Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1
Dolů
Téma: Protialkoholní léčba u Apolináře
#20199
Protialkoholní léčba u Apolináře Před 9 rok, 9 měsíce  
Ahoj,
prosím poradíte mi - jak vypadá léčba u Apolináře - ženské oddělení? Jaký je denní režim, co se smí nesmí - nějaké praktické zkušenosti, techcnické detaily a rady? díky moc. Mám tam termín napodzim..
jorga
Fresh Boarder
Příspěvky: 4
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#20200
Re: Protialkoholní léčba u Apolináře Před 9 rok, 9 měsíce  
...hledala jsem nejkvalitnější kliniku. Myslím,že je to Apolinář. Nebo někdo jiný názor? budu moc ráda za info. dík.
jorga
Fresh Boarder
Příspěvky: 4
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#20201
Re: Protialkoholní léčba u Apolináře Před 9 rok, 9 měsíce  
zajímaly by mě tech. detaily jako to, jestli si tam ženská může někde vyprat. nebo jestli si tam perou v ruce třeba? Po kolika lůžkách jsou pokoje..? Může se tam někde člověk schovat a být sám, když chce brečet? Co když má ženská menstruaci a je jí den nebo dva blbě tak, že nemůže nic dělat. Dají mi tam třeba brufen, když mi bude takhle blbě? Musím se i tak účastnit ten den programu, nebo můžu si z toho důvodu udělat den pauzu? a tak no. takový věci by mě zajímaly...
jorga
Fresh Boarder
Příspěvky: 4
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#20202
Re: Protialkoholní léčba u Apolináře Před 9 rok, 9 měsíce  
..odlakovač, laky na hehty, deodoranty, holení, make-up, parfémy...je to tam dovolený? A co třeba sladkosti, čokolády. Můžu si to dovézt sebou? Nebo mě napadá ještě - je sdpoň nekdy k jídlu čerstvá zelenina? Můžu si telefonicky z automatu objednat pizzu? jsou to blbosti já vím. ale když tam mám jít, zajímalo by mě to..
jorga
Fresh Boarder
Příspěvky: 4
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#20205
Re: Protialkoholní léčba u Apolináře Před 9 rok, 9 měsíce  
Jorgo, znám Červený Dvůr, ale ve všech léčebnách je to podobné.Spousta věcí, které můžou obsahovat alkohol je zakázaných, jak čoko, tak kosmetika.Je tam pračka, můžeš tam prát normálně.Pizu si jistě objednat nemůžeš.Co se týče bolestivé menstruace, určí lékař, co budeš moct dělat.Ptáš se opravdu na nedůležité věci.Zajímat by tě mělo, jestli ti pomůžou.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#20209
Re: Protialkoholní léčba u Apolináře Před 9 rok, 9 měsíce  
Dík moc za odpověď.

Mě určitě zajímá, jestli mi pomůžou. Jsem si jistá, že jo. Jen taky je pro mě důležitý jakási ženská důstojnost, vypadat i v té sračce alkoholismu aspoň trochu dobře a cítit se dobře aspo%n trochu při púohledu do zrcadla.. nehty jsou vím že kravina v tom celém průšvihu, co řeším. Ale malou částí to pomůže podle mě i v tý léčbě. Když se ženská aspoň trochu cítí, že je pěkná.

Např. v Bohnicích na detoxu bylo zakázaný holení a mapekup a i blbej krém na obličej. To mě demotivovalo a vydržela jsem následně v léčebně (pavilon 7 Bohnice) 3 dny...

Pizzu zakázanou určitě přežiju. Ale nezvládla bych to, že když je mi blbě (opravdu mi bejvá hodně blbě) při menstruaci - doktorka (btw "vyléčená" alkoholička) bude rozhodovat o tom, jestli je mi blbě nebo není...

Co třeba sport? jaké možnosti tam jsou zasportovat si? V Bohnicích jsem nesmela ani na zahradu a pokud jsem chtěla sport, tak jedině běhat ve smradlavé tělocvičně dokola podél zdi..(

Co hudba? Je dovoleno mít iPod (nebo podobný nařízení na přehrání mp3) a sluchátka..?

Já se omluvám, že s tím tady otravuji "zasloužilé" alkoholičky...prostě jen zjituji, co mě čeká.. jsem ráda za každou odpověď. DIK!
jorga

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#20210
Re: Protialkoholní léčba u Apolináře Před 9 rok, 9 měsíce  
omluva za pravopisné chyby. pila jsem..
jorga

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#20211
Re: Protialkoholní léčba u Apolináře Před 9 rok, 9 měsíce  
Ahoj,

u Aplolinara som bol LOM, presne detaily u zenskom odd neviem. Co viem je, ze nesmies mat nic, co obsahuje alkohol, a to ani deodorant - kup se alcohol free. Rovnako ani ustna voda s alkoholom.

V pripade, ak beries lieky pravidelne, vezmi si ich so sebou. Tam ich odovzdas sestre a podla davkovania si budes chodit na sesternu v stanovenom case.

Inak varia tam tak normalne, bude treba sul a pepř!!! Vezmi si so sebou hotovosť - je tam niečo ako nákupca, ten chodieva von a nakupuje aj ostatným veci ako ked sa ti minie kafe, cigarety, caj a tak, sem tam si das kupit jogurt, ci nejake ovocie. Ale rozhodne nerobia kompletny nakup na zelanie, ako som spomenul, jeden nakupuje aj inym.

Inak Apolinar je dobry vyber Pekny areal, zelen, posilka, aktivity. Drzim palce a zelam uspech!
Milan

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#20212
Re: Protialkoholní léčba u Apolináře Před 9 rok, 9 měsíce  
děkuju moc za odpověď)
jorga

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter