Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...30313233343536...134
Dolů
Téma: Společně začít...
***
#64675
Re: Společně začít... Před 1 rok, 10 měsíce  
MichalB, já to myslela tak ze už 3 měsíce den co den odolala pokušení a ze to není úplně lehké. A já ještě porad naivně doufám ze to pokušení bude po určité době slábnout..Takže po třech měsících sice vybráno není, to nebude nikdy ale ze se šance na zvládnutí časem zvyšují..Nebo ne?
Mila
Junior Boarder
Příspěvky: 35
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#64676
Re: Společně začít... Před 1 rok, 10 měsíce  
Slabne chut, potreba. Ale uspech souvisi se zmenou pristupu k zivotu. Jen prestat pit je pouhe oddaleni problemu, ktere muze koncit opet flaskou a dal uz to zname.
MichalB
Platinum Boarder
Příspěvky: 1578
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#64677
Re: Společně začít... Před 1 rok, 10 měsíce  
Přesně. Myslim si, že ta doba u mě ani tak neni tak důležitá. Dřív jsem počítala den za dnem a měsíc mi přišel hodně. Teď si píšu deník, jednou za čas si tam spočítam dny a zapíšu. Myslim si že základ je práce na sobě. Jinak začne člověk pít po pár letech raz dva a je tam kde byl. člověk se musí vyvinout za hranice bývalého závislého sebe. Musí se přerůst. Posunout. Najít nový smysl. Pak to jde..

Nealko pivo se hodně kritizuje, někomu ale vyhovuje. Já si očas dam, třeba v hospodě. Ale mam tu výhodu že mi nechutná. Takže ho kolikrát ani nedopiju a další už si fakt nedam DDD.
Rachel
Platinum Boarder
Příspěvky: 595
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#64678
Re: Společně začít... Před 1 rok, 10 měsíce  
Děkuji za odpověď. To chápu. Ale tak daleko ještě bohužel nejsem.. V hlavě jsou sice plány co chci změnit, ale skutek útěk.. Zatím jen druhy den zvládam chodit kolem alkoholu aniž bych ho vzala do ruky.(předtim jsem mela jeden den 2_maly čtvrtky když bylo nejhůř, jeden den jednu malou.. ) ted druhy den nic i když je toho kolem mě dost.. Já totiž spadla do tvrdého alkoholu. Když jsem nepila tvrdý, bylo to v pohodě. To pivo jsme si občas dali ale nikdy jsem se z něho neopila. I na akcích byl můj strop 2 piva za cca 10 hodin a nic mi nebylo. Doma občas 1 večer u TV kdy jsem ho ani nedopila.. Ale u tvrdého po ctvrtkach nemám žádnou stopku a naposledy jsem jela 2dny v kuse, pak jeden den na spraveni ty dvě čtvrtky a druhy den tu jednu.. Proto jsem se ptala na to nealko pivo jestli to mužů občas k TV nebo kdybych šla někam na akci..( pokud bych někam šla tak jako řidič aby me to nelakalo..)
Mila
Junior Boarder
Příspěvky: 35
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#64679
Re: Společně začít... Před 1 rok, 10 měsíce  
Tak to je jasný, nejdřív je potřeba hlavně přestat a vystřízlivět. Je to těžký, ale jde to! Vydrž
Rachel
Platinum Boarder
Příspěvky: 595
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#64680
Re: Společně začít... Před 1 rok, 10 měsíce  
Já bych spis potřebovala Adi psychiatra, psychologa nebo někoho komu se mužů vykecat z toho čím přicházím a z čeho nevidím východisko.. A naučit se zase žít a usmivat.. K alkoholu jsem samozřejmě mela sklony ale utíkala jsem k němu abych to nějak psychicky zvladala.. Hodně špatná volba, to je mi jasné.. Musím najít smysl života. Ten zatím nevidím jen vim ze alkohol to neřeší jen zhoršuje.. Takže Adi jedno po druhým..
Mila
Junior Boarder
Příspěvky: 35
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#64681
Re: Společně začít... Před 1 rok, 10 měsíce  
Rachel.. Udělám max abych to zvládla. Jinak nevyresim ani svůj život a neskoncim dobře. Dnes taky ani kapka. Ale teprve druhy den..???? Takže zatím žádná výhra.. Řekneme si za měsíc, pul roku, rok...
Mila
Junior Boarder
Příspěvky: 35
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#64682
Re: Společně začít... Před 1 rok, 10 měsíce  
Ahoj Mila, 2.deň je rovnako super ako aj tisíci ako aj miliónty, nie je rozhodujúce koľký deň to je, ale to že je bez chlastu, každý deň bez chlastu sa ráta, ja mám o 2 týždne 1 rok, ak vydržíš onedlho si to budeš mócť povedať aj ty, dá sa to, pre mňa bol neskutočný jeden mesiac, potom pol roka a teraz bude rok....ide to rýchlo a všetko sa dá, skús si tu na fore prečítať čo najviac príspevkov, mne to veľmi pomohlo v začiatkoch....

Inak zdravím všetkých dlhšie som nepísala, iba som sem chodila čmuchať ale stále som tu a čistá abstinencii zdar
Meggie
Gold Boarder
Příspěvky: 255
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#64683
Re: Společně začít... Před 1 rok, 10 měsíce  
Tři měsíce jsou super a Mílo, pamatuj, že každý den se počítá a každý den si zkus říct, že dnes ne a třeba to půjde. Ono je to těžké, já zkoušela také sama a to jsem pila jen občas, ale hodně. Pak se mi to taky zvrtlo a zhroutila jsem se totálně psychicky, už jsem to nedávala. Každý napití končilo depkou. Jsem tady na tři měsíce. Zatím končím pátý den. Moc to není. Od posledního napití mám 14 dní. Je to těžké, chybí mi rodina, strašně moc a je mi z toho úzko. Ale snad to vše zvládnu a bude zase dobře. Psychoterapie jsou dobrý a ostatní aktivita celkem také, každý si v každém směru něco najde.
Veronika
Senior Boarder
Příspěvky: 72
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#64684
Re: Společně začít... Před 1 rok, 10 měsíce  
Verčo to musí být fakt těžký. Ale zase lepší tři měsíce a pak dobrý, než celej život pít. Stejně je pak člověk od tý rodiny tak odpojen. Zajímá ho jenom to, kde si koupí další chlast....

Mílo přesně dva dni, nebo tisíc. Je to jedno. Každý den bez pití se počítá. Hlavně neměj doma žádnej chlast. Kup si džusy a limonády, mě to pomáhalo...
Rachel
Platinum Boarder
Příspěvky: 595
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...30313233343536...134
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter