Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12
Dolů
Téma: Může nystatin léčit alkoholizmus?
#51706
Může nystatin léčit alkoholizmus? Před 5 rok, 6 měsíce  
Můj psychiatr mi řekl, že antimykotikum nystatin může v některých případech léčit alkoholizmus, protože potlačuje přemnoženou kvasinku candida albicans ve střevech. Tahle kvasinka, pokud je ve střevech přemnožená, tak způsobuje bažení po cukru a alkoholu, k tomu navíc deprese a úzkosti. Když se candida nystatinem zredukuje, tyhle problémy zmiznou. V angličtině se opravdu dá vyhledat mnoho informací o tom, že nystatin alkoholikům pomáhá abstinovat a existuje několik studií, které potvrzují, že candida může napomáhat k závislosti na alkoholu. Nezkoušel někdo použít nystatin pro usnadnění léčby závislosti?
Twist Kart
Junior Boarder
Příspěvky: 21
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#51707
Re: Může nystatin léčit alkoholizmus? Před 5 rok, 6 měsíce  
Vypáľ si *candidu albicans* a inú háveď kvalitnou 81° domácou slivkou/(halúzkovú), nabúchaj/(najedz) sa 100% ovčej bryndze - zajedaj kváskovým chlebíkom a kvasenou kapustou/(zelím) alebo kimči a zapi toto kvalitnou žinčicou.

Potom sa doliečuj ako každý iný alkoholik, ktorý (si) spoľahlivo vyhnal z hlavy "zlepšováky", "obchádzky" aj "skratky".

"Prajem Ti iba zdar a úspech!"

Príbalový leták k nystatínu:

www.ipil.sk/nystatin-galvex-supp-vag

(...bez vagíny nepi!!!)
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Poslední úprava: 22/10/2018 10:15 Provedl: Ja. Důvod: Doplnenie info...;)
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#51710
Re: Může nystatin léčit alkoholizmus? Před 5 rok, 6 měsíce  
Ja tuto problematiku neznam , pokud v to veris vyzkousej-ucinky bud pocitis nebo ne ci si je vsugerujes , ale psychiatri jsou u me sarlatani a ne doktori Nystanin Ti doporucil uzivat Mudr.Chocholousek zaroven s Paroxetinem ci Zoloftem ci 1000jinych leku?! Myslim, ze plno lidi hleda unik od sveho alkoholismu moc snadno a kdyz se poctive nalivalo xy let chlastem, pak za tim hledaji kvasinky Za me je porad nejlepsi cesta NECHLASTAT, budovat si sve nove JA (=abstinujici alkoholik), pecovat o sve telo a mysl, zdrave jist, najit si konicky, SPRAVNE pratele, to je dulezite-Ti co maji radi sport, kulturu, prirodu-hory a milion jinych ruznych radosti, ktere nejsou spojene s nalivanim kalisku a vylivanim mozku... je to cesta, chlastame dlouhou dobu a pak bychom chteli byt zdravi diky leku ze dne na den, tak to podle me nefunguje plus samozrejme dochazet napriklad na AA, podstoupit lecbu cokoliv ... hodne stesti pak podej info s odstupem casu, jak na Tebe Nystanin zapusobil
Michal
Platinum Boarder
Příspěvky: 564
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#51712
Re: Může nystatin léčit alkoholizmus? Před 5 rok, 6 měsíce  
Michal napsal:
Ja tuto problematiku neznam , pokud v to veris vyzkousej-ucinky

Objednal jsem si nystatin z eshopu z Německa, během týdne by měl dorazit, tak pak dám vědět, co to se mnou dělá. Na přemnoženou candidu mám vícero ukazatelů, nejen chuť na alkohol, ale i chuť na cukr, k tomu příznaky jako lupy ve vlasech a obočí, brain fog, únava a úzkosti. Třeba to zabere a třeba ne, ale za pokus to stojí.
Twist Kart
Junior Boarder
Příspěvky: 21
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#51713
Kandidóza a alkoholizmus Před 5 rok, 6 měsíce  
Vzhledem k tomu, že v dnešní době už věda prokázala spojitost střevní mikroflóry s mozkem, je tahle teorie možná pravdivá. Mikrobiální rozvrat kvůli kandidóze má určitě dost negativní vliv na mozek. Kandida vylučuje nervové jedy, tzv. neurotoxiny, takže negativní vliv na naše myšlení určitě mít musí.
Milan Smolík
Expert Boarder
Příspěvky: 122
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#51716
Re: Kandidóza a alkoholizmus Před 5 rok, 6 měsíce  
Twist Kart,
uprimne mne by to treba vubec nikdy nenapadlo, takze proc nezkusit-ublizit Ti to neublizi a treba pomuze a za mesic budem objednavat vsichni tak at to ma nejaky priznivy vliv
Michal
Platinum Boarder
Příspěvky: 564
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#51717
Re: Může nystatin léčit alkoholizmus? Před 5 rok, 6 měsíce  
Podle toho, co jsem četla v poslední době v různých článcích, věřím tomu, že přemnožená candida může podporovat závislost na alkoholu. Možná tu potvoru mám přemnoženou taky, ani bych se nedivila.
Lída Závislá
Senior Boarder
Příspěvky: 52
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#51726
Re: Může nystatin léčit alkoholizmus? Před 5 rok, 6 měsíce  
Lída Závislá napsal:
Podle toho, co jsem četla v poslední době v různých článcích, věřím tomu, že přemnožená candida může podporovat závislost na alkoholu. Možná tu potvoru mám přemnoženou taky, ani bych se nedivila.

V dnešní době má přemnoženou candidu mnoho lidí, protože všichni jíme strašně moc pečiva. A když se k tomu pečivu přidají ještě sladkosti a třeba i ten alkohol, tak pak se ta candida přemnoží zcela určitě.
Twist Kart
Junior Boarder
Příspěvky: 21
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#51754
Re: Může nystatin léčit alkoholizmus? Před 5 rok, 5 měsíce  
Twist Kart napsal:
Lída Závislá napsal:
Podle toho, co jsem četla v poslední době v různých článcích, věřím tomu, že přemnožená candida může podporovat závislost na alkoholu. Možná tu potvoru mám přemnoženou taky, ani bych se nedivila.

V dnešní době má přemnoženou candidu mnoho lidí, protože všichni jíme strašně moc pečiva. A když se k tomu pečivu přidají ještě sladkosti a třeba i ten alkohol, tak pak se ta candida přemnoží zcela určitě.


To je pravda, už 50 let je celosvětově propagována nízkotučná dieta a pak máme zničené zdraví. To strašení cholesterolem je jenda velká lež, protože chlesterol se v krvi netvoří z cholesterolu z jídla, ale právě z cukrů a sacharidů. Vajíčka, máslo a sádlo jsou strašáci, ale není se čeho bát. Bát bychom se měli vážně spíše stoho pečiva. Věřím, že pokud máš zaplísněný organismus, tak nystatin pomůže, ale i tak bys měl současně snížit množství pečiva a hlavně jednoduchých cukrů.
Milan Smolík
Expert Boarder
Příspěvky: 122
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#51765
Re: Může nystatin léčit alkoholizmus? Před 5 rok, 5 měsíce  
Tak ode dneška začínám brát nystatin, tak jsem zvědav, jaký to bude mít vliv na můj mozek a jestli mi to pomůže vydržet abstinovat.
Twist Kart
Junior Boarder
Příspěvky: 21
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter