Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12345
Dolů
Téma: Může pobyt v léčebně alkoholikovi uškodit?
*
#30502
Re: Může pobyt v léčebně alkoholikovi uškodit? Před 8 rok, 7 měsíce  
Leno, ano, měla jsem na mysli samozřejmě milostné i sexuální vztahy. Je to zakázané, vyhazuje se za to, ale vždy a všude (!!!) se to děje. Já jsem bohužel dost těžká "notorka", plácala jsem se v pití roky a roky a dostala se postupně do čtyř různých léčeben a bylo to všude. Hodně lidem šlo samozřejmě jen o sex, který za tu dlouhou dobu někomu nepřekonatelně chybí, ale problém je, že v léčebně se hlavně snadno zamiluješ. Člověk vykoukne z lihu a dlouho otupované city najednou začnou bystřit, objeví se citlivost, lítost, máš vedle sebe lidi, kteří ti rozumí, doma nasranou partnerku , trávíš s lidmi z komunity spoustu času a aktivit... (Docela pecka je, že znám kluka, který v léčebně počal děcko, naštěstí spolu s tou partnerkou zůstali a jsou snad v pohodě). Netrvdím, že se to děje nějak ve velkém, ale teoreticky ti být nevěrný mohl. Ale to snad hrozí i v normálním životě, ne? Jestli tě má rád, tak tam snad takhle neblbnul.
Reminiscence
Gold Boarder
Příspěvky: 250
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#30503
Re: Může pobyt v léčebně alkoholikovi uškodit? Před 8 rok, 7 měsíce  
On se bez alkoholu necítí být vůbec šťastný, život bez alkoholu pro něho asi nemá vůbec žádnou cenu. Tak raději chce žít podle něho "na plný plyn" než žít dlouho a nešťastně, to je jeho filosofie.

cca až tak po dvou letech abstinence si alkoholik vůbec všimne, že svítí slunce a tráva je zelená...

abstinence je běh na dlouhou trať...

důležitá je motivace, vůle a přesvědčení o správnosti toho že abstinuji..
eber

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#30516
Re: Může pobyt v léčebně alkoholikovi uškodit? Před 8 rok, 7 měsíce  
Reminiscence napsal:
Leno, ano, měla jsem na mysli samozřejmě milostné i sexuální vztahy. Je to zakázané, vyhazuje se za to, ale vždy a všude (!!!) se to děje. Já jsem bohužel dost těžká "notorka", plácala jsem se v pití roky a roky a dostala se postupně do čtyř různých léčeben a bylo to všude. Hodně lidem šlo samozřejmě jen o sex, který za tu dlouhou dobu někomu nepřekonatelně chybí, ale problém je, že v léčebně se hlavně snadno zamiluješ. Člověk vykoukne z lihu a dlouho otupované city najednou začnou bystřit, objeví se citlivost, lítost, máš vedle sebe lidi, kteří ti rozumí, doma nasranou partnerku , trávíš s lidmi z komunity spoustu času a aktivit... (Docela pecka je, že znám kluka, který v léčebně počal děcko, naštěstí spolu s tou partnerkou zůstali a jsou snad v pohodě). Netrvdím, že se to děje nějak ve velkém, ale teoreticky ti být nevěrný mohl. Ale to snad hrozí i v normálním životě, ne? Jestli tě má rád, tak tam snad takhle neblbnul.

Tak proto když se vrátil neměl žádný chuť na sex. Už chápu
Lena

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#30518
Re: Může pobyt v léčebně alkoholikovi uškodit? Před 8 rok, 7 měsíce  
Jen ho nepodezírej hned z nevěry, může mít i jiné důvody, psychické, nějaký chlap ti to vysvětlí, někdo už o tom tady psal.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#30537
Re: Může pobyt v léčebně alkoholikovi uškodit? Před 8 rok, 7 měsíce  
Tak proto když se vrátil neměl žádný chuť na sex. Už chápu

ano - může tomu být příčinou nevěra, anebo taky nemusí. Je pro Vás důležité TO vědět? Co voči nevidí to srdce nebolí...

Daleko větší průšvih je to, že znova chlastá... TO musíte řešit hned, takže znovu na léčení nebo rozchod...Máte děti? Asi ne, si myslím, není tady o nich žádná zmínka. O to to tedy bude jednodušší.
e

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#30540
Re: Může pobyt v léčebně alkoholikovi uškodit? Před 8 rok, 7 měsíce  
no jo sodoma gomora jsou ti alkáči fuuuj
Jája Pája

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#30541
Re: Může pobyt v léčebně alkoholikovi uškodit? Před 8 rok, 7 měsíce  
e napsal:
Tak proto když se vrátil neměl žádný chuť na sex. Už chápu

ano - může tomu být příčinou nevěra, anebo taky nemusí. Je pro Vás důležité TO vědět? Co voči nevidí to srdce nebolí...

Daleko větší průšvih je to, že znova chlastá... TO musíte řešit hned, takže znovu na léčení nebo rozchod...Máte děti? Asi ne, si myslím, není tady o nich žádná zmínka. O to to tedy bude jednodušší.


Na léčení už jít nechce za žádnou cenu, někam dochází do komunity nebo co, ale to mu evidentně vůbec nepomáhá. Společné děti nemáme
Lena

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#30542
Re: Může pobyt v léčebně alkoholikovi uškodit? Před 8 rok, 7 měsíce  
Když chce pít, tak bude, a nepomůže mu ani léčebna, ani komunita, nic.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#30544
Re: Může pobyt v léčebně alkoholikovi uškodit? Před 8 rok, 7 měsíce  
no jo sodoma gomora jsou ti alkáči fuuuj


za sodomský hřích se pokládá homosexualita a další "aktivity" pravděpodobně již ohodnocené trestním zákoníkem....

a wo to tady asi nejde
eber

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#30551
Re: Může pobyt v léčebně alkoholikovi uškodit? Před 8 rok, 7 měsíce  
Lena napsal:
e napsal:
Tak proto když se vrátil neměl žádný chuť na sex. Už chápu

ano - může tomu být příčinou nevěra, anebo taky nemusí. Je pro Vás důležité TO vědět? Co voči nevidí to srdce nebolí...

Daleko větší průšvih je to, že znova chlastá... TO musíte řešit hned, takže znovu na léčení nebo rozchod...Máte děti? Asi ne, si myslím, není tady o nich žádná zmínka. O to to tedy bude jednodušší.


Na léčení už jít nechce za žádnou cenu, někam dochází do komunity nebo co, ale to mu evidentně vůbec nepomáhá. Společné děti nemáme


Leno, nechci tě strašit, ale možná, že místo do komunity chodí za milenkou a s ní nasává, pokud ji potkal třeba v léčebně. Tak mi to nějak vyplynulo z této diskuze. Ale možná se pletu
Jája Pája

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12345
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter