Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1
Dolů
Téma: Hledam
#8983
Hledam Před 11 rok, 11 měsíce  
Ahoj, mozna je to trapny, ale hledam zenu, alkoholicku, ktera by chtela abstinovat ve dvou a je sama.. Ja jsem z Prahy, 34 let, 192 cm, 115 kg. (M 14/3). Mam rad kino, divadlo, hokej, cestovani.
Moje heslo: Laskou a milovanim proti chlastu.

Muj email: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript
Pavlojd

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#8984
Re: Hledam Před 11 rok, 11 měsíce  
To mi přijde jako blbej nápad. Rozhodně souhlasím, že podpora partnera je k nezaplacení! Ale spíše by měl být buď vyléčený a nebo nejlépe bez problémů s alkoholem - pokud to bude "ten pravý", právě ta láska mu umožní pochopit, že alkoholismus je nemoc a podrží tě v ní, neodsoudí. Ale když bude stonat spolu, kdo koho podrží, když vám oběma rupne v bedně najednou a bude mít chuť oba? Zkoušel jsem to s alkoholkou, nefungovalo to - vzájemně si omluvíte, proč jdete lejt a když rupne jeden, druhý jde hned za ním. Pak jsem to zkoušel s normální holkou a alkoholismus jsem tajil, to taky nevydrželo - samozřejmě neustála moje tahy. Teď mám holku, co má svoje problémy, ale jiné. Já jí přiznal alkoholismus, ona mě to své, a zatím to funguje a skvěle. Ona ví, že přede mnou nesmí chlastem ani zamávat, já se nestydím a můžu přiznat, že potřebuju oporu, ví, co se mnou chlast udělal, a že to ještě není v pořádku. Zkrátka plné přiznání. Tohle vidíš spíše jako cestu, mít vedle sebe někoho silného, kdo v tom nelítá, a všechno mu přiznat. Ono to jde.
Alkoholikem z vlastní vůle

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#8985
Re: Hledam Před 11 rok, 11 měsíce  
To mi přijde jako blbej nápad. Rozhodně souhlasím, že podpora partnera je k nezaplacení! Ale spíše by měl být buď vyléčený a nebo nejlépe bez problémů s alkoholem - pokud to bude "ten pravý", právě ta láska mu umožní pochopit, že alkoholismus je nemoc a podrží tě v ní, neodsoudí. Ale když bude stonat spolu, kdo koho podrží, když vám oběma rupne v bedně najednou a bude mít chuť oba? Zkoušel jsem to s alkoholkou, nefungovalo to - vzájemně si omluvíte, proč jdete lejt a když rupne jeden, druhý jde hned za ním. Pak jsem to zkoušel s normální holkou a alkoholismus jsem tajil, to taky nevydrželo - samozřejmě neustála moje tahy. Teď mám holku, co má svoje problémy, ale jiné. Já jí přiznal alkoholismus, ona mě to své, a zatím to funguje a skvěle. Ona ví, že přede mnou nesmí chlastem ani zamávat, já se nestydím a můžu přiznat, že potřebuju oporu, ví, co se mnou chlast udělal, a že to ještě není v pořádku. Zkrátka plné přiznání. Tohle vidíš spíše jako cestu, mít vedle sebe někoho silného, kdo v tom nelítá, a všechno mu přiznat. Ono to jde.
Alkoholikem z vlastní vůle

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#8988
Re: Hledam Před 11 rok, 11 měsíce  
Není zde seznamka, a nápad to také není dobrý, každý alkoholik má sám se sebou práce nad hlavu, a ten druhý ho může vždy stáhnout, nehledáš spíše alkoholičku ke společnému pití?
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#8989
Re: Hledam Před 11 rok, 11 měsíce  
Bych řekla, že vzhledem k údaji v závorce pán hledá nějakou zoufalku, před kterou by se předvedl.
Vážený, tohle nepatří ani do inzerátu na seriozní seznamce, natož sem!
Hanka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#9043
Re: Hledam Před 11 rok, 11 měsíce  
Znám lidi,kteří se poznali jako abstinující alkoholici.Můj názor?Je to stejné jako bych dobrovolně seděla na bečce s dynamitem a hrála si s ohněm.Sama vím,že svoji svoji větev,na kterém visí můj život mám naříznutou.Může se stát cokoliv a já se napiju.Co ten druhý?Půjde ke dnu se mnou.A nebo obráceně.Myslím,že v takovýchto vztazích funguje hodně strachu.O sebe a o druhého.Nadměrné ohledy bránící upřímnosti.Všechno to,co jednoho zabíjí-tím zabíjí i celý vztah.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter