Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...66676869707172...134
Dolů
Téma: Společně začít...
***
#65074
Re: Společně začít... Před 1 rok, 7 měsíce  
Ahojky, zatiaľ držím, dnešok detto ako včera, čiže nič moc.. Dnes som bojovala v obchode sama so sebou, našťastie, vyhrala.. Ešte zvládnuť večerný prechod okolo obchodu, keď pôjdem z cvičenia a dnešok by sa mohol vydariť..

Šárka, v podobnom duchu sa aj ja pripravujem na víkend, tento bude pre mňa náročnejší, keďže ja zlyháva väčšinou po týždni, takže ak zvládnem tento, viem, že ďalšie pôjdu ľahšie! Takže, dievča, myslím aj na teba a budem ti/budem si držať palčeky!!!

Libuš, tak to je paráda! Ja som bežky skúšala pred rokmi, len mám problém s nohou, resp s prednou časťou chodidla, čiže mi odrážanie spôsobovalo bolesti, bolo mi to veľmi ľúto, ale rozmýšľam nad skialpom, tam je noha pevná, len sa musím naučiť lyžovať
Uži si to teda a uvidíš, že a čajom budeš mať na to krajšie spomienky, možno aj viac spomienok
Kristína
Expert Boarder
Příspěvky: 137
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#65075
Re: Společně začít... Před 1 rok, 7 měsíce  
Krásné odpoledne všem!

Jsem moc ráda, že se držíš Šárko a ty si Libuš, užij běžkovou dovču.

Mně začíná pracovní víkend, ale taky si to zkusím užít

Mějte se fajn a držte se.
Tereza
Expert Boarder
Příspěvky: 116
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#65076
Re: Společně začít... Před 1 rok, 7 měsíce  
No ako sa držíme? Ja držím držím včera som si ale pre istotu nezobrala so sebou peniaze na cvičenie, ak by ma náhodou chcelo vcucnúť do obchodu ale oľutovala som to, lebo som mala chuť na fajnú sladkú buchtu z pekárne
Večer veľká nervozita ako posledné dni, to už bie sú fyzické absťáky, ale psychika pracuje, nálady sa striedajú ako na bežiacom páse..
Vždy si niečo prečítam z fóra, keď mám chvíľu, dnes to bol príbeh, ako každý, príbeh jednej pani, ktorá sa trápila s každodenným večerným pitím fľašky vína, písala o AA, snažila sa prestať atď.. Ale pozrela som si jej históriu príspevkov a je tam pauza 3 roky, kde sa opäť ozvala, že to nezvládla a pokračovala v každodennom pití a chce opäť skúsiť prestať..
No, ďakujem aj za takéto príbehy, lebo ma to len utvrdzuje v tom, že som si zvolila správnu cestu..
Inak, MichalB, aj ty si ju podporoval, teba nachádzam často v diskusiách, tvoje rady sú na nezaplatenie
Kristína
Expert Boarder
Příspěvky: 137
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#65077
Re: Společně začít... Před 1 rok, 7 měsíce  
Neviem, ktorá z vás, či Terezka alebo Libuš písala, že tentokrát je to prestávanie s alkoholom iné.. To platí aj u mňa, nielen preto, že keď sa obzriem späť, vidím, že už som ďaleko prekročila hranicu, ale aj preto, že ste tu VY VŠETCI, ste jediní, komu sa môžem zdôveriť a viem, že sa s tým trápite spolu so mnou, keď mám ťažkú chvíľku, myslím na vás, nie som sama

Krásny zasnežený víkend prajem!
Kristína
Expert Boarder
Příspěvky: 137
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#65079
Re: Společně začít... Před 1 rok, 7 měsíce  
Kristina, ti poslu cislo uctu a muzes mi nejake penize za ty "rady" poslat . Abstinenci zdar!
MichalB
Platinum Boarder
Příspěvky: 1578
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#65080
Re: Společně začít... Před 1 rok, 7 měsíce  
Haha, ale veď píšem, že sú tvoje rady na nezaplatenie, čiže peniazmi sa vyčísliť nedajú musí ťa hriať iba dobrý pocit pri srdci
Kristína
Expert Boarder
Příspěvky: 137
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#65081
Re: Společně začít... Před 1 rok, 7 měsíce  
Fuj, a dnes poobede a večer strach a hrôza, mne sa už o chlaste sníva aj s otvorenými očami, nech ten víkend skončí.. Vy ako?
Kristína
Expert Boarder
Příspěvky: 137
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#65082
Re: Společně začít... Před 1 rok, 7 měsíce  
Zdravím z hor,

nemám tady úplně fajn připojení, takže kdyby si někdo myslel, že se nehlásím, protože kalím, tak to tedy ne! .

Poprvé od té doby, co jsem začala tentokrát abstinovat, jsem měla velkou krizi. Bylo mi opravdu psychicky neuvěřitelně špatně. Jen obtížně vydržitelná úzkost, příšerná bolest hlavy, pocity na zvracení. A to jsem si myslela, jak si budu na chaloupce v horách lebedit.
Moc mi nepřispěla ani poznámka Eriky ve veřejné diskuzi - je to pravda. Lidé se zde mihnou a zmizí. Je pravda, že co pořád psát, ale já tak trochu tuším, že to opravdu většina nedává.
Pročítala jsem diskuze a je to jako přes kopírák - nepiju, nikdy, držte se a nakonec - zřejmě skutek, utek. Michala opravdu obdivuji za to, že to po tolika letech tady nevzdává:-*
To, co jsem napsala neznamená, že chci začít znovu pít - jen jsem dnes přemýšlela, jestli bude ten život po stále tak bolavý
Libuš
Gold Boarder
Příspěvky: 316
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#65083
Re: Společně začít... Před 1 rok, 7 měsíce  
www.youtube.com/watch?v=6vk6wsLAYKU

Jedno je jiste, s tim alkoholem to byva casem a zvysenou spotrebou jen a jen horsi. A nepit z toho vychazi jako dobre reseni. A s tim zbytkem si clovek musi nejak poradit, no .

Jasne ze me xkrat napadne se nekde vylejt, ze by to vyresilo vse. Nastesti to neni kazdy den a ani v nejake pravidelnosti. Da se na to zvyknout a nejak zpracovat .
MichalB
Platinum Boarder
Příspěvky: 1578
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#65084
Re: Společně začít... Před 1 rok, 7 měsíce  
Aničku Hogenovou poslouchám moc ráda. Neuvěřitelná dáma .

Já si uvědomuji, že nepít je jediná cesta, ale ten propad nálady mě dnes dost překvapil. Takovou úzkost jsem neměla ani při pití.

Píšu si do deníčku k diskuzi na terapii...
Libuš
Gold Boarder
Příspěvky: 316
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...66676869707172...134
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter