Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12
Dolů
Téma: když se napiju, jsem agresívní
#4138
když se napiju, jsem agresívní Před 13 rok  
Dobrý den, tento text píšu po prohýřené noci, kdy jsem pila o sto šest, v opilosti jsem urazila mého přítele a teď toho lituju. Mám problém s tím, že když už začnu pít, tak nevím kdy přestat. Je mi dvacet let a jsem žena. Už jsem si v opilosti nalomila nos, vyvrtla kotník a celkově jsem sama k sobě a k ostatním velmi agresivní. Několikrát jsem se porvala s jinými ženami, urazila jsem svého kluka a nechci, aby se to ještě někdy opakovalo. Co mám dělat, když si chci dát sklenku, ale neprobrat se ráno s otřesnou kocovinou a výpadkem paměti?
lida

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#4142
Re: když se napiju, jsem agresívní Před 13 rok  
Nepít ani tu první sklenku, zřejmě jsi alkoholička, rozjedeš se, nedokážeš se zastavit, opici máš agresívní, vůbec to není sranda.Jsi příliš mladá na takové stavy, zamysli se!Je tu dost návodů, jak a proč přestat.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#5991
Re: když se napiju, jsem agresívní Před 12 rok, 9 měsíce  
A co takhle nealko ?
Tom

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#6048
Re: když se napiju, jsem agresívní Před 12 rok, 9 měsíce  
no,alkohol by neměli pít především lide co jsou po alkoholu agresivní... ale když už máš chut na skleničku co dělat? no musíš si sehnat takového kamaráda,kamarádku... který po alkoholu není agresivní a dokáže ho ovládat a ten je s tebou třeba v hospodě a v pravou chvíly když spozoruje že máš "náladu" ti řekne je ti dobře? ty mu pochopitelně řekneš bud jo nebo ne... a v te chvily on by ti měl říct tak ted nepij at se klidne nebojí dat od tebe sklenku pryč to není žádná ostuda! počkej chvilku a nepij až ucejtíš že se zase vracíš do "normálky" tak se zase zlehka napij ... třeba už po prvni skleničce je třeba dát pauzu chvilku pulhodky počkat jen se bavit.Musíš se naučit ovládat když chceš občas na skleničku alkoholik vznikne jen z člověka co se neumí ovladnout a věř mi že se do ovládnout a naučit dá je to jen cvik... jen jako každej člověk když chce neco umět potřebuje správného učitele a člověka kterému věří... a on tě jakoby bude hlídat samozřejmě nepít každej den max pivko decku vinka na chut... a uvidíš že pak ani ta agrese nebude až taková. Možná máš nějaký problém nebo depky ketré normálně nepocituješ ale až po alkoholu... ale to nevim v tom případě je dobre se nekomu svěřit ze zásady s očí do očí a začít problemy a věci co tě trápí řešit. S přítelem ideální a uvidíš že i pak to bude lepší.Alkohol jen mnohonásobně zesiluje vnímání nálad,když je ti dobře je ti ještě líp... když špatně je ti ještě huř.... a chceš to zachranit další skleničkou což je uplnej opak a chyba ktere se snaž vyhýbat.
když už se ti stane že se probudíš s kocovinou tak doporučuji dej si delší oraz od pití třeba 14dní ubec nepij tělo se aspon vzpamatuje a příště už budeš i s tou vulí silnější
před každym lokem si v duchu přehraj nejakou nepřijemnou historku co se stala pod tvým vlivem alkoholu... uvidíš jak to zabírá si maladá určitě nejsi notorická alkoholička... to bys ubec nad sebou se nezamejšlela...a bylo by ti to upe jedno. takže stačí jen trožku zěmnit režim neopakovat chybky a myslím že to bude v pohodě... BUFF.
buffal

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#6049
Re: když se napiju, jsem agresívní Před 12 rok, 9 měsíce  
Stačilo by nepít!
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#9073
Re: když se napiju, jsem agresívní Před 11 rok, 11 měsíce  
zdravim vsechny,
mam problem se sebeovladanim a agresivitou.
Je mi 26let, mam 4 mesice pritelkyni (31)krestanku, ja jako neverici jsem to bral jako prijemnou zkusenost - zadny problem sjem v tom nevidel,abych popojel : vidame se kazdy den v praci i ve volnem case, do konce brezna to bylo naprosto v poradku, pak se to zacalo kazit, tezko rict kde se stal problem. Ona je akcni, nebavi ji sedet doma kazdy den, tak jsme chodili po vystavach, divadlech, vyletech, bylo mi skvele - zacal se ve me probouzet "novy clovek" ... a to vsechno bez nejakeho stresu, nebo lamani pres koleno...
Pak se to zacalo kazit - vrchol to ovsem melo ve ctvrtek, kdy jsme se nepohodli na obede a po ceste z obeda jsem do ni strcil, na coz reagovala velice podrazdene. V tu chvili jsem si pripadal jako nekdo, kdo ji hrozne ublizil, bylo mi hrozne.... omlouval jsem se cely den, a pak prisel patek, kdy na byvale kolegyne oslave jsem trochu popil a snazil se zjistit, v jakem stadiu je ma odpoved. Opet byla podrazdena, tak padlo par osklivych slov z me strany, zacal jsem s ni trast a chytnul ji pod krkem, to vsechno v opilosti - nevim, kde se to ve me vzalo - hrozne se za to stydim a vicemene to znam jen z povidani...v sobotu, kdyz jsem se z toho castecne vyspal, jsem dorazil domu a jal se zehlit...
problem byla moje nevyspavost a zbytkovy alkohol, v te chvili jsem byl schopen slibit prakticky cokoliv. Nevedel jsem jak uz si ji ziskat zpatky, tak jsem rekl, ze pokud bude potreba a nezvladnu to sam, vyhledam odbornou pomoc...celou noc jsme debatovali, rano zadna zmena (byla nedele), sel jsem do kostela (jako dukaz, ze mi neni jedno, co se stalo), tam jsem dostal odpusteni, zpatky jsme jiz sli ruku v ruce, ja byl zase stastny a pripraveny vsechno resit (SAM) ...
proble mnastal vcera vecer, kdy doma , pri spolecne veceri mi s usmevem rekla, ze mi sehnala telefonni kontakt na psychologa...
ve me se neco zlomilo, zacal jsem se neovladat a kricet, ze me ma za blazna, opravdu jsem to nebyl ja, bylo to neco hrozneho, neco agresivniho, z ceho ja jsem i sam mel strach...padlo opet par osklivych slov, par podezreni, ze mi neveri, ze nebudu s nikym, kdo si o me mysli, ze jsem blazen...
praskl jsem dvermi a jeste do nich kopl - nevim, kde se to ve me vzalo, neskutecny vztek a nejsem sam schopen rici, kam to az muze zajit...
dneska v praci jsme spolu chvilku sedeli na kave, jinak samozrejme dela, ze me nezna a nehlasi se ke me...
trvala na tom, ze bych mel vyhledat pomoc, ja si ale ovsem myslim, ze bych byl schopen to zvladnout sam, na tom zustala stat cely nas vztah... bojim se, ze bych ji nekdy dokazal ublizit... pritom k nasili a vsemu kolem mam radikalni odpor, nikdy jsem takovy nebyl, je mozne, ze to ve me nejak vzbuzuje ona?
nemate nekdo nejakou radu jak se s tim vyporadat co nejdrive prosim?
Dekuji, Jakub
Jakub

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#9074
Re: když se napiju, jsem agresívní Před 11 rok, 11 měsíce  
Pochopila jsem-li správně býváš agresivní pod vlivem alkoholu a výkyvy máš ted´i ve střízlivém stavu.V každém případě bych to nepodceńovala a začala řešit s psychologem.Agresivita může být spojená určitými bloky,ke kterým u tebe v průběhu života došlo a nejsi si jich vědom.Každopádně bych se alkoholu už vyhýbala.Alkohol sám o sobě potlačovanou agresivitu uvolńuje a vyvolává stavy bud´sebelítosti střídané s agresivitou.Pokud bys toto nechtěl řešit psychologickou cestou?Opravdu bys mohl jednou někomu ublížit.Jsi mladý-může to být i nerovnováha hormonů v těle.Ale každopádně by jsi měl začít u odborného lékaře a tím je pro tebe jen psycholog.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#9403
Re: když se napiju, jsem agresívní Před 11 rok, 10 měsíce  
Ahoj Libuško tak jsem tě asi na diskuzi našla.Určitě to jsi ty.Já na to příjdu a budeme si psát všichni.Zatím ahoj Olča a pro všechny moc se držte.
Olga

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#18833
Re: když se napiju, jsem agresívní Před 9 rok, 11 měsíce  
Nepij, toť nejlepší rada, jsi od přírody temperamentní, jakmile se napiješ, nekontroluješ to. Chlast odbourává zábrany… Byl jsem úplně stejný: pohoda, sranda, žádná záklopka na množství alkoholu, boom, rvačka… Za alkoholika jsem se určitě nepovažoval, zrovna tak jsem nemlátil úplně cokoliv, když mě to nenaštvalo, nevyprovokovalo = lepší parta, menší riziko… Faktem je, že agresivní jsem hodně, vím to, nechlastám, neperu se, jen mě nerozčilujte… )
Agresivní hovado

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#18905
Re: když se napiju, jsem agresívní Před 9 rok, 11 měsíce  
ahoj zdravim. mam taky agresivni opici.je mi 53 let a potykam se tim uš vyc jak 30let stoho jsem si za svou agresivytu odseděl 13let v kryminale za ty leta mi nepodařilo to nikdy zvladnout a proto vym jedno nesmim se prostě napit vubec ničeho co ma nějake procento alkoholu .prostě nesmim pit.a doufam že se nenapiju a zvladnu to. jedina rada je nepit pokud je člověk agresivni a navyc ma okna je to katastrofa ,kolikrat se mi stalo že jsem se probudil na zachytce, aměl jsem okno
bylo to něco strašneho .mohl jsem někoho zranit a ani otom nevědět. taky se mi to stalo no hruza ten chlast za to nestoji nechci pit.chci žit normalni život.s alkoholem a agresivytou dohromady to je odjištěna bomba.
josef

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter