Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1
Dolů
Téma: Můj muž
#13357
Můj muž Před 11 rok, 1 měsíc  
Můj muž. Téma na román. Mohla bych ho napsat,ale myslím,že bych nosila dříví do lesa a že mnozí z vás mají ještě příšernější zkušenosti. Vidíte sami,že za mým nickem je otazník. Víte proč? Protože prý lékařka z protialkoholní poradny mému muži řekla,že vlastně není alkoholik. Dělala jsem za něho test,který je zde uvedený a pro jeho styl pití tam není uvedená alternativa. Vysvětlím. Pije tak,že začne např. 1.1. a pije nonstop strašně moc 1-2 týdny ze začátku 2-3 l vína a druhý den už 4 l a další dny 10-12 l během zhruba asi 12 hodin. Občas pije ještě i tvrdý alkohol v kombinaci. Pak je třeba 2 týdny střízlivý a pak znova. Nebo pije týden a 3 týdny je střízlivý. A nebo byl taky nonstop opilý 5 měsíců. Naposledy to měl tak,že pil týden a týden byl střízlivý. Každopádně pil každý měsíc bez výjimky. Momentálně je střízlivý od konce ledna. Skoro nejdéle co ho znám. nejdéle byl střízlivý 3 měsíce. Psychicky teror,ponižování,urážky,vyhánění z bytu,vaření jídla třeba ve 3 ho ráno,pohrůžky zbavení mě všeho (auta,peněz,oblečení,prostě všeho..),halucinace,náznaky fyzickéo násilí,nemožnost spánku (budí mě nestále)-naspím třeba i jen 3 hodiny za týden,když jsem v té době nemocná,jsem úplně sama. Podotýkám,že nemám vůbec nikoho kdo by mi pomohl. Tchán s tchyní mě nenávidí a jeho pití mi dávají za vinu,ikdyž pil a léčil se ještě před naší svadbou. Ptáte se proč jsem si ho vzala. Odpověď je jednoduchá-velmi dobře to skrýval,neměla jsem tušení. Jezdíval za mnou autem a autem odjížděl,viděli jsme se jen o víkendech. Přede mnou pil jen společensky. Já sama nejsem naprostý abstinet,ikdyž v jeho přítomnosti už vůbec nepiji. Proč neodejdu? Jednak je mi ho stále líto. Mám pocit,že bych ho odchodem odkopla jako prašivého psa. Moc pro mě udělal a střízlivý je moc hodný. Mám pocit,že bych byla kapitánem opouštějícím potápějící loď. Jednak vím,že beze mě by byl až na úplném dnu,že ho držím v lidském stavu (čisté oblečení,hygiena,povinnosti..)Jednak svadbou s ním jsem musela zpřetrhat svůj dřívější život,úplně se změnit,ztratila jsem vše na co bych mohla navázat včetně bydlení. Vzhledem k mému věku a vzdělání bych nenašla práci a takovou,abych mohla bydlet a vyžít z platu ikdyby skromně. Vážím si vás a moc vás obdivuji-abstinující alkoholiky a držím pěsti,aby jste vydrželi. Odměnou je nejen vaše zdraví a život,ale láska a štěstí vašich blízkých. Nedovedete si představit tu úlevu a radost co zaplaví lidi jejichž nejbližší přestanou pít. Já už nedoufám,že budu mezi nimi,ale strašně moc to všem přeji.
žena alkoholika?

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter