Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...18192021222324...31
Dolů
Téma: Detox
*
#61296
Re: Detox Před 3 rok, 1 měsíc  
Jo. Ale začal som v práci pred pár rokmi a nejako sa ma to teraz nechce pustiť. Je to ako s chlastom u niekoho. Aj by som chcel, aj nie. Už som o tom aj pokecal s doktorkou, ale povedala, že toľko čo vyfajčím, nie je veľa. No má obavy, či zvládnem 2 závislosti. Raz som asi 3 dni nefajčil a išiel autom. Ani neviem ako som došiel. Odvtedy neriskujem. Ale tak snáď, raz .... Ale pre mňa je priorita nepiť.
krtko
Platinum Boarder
Příspěvky: 2300
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 11/10
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#61297
Re: Detox Před 3 rok, 1 měsíc  
Tak to já tak nemám. Mám cigárko spojené s volnou chvíli, třeba jako holky v práci s Kafem (já kafe nepiju), ale víš? Dáme cigo? Ale tak jo. Proč ne. Taky zvládnu vykourit krabičku za den, ale když nemůžu, nevadí mi moc. Takže to jsem si spis myslela, že až tam budu v koncích, že vždycky zajdu zakourit, bude mi stejně z toho akorát blbě, ale takové vyplnění času. Ale teď se na to trochu koukám jako čistý štít se vším všudy. Priorita je nechlastat. Zakourit si po týdnu mužů když bude potřeba, ale chlast proste zůstane zavřeny na detoxu
Eliška
Expert Boarder
Příspěvky: 86
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#61298
Re: Detox Před 3 rok, 1 měsíc  
V pohode Eliška. Ja som písal o sebe. Ja som sa na detoxe nudil. A keď som nechcel furt ležať na izbe, však nuda, šiel som na fajčiarku. Tam to zbehlo rýchlejšie ako na posteli.
krtko
Platinum Boarder
Příspěvky: 2300
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 11/10
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#61299
Re: Detox Před 3 rok, 1 měsíc  
krtko napsal:
V pohode Eliška. Ja som písal o sebe. Ja som sa na detoxe nudil. A keď som nechcel furt ležať na izbe, však nuda, šiel som na fajčiarku. Tam to zbehlo rýchlejšie ako na posteli.

Je něco ještě krom cigára, čím se dá zkrátit čas ? Nebo spis chápu, ze první den mi asi bude na nic, ale pak třeba
Eliška
Expert Boarder
Příspěvky: 86
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#61300
Re: Detox Před 3 rok, 1 měsíc  
A jak to děláš, ty se napiješ asi ještě dneska, s tím, že ti zítra ráno určitě dají dýchnout a zapíšou si číslo co máš v krvi? Nebo si dáš dneska méně a v krvi ti korát ráno vyjde nula. Tzn. dle kalkulačky na internetu s nějakou rezervou, aby si neměla zbytkáč?

Jen mne to zajímá,jestli nechceš neodpovídej. Nevím kolik toho piješ. Třeba nemusíš nutně vypít tolik, aby si pořád měla hladinku.

Mě šlo o to, že absťák, to asi víš nastupuje v plné síle většinou 48h po posledním se napití. Teda už slabší po 24h, ale plnou sílu má asi tak mezi 48h-72h od posledního napití a pak klesá a tak 96h od posledního napití už je tak zas třeba na 3/4 nejvyšší intenzity absťáku a pak klesá.Když ti to zaléčí nějakými léky tak to může být jinak a nemusí to být kupodivu tak nepříjemné, jako jsme to měli my co to prodělávali doma(protože jsme mělo menší návyk asi) To ti řeknou asi jiní.

Ono správně tu někdo napsal, že detox je v podstatě hračka, je to krátká záležitost a v podstatě se léčí v nemocnici, jen pro to riziko delíria a život ohrožujících stavů u středních a silnějších alkoholiků návykem. Ale v podstatě není nejtěžší na to stát se úspěšným abstinentem.

Teda já bych cvakal asi zakdem pěktu železo nastoupovat v pondělí na detox, já vim, je to odvaha a kumšt a si frajerka, ono se to z domova tak nějak hodnotí snadno. Asi jako, že do zákopů první světové by nebylo zas tak hrozné, když se po třech tádnech stejně točili zpátky do zázemí...

Takže si dáš ještě v neděli svojí obvyklou dávku, ale ne tolik aby ti naměřili, nebo využiješ a máš už volno, takže tam přijdeš už trošku s absťákem a dáš si už neděli komplet alkohol free?!
Já bych to udělal asi , že bych nepil už v neděli.
Jánty
Aktuálně v abstinenční fázi č. 2 (1.4.-31.6.)
Expert Boarder
Příspěvky: 115
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Místo: Cajzlov Narozeniny: 01/01
Poslední úprava: 20/03/2021 18:08 Provedl: Jánty.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
Predikce mezilidské citlivosti, psychoticismu, paranoie, nepřátelství, asertivity a zvládání kopírování dovedností,
osvojení si regulace poznávacích emocí, na základě raných maladaptivních schémat odečtených z int.diskusí. Laik poloprofesionál ha,ha,ha.
 
#61301
Re: Detox Před 3 rok, 1 měsíc  
Jedu až v pondělí ráno na příjem, ne zítra a ano. Budu určitě ještě pít zítra večer, s tím, že se po službách i potrebuju hodně vyspat, takže ráno budu dobra, nicméně mi průjmová sestra řekla, že pivo po cestě si klidně dat můžu, kdxz nenadejcham víc jak 1 promile . Ale to je všechno vedlejší, protože já se akorát těším na nový začátek
Eliška
Expert Boarder
Příspěvky: 86
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#61302
Re: Detox Před 3 rok, 1 měsíc  
Netuším, na aké oddelenie ideš. Ja som bol na psychiatrii. A aj tam sú rôzne oddelenia, rôzny režim. No netuším aký tam budeš mať režim ty. Niekde nemôžu mať ani telefon, niekde to nie je problém. Netuším, či je tvoj detox v nejakej liečebni alebo súčasťou psychiatrie. Ja som na začiatku ani nemohol von z oddelenia. Nedostal som sa ani do bufetu. Takže som bol odkázaný na to, čo mi prinesie návšteva-mama. Ale fakt netuším, ako to funguje v Čechách. Ale tak myslím, že nejakú knihu si tam môžeš zobrať. Ja som mal kedysi dávno mp3, aby mi niečo hučalo. Najdlhšie sú víkendy. Tie sa vlečú a vlečú. Tam veľa zaleží, aká banda sa tam stretne. Keď je dobrá partia, tak to zbehne rýchlo. My sme tam mali aj telku, mohli sme si zahrať pingponga, karty sme mali. No zbehlo to. Ale musel som sa tam "naučiť žiť". Moje prvé 2-3 pobyty som preplakal, na kolenách som prosil mamu, nech ma berie preč.
krtko
Platinum Boarder
Příspěvky: 2300
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 11/10
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#61303
Re: Detox Před 3 rok, 1 měsíc  
Doprčic, já píšu takové s.račky , no nic. Tak fajn.
Jánty
Aktuálně v abstinenční fázi č. 2 (1.4.-31.6.)
Expert Boarder
Příspěvky: 115
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Místo: Cajzlov Narozeniny: 01/01
Poslední úprava: 20/03/2021 18:28 Provedl: Jánty.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
Predikce mezilidské citlivosti, psychoticismu, paranoie, nepřátelství, asertivity a zvládání kopírování dovedností,
osvojení si regulace poznávacích emocí, na základě raných maladaptivních schémat odečtených z int.diskusí. Laik poloprofesionál ha,ha,ha.
 
#61304
Re: Detox Před 3 rok, 1 měsíc  
Nepřemýšlej o tom, co budeš dělat tam. Jdeš na krátkodobý pobyt a ten uběhne velice rychle.
Pak nastane nejspíš pár dní pocitu radosti a vítězství.
A co bude potom?
To už je ve tvé režii. Nebudeš se moci vymluvit na absťák. A nebude to o nic lehčí.
Zatím na to ale nemysli. Těš se na dny, kdy poprvé budeš bez alkoholu a léků.
Edna
Platinum Boarder
Příspěvky: 426
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#61306
Re: Detox Před 3 rok, 1 měsíc  
Edna napsal:
Nepřemýšlej o tom, co budeš dělat tam. Jdeš na krátkodobý pobyt a ten uběhne velice rychle.
Pak nastane nejspíš pár dní pocitu radosti a vítězství.
A co bude potom?
To už je ve tvé režii. Nebudeš se moci vymluvit na absťák. A nebude to o nic lehčí.
Zatím na to ale nemysli. Těš se na dny, kdy poprvé budeš bez alkoholu a léků.


Těším se staženým zadkem a žaludkem v klubíčku v posteli, ale těším. Připravena na boj
Eliška
Expert Boarder
Příspěvky: 86
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...18192021222324...31
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter