Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...891011121314...31
Dolů
Téma: Detox
*
#61036
Re: Detox Před 3 rok, 1 měsíc  
Erika napsal:
Elisko, je to poznat.
V tvych prispevcich je hodne sebelitosti.
Myslim, ze dnes je uplne zbytecne, ti psat cokoliv ohlene abstinence.
Hlavne se poradne najez!


Jídlo je na par dni to poslední, co mám v hlavě !
A ano, poslední roky pozoruji, že sebelitost, kterou jsem predtim téměř neměla se teď vylévá nekontrolovatelně na povrch a nesmírně mě to štve (chtěla jsem říct jiný slovo, ale myslím, že tahle skupina není na sprostý výrazy)
Eliška
Expert Boarder
Příspěvky: 86
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#61037
Re: Detox Před 3 rok, 1 měsíc  
Máš v hlavě strašáka, co ti narostl do takové obludy, že zabral veškeré rozumné myšlenky.
Když už se tak upínáš k tomu zvládnutí detoxu, tak jde o pár dní. I v nich můžeš najít úlevné chvíle. Návod jsem ti popsala výše.
Jestli myslíš, že najdeš jiný způsob, tak sem s ním!
A jestli se chceš dál rochnit ve svém pekle, tak si nalej další. O to líp se ti bude v noci spát, ráno se budit, a zítra znovu začínat s abstinencí.
Co jsou nudné dny s řádem proti pestrobarevným zážitkům s chlastem...
Edna
Platinum Boarder
Příspěvky: 426
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#61039
Re: Detox Před 3 rok, 1 měsíc  
Eli, mě má přijet také návštěva. Jedno z dětí. A že tady bude spát. Vím, jak by to bylo dřív. Řekla bych, ať po cestě koupí víno, protože bych se bála, že by mi ten chlast doma nemusel stačit a dítě by mi ho trochu upilo... Teď moje sms byla. Jasně, budu moc ráda, ale nic nevoz. Tady se nepije a nerada bych viděla zklamání že je tu nuda a není mejdan do rána. Ale moc ráda Tě uvidím... Rozdíl Tvé a mé návštěvy dělí pouze 2 měsíce abstinence.
Jo, život lehký není a každý máme svoje bolístky. Ale nikdo Ti (předpokládám) u Tvých rozhodnutí nedrží pistoli u hlavy.
Kdyby jsi chtěla s čímkoliv pomoct, napiš. Mé "rytí" už tímto končí.
SAM
Platinum Boarder
Příspěvky: 471
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#61042
Re: Detox Před 3 rok, 1 měsíc  
Eliško,
já jdu pokračovat v rytí na zahradu...
Tes
Moderator
Příspěvky: 316
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#61043
Re: Detox Před 3 rok, 1 měsíc  
Elisko nezlob se prosim ale musim to napsat ! Jsi v koncich fyzicky, jsi v koncich psychicky, je jen otazka casu kdy Te vyrazi z prace a cely zivot se Ti sesype jak domecek z karet. A Ty to vsechno dobre vis a stejne tak dobre vis co by jsi mela delat ale dal se vymlouvas, dal hledas omluvy a zaminky a dal chlastas! TY NECHCES PRESTAT PIT!!! Okolnosti Te vic a vic nuti zacit to nejak resit ale kdyby to slo tak by jsi nejradeji pila dal:-(.

Odlozeny detox = vymluva! Na detox se nemusis jit ulozit pod lekarsky dohled - ja i spousta lidi tady na foru jsme vesele detoxovali sami doma. Ano prosli jsme si pri tom peklem - a co jako? Detox muzes klidne zacit ted hned! Pokud mas vedle sebe nekoho kdo Te ohlida tak skvele pokud ne tak si priprav telefon a kdyby to bylo fakt neunosne tak si zavolas rychlou (bud si jista ze nebudes prvni sesypany alkac ktereho odvazeji).

Odlozena lecba = dalsi hloupa a trapna vymluva! Nemusis nastupovat do lecebny. Nepotrebujes sezeni s adiktologem a nepotrebujes medikaci aby jsi zacala abstinovat. Ted hned si muzes na internetu najit obrovske mnozstvi informaci k tematu. Odkaz na knihu od Nespora ktera je zdarma ke stazeni jsem Ti tady uz daval. Nic Ti nebrani se ted hned zbavit vseho chlastu co mas doma a udelat cistou domacnost a zacit!

Prestan knourat a omlouvat se a litovat se a hledat zaminky. Nelzi sama sobe, prestan s pitomyma vymluvama, ukonci odklady a zacni ted hned. Ne zitra, ne pozitri, ne za tyden, TED! Mozna zjistis ze abstaky kterych se tak bojis dokazes zvladnout. Mozna zjistis ze jsi schopna vydrzet a abstinovat - i kdyby to byl pro zacatek treba jen tyden. Jasne, taky to muze dopadnout jinak - ale dokud to nevyzkousis tak nebudes mit jistotu a nepohnes se dal... ale ZACNI KONECNE NECO DELAT!!!
Gennosuke
Platinum Boarder
Příspěvky: 756
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#61045
Re: Detox Před 3 rok, 1 měsíc  
Eliško, to neustálý přemýšlení a nezastavitelný tok myšlenek "overthinikg" mám taky, mozek nejde vypnout, ale dá se na tom pracovat na nějakou únosnou míru. Celkem Ti dost rozumím o čem píšeš, měl jsem spoustu věcí podobně. Já teď abstinuji cca půl roku, jelikož jsem poctivý a nevědomě jsem užíval Echinaceu s alkoholem byl by to skoro rok, nevím přesně, tak jsem v září "vynuloval počítadlo" . No holky jsou celkem striktní a ofenzivní, ale myslí to dobře. Já takový nejsem, sám jsem přestal pít na x-tý pokus. A ať Ti každý píše cokoliv, většinou člověk ví, co je pro něj nejlepší, ví, že je v průseru a ví, že s tím musí skončit, každopádně tady to myslí každý v dobrém. Podle toho, co píšeš jsem to měl podobně, já nejsem klasický alkoholik, ale vždycky jsem něco přechlastával a uspával v sobě, mám úzkosti, deprese,jsem možná hraničář, mám zmatek v sobě, který abstinovaním nepřestal. Všiml jsem si jedné věci, že tady je plno alkoholiků, já ale měl největší problém sám se sebou - alkohol byl jen nástroj, jak to v sobě uspat. Takže někdo přestane pít, klasický alkoholik a má problém vyřešený, já přestal pít a vyřešený nemám vůbec nic. Podle toho co píšeš si myslím, že máš možná hraniční poruchu osobnosti, ale jistý si nejsem a nechci Tě nijak škatulkovat jako psychiatři a v tom máš pravdu, tam ani nechoď ztráta času, jsou to lidské mašiny na vydávání receptů a škatulkování do diagnóz aniž by Tě pořádně poznali. Kdybych byl na Tvém místě zkusil bych snižovat příjem alkoholu a vyabstinovat sám, píšeš, že prášky máš ( mimochodem jaké?), tak vlastně máš vše, co potřebuješ, aby jsi to zvládla. Jediné co nevím je, jestli CHCEŠ PŘESTAT PÍT...protože jestli nejsi pevně rozhodnuta, tak nemůžeš uspět. Výmluvy, sebelítost vše musí stranou. A hlavně nejsi na to sama, máš nás .
Michal
Gold Boarder
Příspěvky: 250
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#61046
Re: Detox Před 3 rok, 1 měsíc  
Michale, děkuji. Protože ano.. overthinking, extrémy, rozumíš tomu. To trochu uklidní. Ženské tady jsou sice ostrý, ale pravdu mají ve vsech zprávách co napsaly a upřímně se i divím, že po mých výlevech vůbec napsaly a snaží se.
Hraničkou jsi mě skoro rozesmál, když jsem si vzpomnela na moji první návštěvu klinického psychologa kvůli nějakým situacím v rodině, co se špatně projevovaly ve škole. Tuším, že mi bylo nějakých 15-16. Vycházela jsem s hraniční poruchou na papíře. Problém je, že mi to snad tenkrát dalo akorát jakési povolení dělat tyhle kraviny. Ale ano. Sedí to, i když nevěřím na nálepky.
Prášky, to je slabost mého života. V kombinaci se vším jsem našla zálibu v kombinacích, posilování účinků, špatná slabost pro život, když si konečně uvedomis, že máš asi problém se závislosti. Slabost pro benzáky, hypnotika a nejoblíbenější ritalin. Je zlo, když tvoje záliba ve škole i po ní je farmacie.

Nechtěla jsem psát další věci po polední, nechtěla jsem tady nasrat ještě víc lidi. Vím, že furt všichni opakujete jedno: CHTÍT SAMA PŘESTAT PÍT. Slyším to všude, že to nepůjde, pokud sama nebudu chtít a chovam a mluvím tak, že evidentně sama nechci. Ale v mý hlavě CHCI! A stejně s tím chci existuje úplně stejně silně, nedokážu si to absolutně představit a muj mozek to pořád přehazuje.. chci hrozně přestat, bude mi lip, zacnu pořádně žít, ale sakra co jako budu dělat. Vždyť na to nemám. Bordel, chaos ve všem. Bohužel i v tomhle. Takže ano, lidi tady mě mají vystřiženou přesně. Žádám tady o pomoc a přitom si “sama pomoct nechci”. Nedokážu to vysvětlit
Eliška
Expert Boarder
Příspěvky: 86
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#61047
Re: Detox Před 3 rok, 1 měsíc  
Takže jsem se trefil a to nejsem "studovány", jak ti rádo by odborníci (jo mám obrovskou averzi na českou psychiatrii). S těma práškama je to taky blbý, pže pak, když by jsi je potřebovala na překrytí třeba absťáku, tak Ti nebudou fungovat tak, jak mají. Máš už určitě nějakou toleranci. A přejít z alkoholu na vysoké dávky třeba benzáků, je z bláta do louže. Ritalin neznám a to jsem myslel, že znám už vše. Já neberu nic, nejsem ok, ale nepiju, neberu už žádný prášky, jsou stejně k ničemu. Ale kdyby mi dal někdo zázračnou pilulku, která mi hodí klid do duše i těla nepohrdnul bych. Máš se ráda? Možná i Tvé sebedestruktivní chování, že víš, že se ničíš a stejně to děláš má hlubší kořeny, z dospívání/dětství. Každopádně na otázku: co budu dělat? Jasně, momentálně neznáš střízlivý život, vlastně neznáš ani sebe samu už pár let přítomnou a střízlivou na jakýchkoliv látkách. Ale jo stojí to za to, "najít sebe", žít takový obyčejně krásný život. Já ho ještě nežiju, ale snažím se, nic nejde hned. Chce to ale někde začít. Když bude člověk dělat to samé a očekávat jiný výsledek, bohužel se ho nedočká. Když to zkusíš, třeba zjistíš, že jsi šťastná po čase. Když budeš pokračovat víš, že Tě štěstí určitě nečeká. Máš co ztratit?
Michal
Gold Boarder
Příspěvky: 250
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#61048
Re: Detox Před 3 rok, 1 měsíc  
Nejsi studovaný, ale něco co jsem se v dětství ve škole (jiný stát) naučila: IT TAKES ONE TO KNOW ONE. Krásné a naprosto přesné. Asi bych to poslala svůj pozná svého.
Nejvíc poznání ledového zneužívání jsem se taky naučila právě tam. Stát velkých lekových možnosti dostupných lusknutím prstů..
Taky důvod, bát se abstaku. Co udělá alkohol možná tuším, co udělá absťák z pilulek? Nemám nejmenší ponětí. Přiznat to na detoxu, když jsem mě ptali co všechno mám v systému? Samozřejmě, že pouze alkohol přeci.

Ty jsi ale par sezení s psychiatry a psychology prožil, ne? Jinak by jsi se neptal na to, jestli se mám ráda
Eliška
Expert Boarder
Příspěvky: 86
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#61049
Re: Detox Před 3 rok, 1 měsíc  
To rčení je pravda ... já bohužel vím co udělá vysazení prášků, ale ono záleží jaké prášky člověk bere, jak často a kolik mg. Málokdo ví, že třeba na takových benzodiazepinech vzniká závislost dost rychle a rizika z vysazení jsou epi.záchvaty, delirium a jiné "chuťovky", pokud člověk vysadí rychle. Když se mu toto vyhne, může čekat "jen" úzkosti, křeče, bolesti svalů, nespavost, pocení, třes, podobnost jako u alkoholu je velká, působí na stejné receptory údajně. Psycholožka jednou v životě, po zkušenosti naposled, psychiatr pár let, Jendou za pár měsíců celé 3-5minut , také naposled v životě, ale ptal jsem se za sebe ne v souvislosti s nimi .
Michal
Gold Boarder
Příspěvky: 250
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...891011121314...31
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter