Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 123
Dolů
Téma: Víkendový ochlasta
#25497
Víkendový ochlasta Před 9 rok, 1 měsíc  
Můj přítel,se kterým žiju 8.rok,je typický víkendový(dovolenkový)ochlasta.Jak nemusel druhý den do práce,sežral se jak to hovado.Kdyby zůstalo jen u toho,že se zlískal,došel by domů a chrněl,byl by to jen jeho problém.Bohužel měl tu tendenci mě v noci po návratu budit a vyžadovat sex nebo rovnou prudil.Bylo mi to krajně nepříjemné,táhlo z něj jak z lihovaru,často jsem šla ráno do práce,potřebovala jsem se vyspat a stejně byl v podstatě dočasně impotentní.Pokaždé jsem ho odpálkovala,ať se z té opice nejdřív vyspí a pak přijde.To v něm vyvolalo buď to,že se hluboce urazil,pronesl pár hnusných vět a nafučený usnul,nebo,v tom horším případě,verbálně agresívní útok.Co jsem si musela vyslechnout,nebudu ani opakovat,každopádně jeho výlevy trvaly i 1-2 hodiny,spát mě nenechal a když pak konečně odpadl a ze všeho se vyspal,nic si nepamatoval a nevěřil,že něco takového řekl nebo udělal.Když jednou rozbil stůl v kuchyni,ptal se pak,co se tady stalo...Kolikrát jsem mu říkala,že je alkoholik,že to nezvládá,ničí nás a měl by se jít léčit,ale urazil se s tím,že je úplně v pohodě a já blbě kecám.Za střízliva je docela fajn,akorát doma trochu introvert,ale do práce chodí,nefláká se a v podstatě nás zajišťuje,protože můj plat je dalek udávanému průměru.Takhle se to táhlo celé roky,až do osudné noci z 10.na 11.ledna letošního roku.V tu dobu tady ještě bydlela i dcera s dětmi,3,5letou holčičkou a 2letým chlapečkem.V místní hospodě se konalo pravidelné čtvrtletní karaoke a on tam byl taky,i moje dcera s kamarádkou.Já hlídala vnoučátka.Tehdy se vrátil,jako obvykle,z hospody nalitý někdy kolem 2:45.Dcera přišla cca 15 minut před ním.Já a děti jsme spaly,já v obýváku,děti ve svém pokoji.Dcera šla hned spát také.Pár minut po páté ráno mě přítel budil,že je malý u nás v pokoji,co že tam dělá a že má něco na obličeji.Vstala jsem a šla se podívat.Ležel,koukal a celou pravou tvářičku až na krk a za ouško měl plnou modřin a krevních výronů,kolem pusinky zaschlou krev z rozraženého rtíku.Daly se rozeznat nejméně dva otisky prstů a modřiny po fackách a pak krevní výrony od toho,jak se mu někdo snažil zacpat pusinku,aby ho nebylo slyšet plakat.Proto jsme nic neslyšeli a nevzbudilo nás to...Podle všech indícií nebylo pochyb,kdo to udělal.Velikost otisků odpovídala přítelově ruce a také byl jediný,kdo byl vzhůru,nikdo další dospělý,kromě mě,dcery a jeho, doma nebyl...Malý skončil na pozorování na JIPce a případ napadení v rukou policie.Naštěstí se neprokázalo jiné zranění,než povrchové,takže po 5 dnech malého z nemocnice propustili a dcera se hned ten den odstěhovala 300 km daleko.V současné době se vyšetřování chýlí ke konci,čekáme na jeho uzavření a předání soudu.Podle předběžných informací kriminálky přítele čeká,díky tomu,že předtím nikdy nebyl trestaný,nikdy se nedopustil fyzického násilí a způsobená zranění nebyla tak závažná,patrně trest podmínečný,ale se soudním nařízením protialkoholního léčení...
Přítel si nic z té noci nepamatuje,popíral,že by něco takového byl vůbec schopný udělat,ale po návratu z výslechu se úplně sesypal s tím,že to nejspíš udělal.Obě děti měl rád,věnoval se jim,hrál si s nimi a chodil s nimi ven,neměl důvod ublížit.Nejspíš mu ten chlast v tu noc totálně vyzkratoval mozek a on poprvé v životě někoho fyzicky napadl.Dítě.Dvouletého bezbranného chlapečka,moje vnoučátko...Teď už snad pochopil,co bylo špatně,proč jsem do něj hučela skrz ten chlast a doufám,že ho to,co udělal,bude pronásledovat celý zbytek života.Nedokážu mu odpustit...Všichni,co si jako frajeři myslíte,že to máte pod kontrolou,se podívejte...
xDee
Fresh Boarder
Příspěvky: 2
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#25498
Re: Víkendový ochlasta Před 9 rok, 1 měsíc  
Neni to tak dávno, co jeden vožralej feták vyhodil těhotnou holku z okna..tohle je ještě v pohodě, že to takhle dopadlo..taky už to malej nemusel rozdejchat ani na JIPce
petrch

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#25501
Re: Víkendový ochlasta Před 9 rok, 1 měsíc  
Proč jste s ním léta byla a čekala na tento závěr.Řádil už dříve.Každý alkoholik nemusí být agresor.Frajerko!
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#25504
Re: Víkendový ochlasta Před 9 rok, 1 měsíc  
Každý alkoholik nemusí být agresor.
Bohužel ani každý agresor nemusí být alkoholik.
Vy víte předem,kdy komu rupne v bedně a něco udělá?Pak máte zajisté nadpřirozené schopnosti a díky nim se takovým lidem úspěšně vyhýbáte...
Bývalý manžel,který nechlastal,mě zmlátil zcela střízlivý jen proto,že jsem se s dcerou zdržela u lékaře a nestačila mu uvařit oběd před odpolední směnou.
xDee
Fresh Boarder
Příspěvky: 2
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#25509
Re: Víkendový ochlasta Před 9 rok, 1 měsíc  
xDee napsal:
Každý alkoholik nemusí být agresor.
Bohužel ani každý agresor nemusí být alkoholik.
Vy víte předem,kdy komu rupne v bedně a něco udělá?Pak máte zajisté nadpřirozené schopnosti a díky nim se takovým lidem úspěšně vyhýbáte...
Bývalý manžel,který nechlastal,mě zmlátil zcela střízlivý jen proto,že jsem se s dcerou zdržela u lékaře a nestačila mu uvařit oběd před odpolední směnou.


koukám, že si umíte vybrat
petrch

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#25510
Re: Víkendový ochlasta Před 9 rok, 1 měsíc  
ted se půjde soudně léčit, pak se vrátí a bude chlastat směle dál...Už jenom na truc, že ho tam zavřeli proti jeho vůli..na to bych vsadil..takže co zbývá tobě? Nic moc, vzít kramle než tě zabije, protože ted je asi docela nasranej a to vygraduje až se stříská
petrch

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#25512
Re: Víkendový ochlasta Před 9 rok, 1 měsíc  
xDee napsal:
...Vy víte předem,kdy komu rupne v bedně a něco udělá?Pak máte zajisté nadpřirozené schopnosti a díky nim se takovým lidem úspěšně vyhýbáte...

Pri dlhodobom spolunažívaní to často možné aj býva...
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#25514
Re: Víkendový ochlasta Před 9 rok, 1 měsíc  
Agresivní byl, ne?Jen mně je divné, že jste vy nic neslyšela.Spala jste vedle.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#25515
Re: Víkendový ochlasta Před 9 rok, 1 měsíc  
Kdo ví, jak to všechno bylo
petrch

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#25516
Re: Víkendový ochlasta Před 9 rok, 1 měsíc  
Sociálku bych zavolala na frajeru i na frajerku. Střevo, co se neumí uživit, tak se radši nechá třískat a když tam dusí vnuka, tak dělá, že spí.
Anonym

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 123
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter