarder
Příspěvky: 72
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#64165
Re: Společně začít... Před 1 rok, 8 měsíce  
MichalB Noo než se z toho stala basa počítám tak do cca 23:00 páč jsem si dle předpokladů došel pro 3 pakl. Noo máš pravdu málo stojí za nic hodně je průsera nic mezi nedávám, sakra jak já se teď cítím špatně, ale špatně myslím slabě a to mi vadí.( To vadí asi každýmu ) Ten deník a ten hovor byla kravina. Což o to dnes to bude fajn já vypiju 10 piv a nepoznal by jsi to, ale pak se to zlomí kolem 15 piva a na to já čekám, až prostě vypiju těch 18 a budu spát,jediný v co doufám, ať nedělám průser, nebo ostudu, ale snažím se si to v hlavě srovnat tak snad ne. Verčo jeden citát se mi líbí a to nejsem věřící, ale zase nejsem nevěřící, člověk by měl mít raději zadní vrátka co kdyby Nepečuj o zítřek dosti má dnešní den na svém trápení . To se mi líbí
Ondra
Senior Boarder
Příspěvky: 74
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12345678...134
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter