Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 123
Dolů
Téma: NALTREXONE - kde sehnat?
#57061
NALTREXONE - kde sehnat? Před 4 rok, 6 měsíce  
Je ostudou, že v ČR momentálně nelze získat v lékárně NALTREXONE (např. Adepend), samozřejmě na recept.

Tento lék je unikátní, nejsou po něm strašné stavy jako třeba po předepisovaném (a drahém) Selincro, nebo závislosti.

Naltrexone je nenávykový, s minimem vedlejších účinků. Je podle mě nejlepší.
Sám jsem ho před 20 lety zakoupil v USA - pod názvem ReVia. Tříměsíční kůra byla sice drahá, ale oplatila se. Téměř dvacet let to vydrželo.
Pak jsem ale udělal blbost, že jsem se párkrát napil a opil, a následně pak opět přišlo nutkání k pití, mít ten euforický pocit (zpočátku). Ne každý den, ne každý týden, ale cca každý měsíc, naposledy jednou za dva týdny. Ale opití na doraz (nevím kdy mám dost, musím pít až úplně na doraz, pak nevím co dělám).

Rozhodl jsem se opět pro tuto kúru, abych měl pokoj.

Lékař vám ho klidně předepíše (Adepend), ale nikde ho nemají a ani vám ho nemohou sehnat!

Nechci to objednávat třeba odněkud z Asie, abych si spíš neuškodil (namísto léku nějaké jedy, nebo v nejlepším případě drahé placebo).
I když tato ženská si ho také musela sehnat až z Indie (www.youtube.com/watch?v=z-m6JxtUEsE ).

Poradí někdo?..
Peta
Fresh Boarder
Příspěvky: 19
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#57065
Re: NALTREXONE - kde sehnat? Před 4 rok, 6 měsíce  
Peta,

...vyskúšaj radšej Lentilky = tie kúpiš lacnejšie, aj bez predpisu, a s rovnakým placebo efektom...

"Uvažoval si už o tom, že úplne ZADARMO je zmeniť vzorce/(paradigmu) svojich postojov k alkoholu a k pitiu všeobecne??!"

Napríklad: ...v AA Ti poradia: "AKO NA TO!!!"

(V adiktologickej poradni Ti vysvetlia PREČO...)
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#57067
Re: NALTREXONE - kde sehnat? Před 4 rok, 6 měsíce  
Téma zní "NALTREXONE - kde sehnat?"...

Jinak k příspěvku mimo téma, chápu, někteří jedinci "musí" (mají takové nutkání, jako třeba právě alkoholici chuť na alkohol), dávat svá moudra kdekoli je to jen možné (v internetové hantýrce se jim říká trollové) -
tedy ona "změna vzorce postojů k alkoholu a k pití všeobecně": je-li závislost na alkoholu pevně zapsána v mozku se všemi spouštěči, těžko to změním "změnou vzorců postojů".
Asi tak.

Ale nechť si každý věří čemu chce, třeba i v "zázračné" AA poradny a sezení.

Znovu opakuji: téma zní "NALTREXONE - kde sehnat?"...
Peta
Fresh Boarder
Příspěvky: 19
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#57068
Re: NALTREXONE - kde sehnat? Před 4 rok, 6 měsíce  
Peta,

...raz (možno) pochopíš, aj Ty.


(...,ak prestaneš bojovať proti sebe-samému a lavírovať/(kľučkovať) od jednej krajnosti k druhej; a späť.)
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#57073
Re: NALTREXONE - kde sehnat? Před 4 rok, 6 měsíce  
cituji
NALTREXONE - kde sehnat?
dále:
Nechci to objednávat třeba odněkud z Asie, abych si spíš neuškodil (namísto léku nějaké jedy, nebo v nejlepším případě drahé placebo).-Souhlas!

Zdravím,
Ne, opravdu není Naltrexone k dispozici v síti lékáren ČR. Adepend rovněž to samo. Paní magistra, která to prověřila, tak kontaktovala s dotazem na lék Adepend výrobce tohoto léku. Před chvilkou jsem s ní opět mluvila. Výrobce zatím nereagoval.
To je vše k výše uvedeným lékům.
Nejsou.
Jestli se ozve výrobce a budu vědět více, dám hned vědět.
Josef
Platinum Boarder
Příspěvky: 700
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#57194
Re: NALTREXONE - kde sehnat? Před 4 rok, 5 měsíce  
Ahoj Peta,

je to fakt na nic, ja som si naltrexon objednal z indie, ale na colnici mi to blokli.
selincro sposobuje fakt otrasne stavy.
stef
Gold Boarder
Příspěvky: 305
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#57197
Re: NALTREXONE - kde sehnat? Před 4 rok, 5 měsíce  
Takže tu možnost je: lékař předepíše lék na zvláštní předpis (tzv. neregistrovaný lék), a lékárna ho doveze z Rakouska - 1 balení (30tbl.) vychází bez marže lékárny na 4 t. Kč. Je potřeba minimálně tři balení (=3 měsíce kůra).
Peta
Fresh Boarder
Příspěvky: 19
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#57198
Re: NALTREXONE - kde sehnat? Před 4 rok, 5 měsíce  
Další možnost je koupit originál americký ReVia (osobní, velmi pozitivní zkušenost), nedávno jsem ho zahlédl na nějakém UK shopu - dokud jsou v EU, nepůjde to přes celnici. Ale byla tam ještě větší pálka - za tři balení myslím přes 20t. Kč.

Nebo zkusit nějakou polskou lékárnu v Chicagu, např. tuto: 1url.cz/4Mn4H - posílají balíčky do Evropy (kontakt na ně ale nemám).
Peta
Fresh Boarder
Příspěvky: 19
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#57250
Re: NALTREXONE - kde sehnat? Před 4 rok, 5 měsíce  
Takže, kdo se stará, ten má.
3 balení po 30. tabletách = 3 měsíční kúra (3 měsíce je minimum). Dovezeno do lékárny z Rakouska, na speciální lékařský předpis. Dohromady cca 11720 Kč.

Možná je je tu ještě možnost si nechat předepsat „normální“- běžný recept a lék si vyzvednout v Rakousku: europa.eu/youreurope/citizens/health/prescription-medicine-abroad/prescriptions/index_cs.htm

Při čekání, jsem si něco málo (nejsou moc zdroje) přečetl o tzv. TCM - „The Sinclair Method“, kterou absolvovala i ta herečka z toho videa, co jsem dal v úvodu odkaz: www.nwoo.org/2017/08/02/claudia-christian-jak-jsem-se-vylecila-z-alkoholismu/

No nevím… jak píši, nemám o této metodě skoro žádné informace, jde v podstatě o to, že se dál pije a vždy před pitím se užívá ten Naltrexone. Nevím zda se to tak dělá každý den, jako při normálním užívání Naltrexone, nebo jen občas, ale dočetl jsem se něco o minimálně 6. měsíčním užívání, nebo 12-70(?) měsíců?

Pokud si matně vzpomínám, tak před těmi 20 lety co jsem užíval ReVia (což je v podstatě totéž), tak tam byla myslím informace, že se nejenom nesmí po dobu této kúry užívat drogy (opiáty), ale i právě alkohol.
Také si myslím, že pokud to člověk myslí opravdu vážně, tak by to ty tři měsíce bez alkoholu měl vydržet, a pak má (měl by mít) vyhráno.
Já to udělám jako předtím, prostě každý den jednu tabletku, celé tři měsíce, žádný alkohol, a je to.
Doufám, že to vyjde, stejně jako tenkrát před 20 lety.
Peta
Fresh Boarder
Příspěvky: 19
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Poslední úprava: 07/11/2019 19:15 Provedl: petapeta.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#57252
Re: NALTREXONE - kde sehnat? Před 4 rok, 5 měsíce  
parada, ale riadne drahe :/

preco to v tom dementnom CSSR neni zohnatelne ? hlavna vec ze alkohol na kazdom kroku :{

Peta, ak chces docielit to slabnutie cravingov, tak by si ten liek mal uzivat iba pred pitim 1 hodinu a v dni ak nepijes neuzivat, to je jedno z hlavnych pravidiel tejto metody.
Som zvedavy na tvoje dojmy. Drzim Prsty!
stef
Gold Boarder
Příspěvky: 305
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž
Poslední úprava: 07/11/2019 19:36 Provedl: stef.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 123
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter