Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1
Dolů
Téma: Tchyně/mamka
#64646
Tchyně/mamka Před 1 rok, 5 měsíce  
Ahoj, už si nevíme vůbec rady a tak bych ráda poprosila o radu. Už je to 2 roky co jsem s přítelem který vlastní dům ve kterým bydlí i jeho máma. Bydlíme všichni na jednom patře ale ze začátku byla fakt skvělá na to ze ji je 65 byla plna energie, chodil na brigády furt něco dělala. Pije uz od malička co se přítel narodil jenže teď poslední půl rok uz se to nedá. Je neustále zavřena v loznici. Nechodí ven a nepotkavama ji a když jo tak rychle zmizí abychom ji nevideli opilej. 5x uz jsme s ní rozmlouvali ať toho nechá a 5x nám taky slíbila ze nechá jenže to ji většinou vydrželo tak 2 týdny. Co je pro mě nejhorší ze po ní musím i uklízet její potřeby i mimo zachod. Je tu uz vážně nesnesitelny a s přítelem uz to nezvládáte nevíme komu napsat nebo zavolat aby nám pomohl. Máme podezření ze jezdi i pod vlivem alkoholu ale jen když jsme zrovna v práci takže ji nevidíme. Máme i psa kterého musíme nechat přes den doma a vůbec se o nej nepostrá nepustí ho ven nic. Nechávali jsme domu kameru a chodila nám i do ložnice. Přítel uz ji řekl ať se odstěhuje ze se na to nedá koukat ale jediný vo mu řekla bylo ať ji dá peníze na byt a půjde a ze tady má trvaly pobyt. Vážně uz jsem zoufalá a nevim co dělat. Nedá se s ní vůbec mluvit je ji všechno úplně jedno. Moc prosim máte někdo nějaký napad co dělat ? Moc dekuji za odpod
Jitka
Fresh Boarder
Příspěvky: 1
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#64647
Re: Tchyně/mamka Před 1 rok, 5 měsíce  
Mila Jitko,
je mi to lito, ale pokud tchyne nebude sama chtit, tak si myslim, ze na ni moc “paky” nejsou.
Kdyz zde prolistujes prispevky, tak nejdes podobne pribehy.
Treba po jejich precteni, na neco prijdes.
Je mi to lito, ale s alkoholikem neni zadne porizeni, zadna poradna domluva a ani klidne souziti
Erika
Platinum Boarder
Příspěvky: 1215
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#64649
Re: Tchyně/mamka Před 1 rok, 5 měsíce  
Jitko to je mi hrozně líto, věřim že to je nesnesitelný. Bohužel mam taky strach, že právně to nijak nejde, možná leda by udělala nějaký přestupek opilá, ale to já nevim jak funguje. MOji rodiče oba pijou, ale neni to tak hrozný, snaží se to držet na uzdě, ale stejně, strašný vidět, jak chátrají...
Rachel
Platinum Boarder
Příspěvky: 591
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter