Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12
Dolů
Téma: forum
#19287
Re: forum Před 9 rok, 11 měsíce  
V léčebně se můžeš osamostatnit, máš tam tipy na chráněné bydlení po celé republice, komunity, práci s ubytováním.....Měj se v Bílé vodě hezky, vydrž.Jestli mají plno, jdi někam jinam.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#19409
Re: forum Před 9 rok, 10 měsíce  
Ahoj Vincente. V léčebně Bílá Voda jsem strávil 4 měsíce na oddělení Harmonie (závislost na alkoholu) a teď je to asi dva a půl roku, co úspěšně abstinuji. Komunita Fénix je pro lidičky se smíšenýma závislostma, ale pokud máš kontakt na paní Řehákovu, vše se dovíš od ní. Po nástupu stejně strávíš pár dní na příjmovém oddělení a tam si můžeš promyslet, co dál. Jen ti chci ještě napsat, k tomu tvému stěhování. Já o tom v průběhu léčby také uvažoval, ale zjistil jsem, že v mém případě by nešlo pouze o přestěhování, ale spíš o útěk. V mém případě bylo lepší zůstat, problémům se postavit a řešit je. Útěkem nic nezískáš a začít znovu někde jinde, pokud za sebou necháš nedořešené věci ti v abstinenci fakt moc nepomůže. Neznám tvou situaci, píšu jak jsem to měl já. Určitě budeš mít během léčby dost času, naplánovat budoucnost, tak ať ti to vyjde.
Karel Preisler
preisler-karel@seznam.cz
Gold Boarder
Příspěvky: 163
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž Místo: Brno, Jubilejní 23 62000 Narozeniny: 05/10
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter