Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1
Dolů
Téma: Stredisko zavislych
#11546
Stredisko zavislych Před 11 rok, 6 měsíce  
Zdravim vsechny a vsem zaroven drzim palce pri zvladani nelehkych situaci.I ja jsem v takove. Mam prosbu, nezna nekdo z Vas, ci nema zkusenost se strediskem Magdalena v Mnisku pod Brdy? Cetla jsem o tom, je tam i ambulantni lecba, psychiatr (nikde jsem se vsak nedocetla recenze....). Je to stredisko, kde leci zavislosti - vcetne alkoholu. Dekuji za jakykoli prispevek.............uz to nejak nemuzu vydrzet a potrebuji nejak zacit, nekomu se zcela sverti a konat..........S.
Sabrina

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#11547
Re: Stredisko zavislych Před 11 rok, 6 měsíce  
Znám to, jenže, dojíždět...nechceš radši zkusit AA?Podle mně je to lepší, to bych Ti teda doporučila já, nejsem ovšem lékař.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#11559
Re: Stredisko zavislych Před 11 rok, 6 měsíce  
Dekuji za odpoved............nemam to zase az tak daleko. Chtela bych zkusit tu amb. lecbu a toho psychiatra.......Nikde jsem zadne recenze ci diskuze o tomto nenasla a hlavne jsem o tom nevedela.....pokud mate nejake inf. o tom, jake to tam je, ci zkusenost......, tak mi prosim pisnete. Dekuji za veskere info.

S.
Sabrina

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#11561
Re: Stredisko zavislych Před 11 rok, 6 měsíce  
Sabrino.Je jedno od jaké formy očekáváš pomoc.Pro jakou formu ses rozhodla.Je důležité vědět co očekáváš od sebe.Jestli vůbec něco očekáváš.Na tom záleží nejvíc!
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#11562
Re: Stredisko zavislych Před 11 rok, 6 měsíce  
sabrino mníšek je na mé trati....zkušenosti nemám, tak sama a s touhle pomocí se s tím bořím....ale možná se můžem domluvit a zajít spolu, já jsem z řevnic, to je pod kopcem....začínám a končím....a tak furt dokola:)...no.....
petrata

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#11565
Re: Stredisko zavislych Před 11 rok, 6 měsíce  
Není něco lepšího?AA určitě, jiné ambulantní léčení v Praze, u Apolináře denní stacionář........jak bych to jen slušně vysvětlila?????Nevím.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#11836
Re: Stredisko zavislych Před 11 rok, 5 měsíce  
Sabrinko, ambulantní léčba spočívá v tom, že nejspíš po jaterních testech dostanete antabus, na který se nesmí pít. Tedy dá se přepít, mám to vyzkoušené (třeba cca po 4 dnech od poslední dávky) a zkusit se má všechno ale rozhodně to nelze doporučit, protože nikdy nevíte, jaká reakce bude..Pětkrát ho přepijete, po šestý to s váma sekne, mrtvice, zástava dechu kdoví co ještě..Ale tento strach může někomu pomoci, já ho beru a s boží pomocí se snažím žít normální hezkej život jak pracovní tak osobní bez opilství, které dokáže způsobit nemalé problémy, o zdraví ani nemluvím.
Pokud se pro ambléčbu rozhodnete, rozhodně velice doporučuji skombinovat to i s dalšími.Jako např. anonymní alkoholici (mimochodem je tam hodně super lidí, lékaři, učitelé, šikovní lidé na řemeslo, budete se divit nebo nějakou jinou terapii..Když jste svůj mozek za těch x-let učila žít s alkoholem, také ho musíte x-let naučit žít bez něj.nečekejte že to přijde hned, je to dlouhodobé,bohužel.Hodně důležité je taky, naučit se, když už to nevydržíte a začnete na čas pít, opět to zastavit a ject dál život bez chlastu.To vás naučeji ostatmní lidé, co mají jiné zkušenosti než vy..ROZHODNĚ ALE NESTAČÍ POUZE DR6ET SE A NEP9T.ZÁKLAD JE POZNAT SAM SEBE A DUVOD PROC UTIKAT OD REALITY BEZNEHO DNE.TAKE KDO SI NEVAZI OSTATNICH,NEMUZE SI NIKDY VAZIT SEBE.hezký večer,Petr abstinující alkoholik, člen AA
Petr

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#12362
Re: Stredisko zavislych Před 11 rok, 4 měsíce  
Holky,já chodím na mítinky do AA 9 měsíců,nikdy jsem se nijak jinak neléčila a nemůžu si to vynachválit.
A taky jsem tam našla plno přátel z celé republiky,nikdo Vám
nebude nic radit,ani nakazovat,stačí jen naslouchat jejich
příběhy,aspoň to zkuste a pak se rozhodnete samy,jak dál.
Radka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter