Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1234567
Dolů
Téma: Stydím se!
#8107
Stydím se! Před 12 rok  
Dobrý den,
jsem strašně vyčerpaná a hledám řešení… Před čtyřmi lety jsem poznala fajn muže, vzali jsme se, máme dítě…
Jeho zálibu v alkoholu jsem bohužel přehlížela. Jednou za čas se opil a já si řekla, že to asi dělá každý… Byla jsem naivní. Když se opil na svatbě tak, že ji vlastně celou prospal, tak jsem se nad tím zkoušela povznést. Když pil celý týden, co jsem byla v porodnici, říkala jsem si, musí oslavit narození dítěte. Po týdnu nebyl schopný ani pro nás do porodnice přijet… Říkala jsem si, jestli mu jeho každodenní dávka tří piv může nějak ublížit?
Už rok bojuji, když nepije denně tři piva, pije na mol. Zaráží mě, jak může pít, když já jsem třeba v práci a on hlídá naši malou (2 roky) a vypije 7 piv? Často prohledávám byt… Třeba včera večer jsem jej prohledávala, když opět odešel do hospody…
Dnes dopoledne jsem byla s malou 30 minut venku, když jsem přišla a viděla ho, jak není schopný stát, začala jsem opět v bytě hledat. Ve skříni jsem našla vypitý skoro litr slivovice. Když jsem zavolala jeho rodičům, ohnal se po mně, bolí mě klíční kost…
Bude nám lépe bez něj nebo je i jiná cesta? Jak jej nám donutit, aby nastoupil do léčebny? Co mám dělat, když jej chci alespoň dostat z bytu? Stydím se zavolat Policii ČR, že se mi vysmějí.
Děkuji za jakýkoli komentář. K.O.
Maggorka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#8108
Re: Stydím se! Před 12 rok  
Proč se stydíš?Ty něco děláš?Jestli můžeš , rozejdi se s ním co nejdřív.Nečekej, že přestane jen tak sám, nepřestane.A čekáš na další facky?Budou.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#8109
Re: Stydím se! Před 12 rok  
Asi máte pravdu... Včera tu flaška nebyla, dnes tu je. Asi ji donesl v noci z hospody... Už 2 krát jsem jej donutila, ať jde k psychiatrovi. Po každé byl u jiného, oba mu řekli, že není alkoholik... On tam však neřekl celou pravdu, např. jak jednou přišel nad ránem a pomazal mi koupelnu výkal. ... Lze jej dostat z bytu, než proběhne rozvod u soudu? K.O.
Maggorka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#8110
Re: Stydím se! Před 12 rok  
Ten psychiatr nemůže poznat hned, že je alkoholik.Nevíme, co tam zalhal.....Z domu ho dostaneš jen s pomoci policie, když Tě bude ohrožovat, hned je zavolej.Podej žádost o rozvod, nikde není psáno, že Váš vztah skončí, třeba mu docvakne, že už opravdu nemůžeš tolerovat jeho pití.Nastoupí na léčení.Nenechávej ho samotného s dítětem.Může mu ublížit.A opravdu se nemáš Ty za co stydět, přeji Ti sílu a výdrž , abys ten domov zachránila pro sebe, dítě, abyste měli klid.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#8112
Re: Stydím se! Před 12 rok  
Děkuji. Se slzami v očích si uvědomuji, že není cesty zpět... Chodím do práce, starám se o domáctnost, nikam nechodím,... Po tom, co jsem našla tu dnešní slivovici, odešel pryč... Že prý do sauny Uvidíme, s jakou večer přijde. Ještě jednou díky.
Maggorka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#8114
Re: Stydím se! Před 12 rok  
Neděkuj, jen něco dělej se svým životem, s ním bude jen hůř a hůř.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#8116
Re: Stydím se! Před 12 rok  
I já se přikláním k Líbě.Vy jste PŘEDEVŠÍM MATKA-VAŠÍ POVINNOSTÍ JE UCHRÁNIT SEBE A SVÉ DÍTĚ DOKUD JE JEŠTĚ ČAS.VY SE NEMÁTE PROČ STYDĚT-TEN KDO BY TAK MĚL UČINIT JE BOHUŽEL TĚŽCE NEMOCNÝ ČLOVĚK,KTERÝ SI TO NEPŘIZNÁVÁ!V ŽÁDNÉM PŘÍPADĚ NENESETE NA TOM ŽE PIJE CHYBU JSTE UDĚLALA V TOM,ŽE JSTE TENTO PROBLÉM BAGATELIZOVALA-VAŠE NAIVITA,NA KTEROU NYNÍ DOPLÁCÍTE.JEDINÁ CESTA JAK Z TOHO VEN?JE OPRAVDU V TOM RADIKÁLNĚ ODDĚLIT SVÉ ŽIVOTY A PŘÍŠTĚ SI UŽ URČITĚ DÁTE VÍCE POZOR PŘI SEZNAMOVÁNÍ.DRŽÍM PALEČKY VÁM I VAŠEMU DÍTĚTI-A PŘEJU ABY JSTE TO STATEČNĚ DOKÁZALA DOTÁHNOUT AŽ DO KONCE.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#8117
Re: Stydím se! Před 12 rok  
Moc děkuji za podporu. Je to těžké. Pročítám články na netu o rozvodu. Já budu muset fakt dokazovat, jak moc pije? Jak se to dakazuje? To jej mám fotit, např. když mi v počůr..... kalhotách lehne do postele? Jak jej dostat z domu než proběhne soud? Jak to vlastně dlouho trvá? ... Jinak dnes ze sauny přišel po pěti hodinách a vytáhl pivo z tašky. On si snad ze mě dělá "srandu" - napsala bych to lidově, ale přece jen se považuji za slušného člověka. Díky.
Maggorka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#8118
Re: Stydím se! Před 12 rok  
Jsem přesvědčená,že po tom,co podáte návrh o rozvod a váš manžel obdrží zdělení budete mít dost důkazů at´od zásahů policie u vás doma nebo ze svědeckých výpovědí sousedů až nad hlavu.zaručuju vám,že váš manžel v té době bude zaručeně střídat stavy sebelítosti,které se budou stupnóvat zaříkáváním se a slibů a budou prodce přecházet do stavů agresivity.toto všechno bude směřovat k vám.Máte tím dvě možnosti-bud´to rezolutně trvat na svém aby se podrobil léčbě,nebo opatřovat si důkazy k rozvodu a dotáhnout celou věc do konce.ON MUSÍ VĚDĚT,ŽE TO MYSLÍTE OPRAVDU VÁŽNĚ.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#8119
Re: Stydím se! Před 12 rok  
v PŘÍPADĚ JEHO AGRESIVITY MŮŽETE POŽÁDAT POMOC POLICII,KTERÁ HO VYKLIDÍ Z BYTU A DOSTANE NAŘÍZENÝ 10DENNÍ ZÁKAZ NÁVŠTĚVY ČI POBYTU V BYTĚ.jE TO NEJNUTNĚJŠÍ DOBA PRO VÁS,ABY JSTE MOHLI V KLIDU OPUSTIT BYT VY A ZAŘÍDIT VŠE POTŘEBNÉ-cO SE TÝKÁ BYTU A TOHO,KDO V NĚM BUDE BYDLET DÁL ROZHODUJE TAKÉ SOUD NAKOLIK KDO VLOŽILK ZÍSKÁNÍ BYTU SVŮJ MAJETEK,BERE SE V POTAZ PŘEDMANŽELSKÁ SMLOUVA KDO SE ČÍM A JAK ZAVÁZAL.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1234567
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter