Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...567891011...13
Dolů
Téma: Léčba alkoholizmu úpravou střevní mikroflóry
#51471
Re: Léčba alkoholizmu úpravou střevní mikroflóry Před 5 rok, 6 měsíce  
Lída Závislá napsal:
Dromedaro, alkohol mi nic nenahrazuje, on mě jen pomáhá aspoň na chvíli se zbavit úzkostí nebo depresí. Alkohol pro mě není žádná náhrada něčeho, ale lék na úzkosti a deprese, protože žádná antidepresiva na mě vůbec neúčinkují, přitom jsem vyzkoušela 7 druhů antidepresiv, účinek nula. Pouze ten alkohol mě dokáže na chvíli odstranit úzkosti a deprese, nic jiné nezabírá. To je celé tajemství, proč jsem alkoholička a nedokážu přestat pít.

Chápu, že ty úzkosti jsou nepříjemný, ale "léčit" je chlastem... Dostaneš se jen do větších sra... Lze se naučit je zvládat jinými metodami, začít cvičit jogu, atd. Ten chlast ti slouží jako únik z přítomnosti od úzkostí. Tu psychoterapii jsi zkoušela? Když se člověk naučí úzkosti zvládat, tak slábnou. Alkoholismus ty úzkosti také způsobuje, jak už někdo psal. Je to i forma bažení a spouštěč. Symptom závislosti. Způsob, jakým si mozek vynucuje, aby ses napila. Po delší abstinenci se zmírní nebo odezní. Jinak dnešní antidepresiva už jsou na daleko lepší úrovni, než byly dřív. Moc si nemyslím, že by byly jen placebo, ale nevím. Dřívější AD dělaly z lidí otupělé zombie.
dromedaro
Fresh Boarder
Příspěvky: 18
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Poslední úprava: 12/10/2018 13:19 Provedl: dromedaro.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#51664
Re: Léčba alkoholizmu úpravou střevní mikroflóry Před 5 rok, 6 měsíce  
dromedaro napsal:
Lze se naučit je zvládat jinými metodami, začít cvičit jogu, atd.

Ano, úzkosti se dají zvládat jinými motodami, třeba tou jógou, ale naučit se to není úplně snadné. Jóga, meditace a podobné techniky nejsou pro každého. Mně například kdysi dávno šly meditace docela dobře, ale v posledních letech se nemůžu naladit na tu správnou vlnu, jako dříve. Prostě se mi to už nedaří a ani nevím proč.
Milan Smolík
Expert Boarder
Příspěvky: 122
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#51681
Re: Léčba alkoholizmu úpravou střevní mikroflóry Před 5 rok, 6 měsíce  
Milan Smolík napsal:
dromedaro napsal:
Lze se naučit je zvládat jinými metodami, začít cvičit jogu, atd.

Ano, úzkosti se dají zvládat jinými motodami, třeba tou jógou, ale naučit se to není úplně snadné. Jóga, meditace a podobné techniky nejsou pro každého. Mně například kdysi dávno šly meditace docela dobře, ale v posledních letech se nemůžu naladit na tu správnou vlnu, jako dříve. Prostě se mi to už nedaří a ani nevím proč.


Tak joga si troufnu tvrdit, že je snad pro každého. Cvičení lze upravit individuálním potřebám. Těch meditací je mnoho druhů ale souhlasím, že u osob s duševními problémy by se s meditacemi mělo postupovat opatrně. Meditace není jen o příjemných pocitech.
dromedaro
Fresh Boarder
Příspěvky: 18
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#51682
Re: Léčba alkoholizmu úpravou střevní mikroflóry Před 5 rok, 6 měsíce  
wau, presne nad tymto premyslam posledne tyzdne, neuveritelne

Nepijem 2 mesiace, Nefajcim 1 mesiac, no pretrvava, ze rano sa prebudzam dolamany stale, cervene oci, cervene lica, biely jazyk, unava, hucanie v hlave, uzkosti, depresie, chut na sladke, alkohol atd.

Som v liecbe a dokonca som 3x viac rozbity ako pred liecbou. Mavame tam od rana do vecera bielu muku a ja to vsetko zacinam pripisovat prave kvasinkam. I ked podla lekarky to je blbost, skusenosti ludi vravia svoje, a ze lekari im nic nezistili.

Hladanim kvoli som sa dostal presne k kandidoze, ze su to jej symptomy.

Takze ako pridem domov zacinam protikvasinkovu dietu: zelenina, bielkoviny, ziadny cukor, ziadnu muku, podporim to antimikotikami a probiotikami a uvidime, dam Vam vedet.
Citim, ze nieco vo mne nieje fajn, nemam ten klud, lahkost, stastie, citim sa opacne.

Najnebezpecna je myslienka Draka, ze ja niesom alkoholik, ze za to moze kandida. Lenze myslim si, ze ta prave vznikla tym, ze som labal pivo vino a palenku len

Myslim, ze suvis to ma. No po uprave mikroflory je potreba zit nadalej zdravy zivotny styl, kde patri abstinencia a nie nalievat sa alkoholom.

Poviem Vam o 3 mesiace po zahajeni diety na vlastnej kozi
stef
Gold Boarder
Příspěvky: 305
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#51688
Re: Léčba alkoholizmu úpravou střevní mikroflóry Před 5 rok, 6 měsíce  
Úpravou jedálnička k lepšiemu určite nič nepokazíš stef (inak zvláštne, ľudia sa majú vyliečiť a kŕmia ich pritom odpadom), ale je asi bežné, že na začiatku abstinencie môže prísť k akoby zhoršeniu zdravotného stavu, človek môže aj byť chorľavý, telo nechápe čo sa deje a musí sa prekonfigurovať. Ale je to len dočasné a pokiaľ to človek zase nepokazí, bude dobre.
Nespoznaný
Expert Boarder
Příspěvky: 136
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#51757
Druhý mozek máme ve střevech Před 5 rok, 5 měsíce  
Poslední vědecké poznatky nás stále častěji zásobí informacemi, že naše střeva jsou náš druhý mozek. Například tahle dnešní zpráva:

www.novinky.cz/zena/zdravi/486358-druhy-mozek-mame-ho-ve-strevech.html
Twist Kart
Junior Boarder
Příspěvky: 21
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#51758
Re: Léčba alkoholizmu úpravou střevní mikroflóry Před 5 rok, 5 měsíce  
Je to velice alarmující.Nějak vážněji se zaobírat podobnými zprávami.Může to značit nějaký jiný vážný problém,stejně zásadní jako alkoholismus,taktéž nevyléčitelný,se stejným drtivým dopadem na nemocného,stejně zničující.Možná ještě horší, protože Rozum by jsme si měli chránit a střežit.Vzdyť v článku není nic,co nevíme,slozitost lidského organismu je neznámou,za dva roky,rok,budou "vědci" prezentovat na stejnou věc jinou snůšku internetovych moudrostí,a snažit se zvedat prsty na Seznamu,Novinkách..to snad ne
zdenek.dry
Gold Boarder
Příspěvky: 237
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 01/24
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#51759
Re: Léčba alkoholizmu úpravou střevní mikroflóry Před 5 rok, 5 měsíce  
.. to je taková perla jako tohleto vlákno
zdenek.dry
Gold Boarder
Příspěvky: 237
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 01/24
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#51760
Re: Léčba alkoholizmu úpravou střevní mikroflóry Před 5 rok, 5 měsíce  
za dva roky,rok,budou "vědci" prezentovat na stejnou věc jinou snůšku internetovych moudrostí

Nemôžu, veď Twist Kart píše že toto sú POSLEDNÉ poznatky.
Nespoznaný
Expert Boarder
Příspěvky: 136
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#51761
Re: Léčba alkoholizmu úpravou střevní mikroflóry Před 5 rok, 5 měsíce  
..jestli je to z toho posledního soudku,tak to jo,to je jiná
zdenek.dry
Gold Boarder
Příspěvky: 237
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 01/24
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...567891011...13
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter