Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1
Dolů
Téma: Neschopenka, vydání
#9240
Neschopenka, vydání Před 11 rok, 9 měsíce  
Dobrý den, mám velké psychické problémy po léčení. Neschopenku vystavil obvodní lékař, ale léčím se na psychiatrii, nejsem schopna jít do zaměstnání. Kdo mi vystaví lístek na peníze? Je mi nepříjemné posílat do zaměstnání lístek na peníze s razítkem psychiatra. Je možné aby lístek vystavil obvodní lékař? Velice děkuji. Věrka
Věra

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#9241
Re: Neschopenka, vydání Před 11 rok, 9 měsíce  
Věrko, když Ti vystavil neschopenku, měl by Ti dát i lístek na peníze, záleží to na něm.A není to ostuda, že chodíš k psychiatrovi, dnes tam chodí kde kdo, léčíš se, no a?, kdybys byla blázen, tak se neléčíš!
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#9242
Re: Neschopenka, vydání Před 11 rok, 9 měsíce  
Děkuji za hezkou odpověd, povzbuzení.. U nás v zaměstnání je to těžké>drbny by mě pak sežrali, potřebovala bych vědět jak to je, obvodní by mi to napsal, ale jestli je to tak možné? Mám přinést potvrzení od psychijatra nebo jak, sám mi to nenapíše obvodní.Poradte mi.
Věra

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#9243
Re: Neschopenka, vydání Před 11 rok, 9 měsíce  
To musíš sama probrat s obvodním, klidně mu řekni, z čeho máš obavy.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter