Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...34353637383940...134
Dolů
Téma: Společně začít...
***
#64715
Re: Společně začít... Před 1 rok, 10 měsíce  
Mila, mi to trochu prijde jako debata na stejne tema, jen o dve parta jinde. Ja to spis popisuji z toho, jak na veci koukam a co mam vyzkousene na sobe, pripadne vypozorovane z okoli. A kdyz ctu tve prispevky, mam pocit, ze branis tvuj nazor. Coz je samozrejme v poradku. Jen mi prijde, ze to neni potreba, protoze te nekritizuji .
Ale zase se clovek dozvi, jak to mas nastavene, co a jak resis.
Je to obcas drina ta komunikace
MichalB
Platinum Boarder
Příspěvky: 1578
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#64716
Re: Společně začít... Před 1 rok, 10 měsíce  
Ano. To je. A tvoje postřehy a reakce jsou pro me velice cenné. Ver mi ze si to ctu velice pozorně a dost o všem premyslim. Nechci sklouznout zpátky. To ze se zatím držím je sice fajn ale je to jen začátek. Jen je pro me obtížné ze dne na den vyřešit veškeré problémy a udělat v sobě Tzv.čistku at už se týká vztahů či čehokoliv jiného. Neříkám ze to nejde. Jen ze me to momentálně nejde. Jsem na nedchopence s ramenem. Takže dolecim, vrátím se do práce, zároveň i ke svému hobby a budu řešit dál. Ale prioritou zůstává nenapit se.. A ještě jednou díky za to ze tu jsi..
Mila
Junior Boarder
Příspěvky: 35
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#64717
Re: Společně začít... Před 1 rok, 10 měsíce  
Určitě je to nutné ze začátku jít krok po kroku. Možná tě takový uvažovaní dopředu v tuhle přetěžuje To je asi přirozený. Je vůbec dobrý, že komunikuješ a že máš vůli. Myslim, že by člověk měl sám sebe prostě ocenit, všichni jsem na stejný cestě, někdo víc vepředu, někdo se furt vrací (můj případ) a někdo teprv vychází. Ale cíl je stejnej.
Rachel
Platinum Boarder
Příspěvky: 595
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#64718
Re: Společně začít... Před 1 rok, 10 měsíce  
Díky za podporu. Ano. Mas pravdu ze můj mozek porad šrotuje jak a co nejlíp vyřešit ale pořad je tam strach co bude když udělám to nebo ono.. Nekdy nejde prasknout do stolu a ze dne na den změnit bydlení, práci atd... Takže se se snažím nepit, zůstat střízliva, začít žít normálně včetně relaxace a řešit postupně. Jinak se držím protože vim ze jinak se z toho kolotoče nemám šanci dostat.. A zničila bych nejen sebe ale i minimálně dceru.. Přejí krásný den vsem
Mila
Junior Boarder
Příspěvky: 35
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#64719
Re: Společně začít... Před 1 rok, 10 měsíce  
Ahojte lidičkové, tak co jak se vám daří. Jak to jde Mílo. Já dobrý, až na moje rodiče. Jsem si jistá že z nich mam většinu psychických problémů i to pití. Musim je ale potkávat. Takže mi držte palce. Já vám taky držim
Rachel
Platinum Boarder
Příspěvky: 595
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#64720
Re: Společně začít... Před 1 rok, 10 měsíce  
Ahojte všetci, prečítala som si tu o sebe velmi krásne veci a ďakujem vám za to, ste úžasní....
Dnes mám ale za sebou jeden z najhorších dní môjho života, musela som dať uspať moju fenku ktorá bola pre mňa všetko na svete a cítim sa ako by mi zomrela moja duša spolu s ňou.....kto nemiloval svojho psíka tak ako ja, nepochopí....už som to v živote zažila a viem že má čaká obdobie obrovského smútku ale nechystám sa to zapiť..to by ona nechcela....sa čudujem že tieto pocity nemám...asi som sa na ten chlast vážne nadobro vys*ala...prepáčte za výraz ale som strašne smutná a unavená a naštvaná, bol ťažký deň....mám doma ešte jedného psíka našťastie a som rada že je tu, leží vedľa mňa v posteli, vedľa neho moj syn a ja vám píšem s bolesťou v srdci.....viem ale že to bez chlastu zvládnem.
Meggie
Gold Boarder
Příspěvky: 255
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#64721
Re: Společně začít... Před 1 rok, 10 měsíce  
Ahoj Rachel. Zatím se držím.. A hodlam v tom pokračovat. Vim jak se cítíš a rozumím ti.. Mám trošku něco podobné ale nejedná se o rodiče..u me jdou to spíš děti, bývalý a současný partner... Mám to trošku složitější. Nicméně di vždycky řeknu ze už na truc si nedam. K tomu me nedostanou..( zní to zvláštně.. Zvlášť když u děti me drtí spis situace -nemoc...) a partner.. Tam se vyjadřovat nechci. Věřím ze to zvládnes protože jen střízlivý tomu můžeš čelit. Drz se.
Mila
Junior Boarder
Příspěvky: 35
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#64722
Re: Společně začít... Před 1 rok, 10 měsíce  
Ahoj Meggie. Mrzi me tvá ztráta. I tohle bohužel znám.. Jen s tím rozdílem ze jsme před par lety zachránili kobylku z jatecniho auta.. Znaly jsme ji s dcerou.. Prodloužili jsme ji život o pouhých 8 měsíců. Pak přišel úplný kolaps plic a já ji musela nechat uspat.. Strašně období. Ted mám kočku nalezence cca 1 rok a psa cca 8 let z útulku ( 4r. Romská osada a 2 r útulek.. Nikdo ho nechtěl a je úžasný). Taky se bojím co bude az jednou přijde čas...Tvůj pes mel velké štěstí ze te mel a prožil s tebou krásný život..Opatruj se a drž se.
Mila
Junior Boarder
Příspěvky: 35
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#64723
Re: Společně začít... Před 1 rok, 10 měsíce  
Meggie, to mě moooc mrzí. Upřímnou soustrast. Mám celý život psy. Já se snažím na ně tak neupínat, protože vim že umíraj tak brzo. Ale ono to stejně nejde Taky je miluju.

Jo jo, alkoholismus je v podstatě řada nepřetržitých špatných rozhodnutí. DDD
Rachel
Platinum Boarder
Příspěvky: 595
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Poslední úprava: 22/11/2022 06:35 Provedl: Suzanne.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#64724
Re: Společně začít... Před 1 rok, 10 měsíce  
Rachel.. Tak lip bych definici alkoholismu asi ne napsala.. To je naprosto přesně...
Mila
Junior Boarder
Příspěvky: 35
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...34353637383940...134
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter