Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12345678
Dolů
Téma: Ambulantní léčba alkoholismu - kam jít?
#333
Ambulantní léčba alkoholismu - kam jít? Před 14 rok, 2 měsíce  
Dorý den, chtěla bych se zůčastnit nějakých terapií, kde bych se setkala s podobně nemocnými ženami-alkoholičkami.Bydlím v Uherském Hradišti, auto mám k dispozici.Chci s pitím seknout...
Děkuji a s pozdravem se těší Jana
Jana

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#334
Re: Ambulantní léčba alkoholismu - kam jít? Před 14 rok, 2 měsíce  
Zkus navstivit sdruzeni AA,kde se setkavaji stejne nemocni lide.
Ve Zline se potkavame kazdou stredu od 17:30. A cosi jsem zaslechl o vytvoreni pobocky AA i v Uh.Hradisti. Ale na webu AA jeste neni kontakt, tak by ten Zlin byl lepsi.
Jsou tam sice i chlapi, ale jsme tam se stejnym problemem. Pouvazuj nad tim.
Ivan
Junior Boarder
Příspěvky: 32
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#335
Re: Ambulantní léčba alkoholismu - kam jít? Před 14 rok, 2 měsíce  
Jani,pokud to myslíš vážně a se svým nadměrným pitím chceš něco dělat zkus jakoukoliv možnost.Na těchto i jiných stránkách najdeš adresy AA,AT a jiné.Hledej, hledej intenzivně hlavně konej.Vytyč si cíl a jdi za ním.Hodně štěstí a dej vědět.
ivlik

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#1126
Re: Ambulantní léčba alkoholismu - kam jít? Před 13 rok, 11 měsíce  
V Uhreském Hradišti je skupina AA, založil ji tam Luďa, má dobré zkušenosti z USA, zajdi tam, však uvidíš, jestli jen trochu chceš přestat pít, poradí Ti, pomůžou jistě.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#1173
Re: Ambulantní léčba alkoholismu - kam jít? Před 13 rok, 10 měsíce  
Ahoj,jmenuji se petr je mi 30 let,jsem abstinující alkohoklik.Podle mě ambulantní léčba pro alkoholika je téměř zbytečná.Já chdil několikrát na ambulantní léčbu a vybržel jsem to max. 3 měsíce jedno pivo a byl jsem zpátky ve sračce.Pokud můžu všem tady poradit obětujte alespon ty 3 měsíce a běže na ústavní léčení,pokud člověk chce přestat pít jde to ale stojí to mnoho a mnoho sil.Já jsem podstoupil léčení v kroměříži,není to žádný med na to vás upozornuji a více jak půl roku nepiju ale kdybych nebral antabus tak vám řeknu upřímně jsem v tom zase bez užívání antabusu alespon jeden rok je to strašně těžké,až nemožné.Člověk si řekne jsem po léčení jsem vyléčený ale to ani náhodou alkoholik budete už celý život,s jediným napitím po léčbě se nemoc vrací na začátek,jednoduše kontrolované pití u alkoholika neexistuje není to možné a nevyvrátí mi tuto skutečnost nikdo.Jsem ted úplně jiný člověk děkuji bohu že jsem tam šel co je to 3 měsíce oproti promrhanému životu.Jezdím pravidelně každý měsíc na kluby a moc mi to pomáhá si připomínat z ostatními alkoholiky jde jsme byli jak jsme mohli skončit a kde jsme ted.Je to celoživotní boj,nejhorší je na tom,že mi trvalo dlouhou dobu než jsem si přiznal skutečnost ,že jsem alkoholik a dálší dlouhou dobu než jsem s tím začal něco dělat.Po zdravotní stránce jsem dopadl o proti jiným pacientům relativně ale jen relativně dobře,mám středně poškozená játra která se naštěstí dala alespon po 4 měsících dohromady,měl jsem 20x vyšší jaterní testy ale oproti ostatním nemám žádné jiné nemoci,jak jsem to tam viděl hrůza každý páty cukrovku,epilepsii,dnu,slinivku,srdce a o nervové soustavě ani nemluvím.Tak si važte zdraví a nepíjte,jak se říká člověk si začne svého zdraví vážit až když už někdy bývá pozdě.Běžte se léčit lidi prosím Vás,je to pro Vás a pro vaší rodinu a přátelá.Držte se Petr pokud máte nějaké dotazy rád odpovím mail Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript
petr

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#1174
Re: Ambulantní léčba alkoholismu - kam jít? Před 13 rok, 10 měsíce  
Milý Péto,každej člověk si k takovému rozhodnutí musí dojít sám.Vy jste na to přišel,já taky a mnoho dalších,ale je ještě velká spousta těch co nechtějí nebo hledají kličky a když už je to neúnosné bývá dokonce i pozdě.Moc Vám přeju abyste vydržel a dotáhl to v životě tam kam chcete.Držím Vám palce
ivlik

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#1319
Re: Ambulantní léčba alkoholismu - kam jít? Před 13 rok, 9 měsíce  
Chtěla bych tady napsat, že jsem po dlouhou dobu byla přesvědčena, že jsem ,,běžný konzument alkoholu´´, dokud jsem si před časem nevzala muže alkoholika a neviděla na vlastní oči, kam takové desetileté pití vede a co to vše obnáší. Obávám se, že manžel je v posledním stádiu a opravdu je mi velmi smutno i když poslední rok to bylo hodně ošklivé a smutné. No a tak jsem se rozpila a dnes vím zcela jistě, že se můžu zařadit do té dlouhé řady žen a mužů, kteří za normálních okolností jsou velmi hodní lidé a po vlivu alkoholu, se z nich stávají hysterky,agresivní blázni.Ano, jsem alkoholička. Jsem rozhodnuta jít na léčení a zařizuji vše potřebné.Nechci totiž, abych ztratila i to poslední co mi po nevydařeném životě zůstalo, ROZUM. A nechci abych se nakonec válela někde na ulici, ve špíně a blátě, opuštěná všemi, kteří mi dnes ještě nabízejí pomocnou ruku.Jsem dost sama a proto, kdyby si se mnou chtěl někdo psát, kdo už abstinuje budu jen ráda. Sháněla jsem kontakty na AA, ale vše je dost daleko.
Jarina

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#1321
Re: Ambulantní léčba alkoholismu - kam jít? Před 13 rok, 9 měsíce  
Ahoj Jari,
moc si vážím vašich rozumných slov a věřím, že jich budete ve svém budoucím životě prožívat a používat hojně. Dotáhněte to do potřebného cíle jsou to opravdu vzácné chvíle - nepromarněte je a jděte do toho.
Květa
Platinum Boarder
Příspěvky: 344
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 08/24
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#1332
Re: Ambulantní léčba alkoholismu - kam jít? Před 13 rok, 9 měsíce  
Jano, pud sebezáchovy zapracoval, chceš jít na léčení, je to výborné.Moc Ti držím palce, neboj, zvládneš to tam.Hodně pochopíš, budeš mezi stejnýma lidma , se stejnýma bolestma,cokoliv budeš chtít vědět o léčbě, AA, klidně mně napiš, ráda pomůž Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#1608
Re: Ambulantní léčba alkoholismu - kam jít? Před 13 rok, 8 měsíce  
Mam dotaz, myslíte, že alkoholik může zredukovat postupně pití na tzv příležitostné, nebo do toho vždy znovu spadne? Uspesně abstinuji, sama od sebe....jelikož to prostě dál nešlo....ale jelikož jsem v pohodě, přichází skřítek a našeptává....

Jaké jsou stadia alkoholismu? A je v Praze nějaká ambulanční, ANONYMNÍ poradna? Pouze ve večerních hodinách, někdo mi poradí?

Jsem ve stadiu, že mi alkohol brzdil...brzdí v práci, která je velmi náročná....a že jsem o sebe přestala pečovat, nepovažuju nic z toho za prioritu
Zdravím, dobrou noc
Elena

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12345678
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter