Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...32333435363738...134
Dolů
Téma: Společně začít...
***
#64695
Re: Společně začít... Před 1 rok, 5 měsíce  
Meggie teď jsi zase můj vzor ty Líbí se mi jak uvažuješ, máš takový čistý a jasný pohled na věci. Ještě v kombinaci s tou slovenštinou je to kouzelné a povzbuzující. Díky že tu sdílíš tvojí energii a pohled na věc.
Rachel
Platinum Boarder
Příspěvky: 592
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#64696
Re: Společně začít... Před 1 rok, 5 měsíce  
Ahoj Ráchel, ano po alkoholu přejdou i bolesti které člověk pociťuje. Alkohol otupi úplně všechno. Nikdy jsem se neopila do fáze kdy bych nebyla schopna se prevlect a jít spát do postele.. Presto doufám ze nebudu jedna z tech které budou mít nějaké následky a vše se vrátí do normálu jaký by mel byt. I ty, nejen Meggie hodně pomahas. Díky
Mila
Junior Boarder
Příspěvky: 35
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#64697
Re: Společně začít... Před 1 rok, 5 měsíce  
Ne, myslim, že to by musel být opravdu extrém, to by jsi sem asi nepsala, kdyby to bylo tak...

Tělo má neuvěřitelné schopnosti a v ty já věřím. Jen mu nesmíme dál škodit.
Rachel
Platinum Boarder
Příspěvky: 592
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#64698
Re: Společně začít... Před 1 rok, 5 měsíce  
Díky za uklidnění. Faktem je ze teď čtvrtý den je mi o něco lip.. Ty tlaky za očima už jsou minimální.. Jak jsem ty tři dny mela pocit ze se to nijak míč nejlepší tak dnes mám opačný pocit. Možná i díky tomu ze jsem v noci spala úplně klidně cca 10 hodin. Ještě to není to pravé orechove ale je to o hodně lepší než včera.. Tak snad zítra bude zase o něco lip.. Jinak oblíbená veta... Dnes si nedam je pro me o něco lehčí než včera.. Naštěstí..
Mila
Junior Boarder
Příspěvky: 35
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#64699
Re: Společně začít... Před 1 rok, 5 měsíce  
Jinak, dochází mi med.. za 4 dny padlo kilo medu do čaje..
Mila
Junior Boarder
Příspěvky: 35
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#64700
Re: Společně začít... Před 1 rok, 5 měsíce  
Já vim ze sem píšu často, možná příliš často.. Ale upřímně chytam po telefonu a po téhle diskuzi v okamžiku kdy dostanu chuť si vzít aspoň malou čtvrtku.. A vzhledem k tomu ze toho tady je opravdu požehnané, stačí natáhnout ruku a nalit... Tak si jdu procist diskuzi, něco napsat, ověřit si ze to jde a když to Zvládla nebo zvládá jak chcete MichalB, Rachel, Meggie, tak to jde a musím to zvládnout taky.. Jste moje berlicka..Doufám a udělám vše pro to aby rozdíl doby v abstinenci mezi mnou a vámi všemi zůstal porad stejný a nezvetsil se. Tak. a už me to zase přešlo
Mila
Junior Boarder
Příspěvky: 35
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#64701
Re: Společně začít... Před 1 rok, 5 měsíce  
Však piš. Já jsem ted hodně v práci, tak to tolik nestíhám odpovídat. Ale chtěla jsem říct, že podle mě je med hodně dobrej pomocník Doufám, že se držíš dál!
Rachel
Platinum Boarder
Příspěvky: 592
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#64702
Re: Společně začít... Před 1 rok, 5 měsíce  
Ano. Držím se. I když říct držím se budu moct tak za rok a ne pátý den.. Včera jsem po 23 hod. usnul a a vzbudila se v 11:30.. Skoro nic doma nedělám a furt jsem unavená jak kdybych cely den makala na poli.. Ale je fakt ze doma mám cely den stres a nervy napjaté k prasknutí a nevypnu.. A to ted není záležitost alkoholu nebo abstaku.. Bohužel.. Tohle jsou věci které musím vyřešit ale jsou neřešitelné.. Aspoň zatím.. Děkuji Rachel ze jsi napsala. A ještě jednou.. Ano všem flaskam, které mám porad po ruce říkám ze dnes nechci..ze mam jine starosti a jiny program..A zatím to funguje..
Mila
Junior Boarder
Příspěvky: 35
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#64703
Re: Společně začít... Před 1 rok, 5 měsíce  
Mila, jde o to eliminovat pocet moznych problemu na minimum. 100x se nenapijes a flaska ti na kuchynske lince nebude vadit, nic neudela. Jedno dnes si namazes chleba, ze ktereho ti spadn kolecko salamu na podlahu, a protoze tech chlebu uz spadlo za posledni roky xy, rupnou nervy, exnes pul flasky a nebudes ani vedet proc vlastne a co se stalo.
Je to jako si nechat hrabe v ceste rikat: nikdy jsem na ne neslapla, tak proc je davat pryc.
Proste a jednoduse, jakmile je neco zbytecneho, tak to nedelat .

Na navsteve. Cchce pivo? Ne, diky, ja nepiju. Pak jdu do kuchyne pro vodu a vidim pivo, zkrat(neco se udeje) a: "tak si dej, jedno te nezabije" .. v t chvili je to tak rychle a "necekane" .. Nastesti uz tyhle triky znam, ak se nenecham nachytat (zatim jsem se nenechal).

Jestlize jsou neresitelne problemy a nebo stres a clovek si mysli, ze to proste nejde a tamthleto a tohleto .. a ze za cas to pujde vyresit, protoze neco .. jsou to jen vymluvy. A pak se kruh uzavre a zase jsme s flaskou, resp. ja to tak mel a pozoruji to u vice lidi. I u tech bez zavislosti na alkoholu.

Nejoblibenejsi je: kdyz ono je to tak tezky .. A zpetnym zkoumanim dojdeme az na samy pocatek nasich blbych rozhodnutich

Z cehoz pak vyplyva, ne AZ, ale TED
MichalB
Platinum Boarder
Příspěvky: 1578
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#64704
Re: Společně začít... Před 1 rok, 5 měsíce  
MichalB. Rozumím. Ale ze své zkušenosti před par lety mám vyzkousene ze suchá domácnost mi nepomohla. Prostě jsem šla do obchodu a bylo to v hájí. Takže u me víc než suchá domácnost pomáhá připomínat si proč ne a co jsem vše zaplatila za chvilky zapomeni. A ona veta dnes si nedam.. Protože nechci a nepotřebují. Pokud potřebují nesmim... A k mým problémům.. Momentálně řešitelné z různých důvodu nejsou. Nejdřív je mužů začít řešit v květnu kdy konci pronájem mého bytu a budu moct odejit.. Vim jak to chci řešit ale musím prostě ještě počkat. Není to o neřešitelnosti ale o momentální neřešitelnosti.. A do te doby je důležité zůstat střízliva protože s alkoholem nic nevyřešim ani nedotahnu do konce. To je můj cíl..
Mila
Junior Boarder
Příspěvky: 35
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...32333435363738...134
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter