Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...11121314151617...31
Dolů
Téma: Detox
*
#61077
Re: Detox Před 3 rok, 2 měsíce  
Edno, máš naprostou pravdu.. To, že nepiju každý den a nemusí hned ráno otevírat ledničku a dát si víno neznamená, že problém nemám. Ono už samo o sobě je problém to, že převážně kdykoliv piju - tak piju do němoty.. Takový to jak chceš všechno utlumit až se utlumíš ty sama. To že si pak 3/4 věcí nepamatuji taky nezvěstí nic dobrého o tom, kam jsem to dopracovala. Takže já toto vůbec nezpochybňuji a právě, že to vidím jako veliký problém. A proto jsem ráda, že se tady můžeme podporovat navzájem. My jsme nedávno řešili v domácnosti i umístění jednoho člena domácnosti do červeného dvora - bohužel tam vydržel pouhý měsíc, ale byli v tom i jiné návykové látky než "pouze" alkohol. Podepsal revers a beru to jako velkou škodu, protože si myslím, že personál je tam velmi dobrý a mohli mu pomoci. Aktuálně nyní bydlím s touto osobou v domácnosti a je na skoro denním pořádku, že přijde domů po práci a už má vypito 7-8 piv a přijde mu to normální.. HH přeci je to levnější než limonáda.. Takže tu budu sbírat isnpiraci i pro něj.. protože je to mladý člověk 25 let a za mě si takto ničit život - protože ano, alkohol ničí životy, za to nestojí.. Ale tu volbu si musíme vždy zvolit každý sám.. A moc tu všichni asi dobře víme, jak je to těžké a nejde to hned.
Míša
Fresh Boarder
Příspěvky: 3
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#61078
Re: Detox Před 3 rok, 2 měsíce  
A ještě pro Elišku...
Naprosto souhlasím s Ivanou, že v první řadě bys potřebovala naplácat na zadek. To neříkám vůbec ve zlým. Své děti jsem taky občas lupla po zadku, tak, aby je to nebolelo, ale aby se vzpamatovaly. Jasně že řvaly jako pominuté, litovaly se. Přesto jsem jejich milovaná máma. A protože je mi líto, co vyvádíš za blbosti, proto jsem Ti napsala, co jsem napsala.

Jsi zjevně chytrá a inteligentní, vnímavá, empatická a určitě moc hezká holka. Ale jestli toho nenecháš, tak tohle všechno půjde pomaleji či rychleji dolů. Jednoho dne koukneš do zrcadla uvidíš ztrhanou trosku.
To, že se ničíš, to víš sama dobře. Inteligence je a bude Ti houby platná, když ji ovládají alkohol a drogy (ve Tvém případě při množství a kombinacích léků už o drogovou závislost jde).
Každý den může být den jedna... Jestli to zkusíš sama (ale opravdu, ne, že to odložíš "na zítra" a dnes se na tu abstinenci ještě trochu posílíš) nebo s lékařem, to je Tvá volba.
Ale opravdu, vzhledem k tom u, že i jen samotný boj s jednou závislostí je až až a Ty máš rovnou dvě, bych neprodleně kontaktovala lékaře.
Možná Ti připadá, že bez alkoholu a s pevným řádem dnů je život nudný. Jet si den za dnem to samé... Ty vyhledáváš pravděpodobně extrémy a myslíš si, že běžný život třeba takové pracující mámy je asi ukrutně nudný. To se tedy pleteš, nenudila jsem se ani na vteřinu, než jsem ty dva caparty dotáhla do dospělosti...
Nemusíš mít život jako já a většina holek zde, můžeš ho žít úplně jinak- podle svého, barvitěji,, jinde a jinak jak je Ti libo. Můžeš cestovat, poznávat, tvořit, můžeš cokoli...

Ale na to musíš bejt v prvé řadě při smyslech a živá.

Znovu opakuju: Držím Ti palce.
Edna
Platinum Boarder
Příspěvky: 426
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#61079
Re: Detox Před 3 rok, 2 měsíce  
Ahoj všichni a pardon za mé odmlčení. Včera den volna před dlouhým týdnem a nebyla jsem úplně ve své kůži. Dneska v rachotě, tak jsem všechno četla až teď ve chvíli klidu než si půjdu před koncem směny všechno porovnat a předat
Eliška
Expert Boarder
Příspěvky: 86
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#61080
Re: Detox Před 3 rok, 2 měsíce  
Uvědomila jsem si, že omezit dávku pro mě znamená nemít žádné zásoby doma.. a při mem pracovním provozu, kdy odcházím v 5 do práce a vracím se v 7-8 je dost blbé. Ale třeba teď, v lednici se jedna flaska chladila, dobrý, ta byla po práci a druhá byla v záloze na balkoně. A i když se mi chce hrozně spát, tak vím, že můžu vypít obě dvě a i tak půjdu spát do půlnoci a s mým metabolismem proste ráno dýchnu stejně 0.000
Možná je to pro vás kravina, ale já si bacha dávám, ale taky si musím dávat bacha, abych doma měla vždycky jen ty flašky na jeden den. Sice dopijim a i když jsem polomrtva únavou, mám paniku, že už nemám a přemýšlím, kam bych dojela/došla. Což bych teď neudelala. Jsem v pyžamu, mám v hlavě úkoly na zítřejší směnu, jsem v poho. Ale v hlavě to je a vždycky bude kolotoč.

PS: ne na zadek. Přes držku bych potřebovala. A je jedno kolik mi je. Matku ani rodiče jako takový jsem nikdy neměla. Náhradní ano, ale i tak. Přes držku. Naprostá pravda
Eliška
Expert Boarder
Příspěvky: 86
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#61081
Re: Detox Před 3 rok, 2 měsíce  
Jen četla jsem tu, jak přijdu o práci. Ano. Možná ano, ale jen tím, že to ví vedení. Ne proto, že bych přišla pod vlivem. Ano, možná občas mám zbytkac, ale tak si vezmu jiný pacienty, ne ty, co umírají každou směnu. A ne, nestává se to, mám systém, práce je moje jediný co mám. Třeba ani nejsem alkoholik, když mám systém
Systém je a ano, alkohol mi ovládá veškerý život, ale je nastaveny na práci. Léky tady řešíte a já vím, že je to pruser, ale jako zdravotnik je mám pod kontrolou víc než všechno ostatní
Eliška
Expert Boarder
Příspěvky: 86
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#61082
Re: Detox Před 3 rok, 2 měsíce  
Mluví z tebe alkoholická pýcha. Mezi štamgastama v hospodě by ti to možná někdo i zbaštil.
Tady asi pochopení nenajdeš. Každý z nás ví, že dvou flaškách ráno má zbytkáč i stokilovej chlap. Tak nám nevěš na nos bulíky, že zrovna u tebe to funguje jinak a jak bravurně to dáváš.
Podle tvých slov se ti život smrskl na práci a flašku. V nějaké mimořádně střízlivé chvíli ti asi došlo, že je to blbé, proto jsi napsala sem. Ale teď už jsi zase na své hladince a meleš svoji odrbanou mantru.
Kdybych měla ruku dlouhou jak Bosana nos, tak bych ti mileráda střelila jednu pořádnou z každé strany.
Ale ani to by nepomohlo.
Bůh s tebou, děvče.
Ode mě vše.
Edna
Platinum Boarder
Příspěvky: 426
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#61083
Re: Detox Před 3 rok, 2 měsíce  
Ahoj Eliško, tak po tvém dnešním zahrnutí situace jsem už klidná. Jsi v pohodě, mas systém, večer si dáš 2 flašky a rano 0,000 normálně funguješ a jdeš do práce. Absťák žádný, protože předpokládám, ze si zobneš prášky, ale protože jsi zdravotnik víš co děláš a v práci jedeš na 100%.

Naprosto fantastické, tady u nás si fakt špatně, o tomto si my obyčejní alkoholici mužům nechat jen zdát.

Ps: vím, že nelžeš, protože ty sama tomu věříš a to je ten průser!
Brigita
Junior Boarder
Příspěvky: 33
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#61084
Re: Detox Před 3 rok, 2 měsíce  
Eliško,
jsi tady největší průser za poslední dobu. Nepřeháním!!!! Alkoholik, který věří tomu jak je to všechno v cajku.
Možná už radši nepiš. Jsem vyděšená, že existuje někdo, nevím kdo a kde, ve
zdravotnictví a může svou střízlivou péčí, zabít pacienta. Ano radši si ber ty víc nad hrobem ať máš klid. To je fakt na výprask. Co tady vůbec po nás chceš? Pomoc to teda není a tvoje svědomí, jestli vůbec nějaký máš, nehodlám uklidňovat. Jsi průser!!!!!!!
Tes
Moderator
Příspěvky: 316
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#61085
Re: Detox Před 3 rok, 2 měsíce  
Eliško, tak já na rozdíl od Edny a Ivany bych Ti jí hned neflákla a měla jsem o Tebe upřímný strach. O víkendu jsem místo hrabání se na zahradě hledala možnosti, jak Ti pomoc.
No, po tom co čtu...snad jen... Super, že to máš pod kontrolou a nejsi nalitá po dvou flaškách (dokonce ani asi v tu chvíli, když si po jejich vypití jedeš případně pro třetí). Super, že máš jako "velkej odborník" pod kontrolou všechny léky. A jako třešnička na dortu je super, že to vědí tvoji nadřízení a dál pracuješ ve zdravotnictví!
Za mě, jsem ale ráda, že jsi napsala, protože až uvidím pokérovanou ženskou za volantem, nebo v nemocnici, budu brát nohy na ramena.
SAM
Platinum Boarder
Příspěvky: 471
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#61086
Re: Detox Před 3 rok, 2 měsíce  
Totéž mě napadlo taky. Nechci bejt hnusná, ale doufám, že Eliška není z našeho regionu.
Kdybych se snad já nebo někdo z mých blízkých měl dostat do rukou sestřičce, která si ráno dá nějaký vymakaný koktejl z barevných pilulek, aby se jí tolik neklepaly ruce... nechtěla bych, aby mi taková sestra napichovala žílu na kapačku.
A propos, ještě dotaz.
Kdopak ti, Eliško, ty léky předepisuje? Jak jsi sama psala, žádnému člověku s diplomem by ses nesvěřila. Tak kdepak je bereš?
Toxická jsi od hlavy k patě, v alkoholovém opojení to vidíš na výbornou.
Zkus nám podobně sebevědomě napsat po třech dnech bez pomoci všech jedů, kterýma si zapráskáváš mozek i tělo.
Pak nám napiš, jak suprově a na 100% ti to v práci šlo.
Do té doby jsi jen jedna velká výmluva, zbabělec, který nemá odvahu se životu postavit bez toxických berliček.
Promiňte mi, víte, že já se tu každého vždy zastávám. Ale co je moc, to je příliš.
Edna
Platinum Boarder
Příspěvky: 426
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...11121314151617...31
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter