Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...2425262728293031
Dolů
Téma: Detox
*
#61586
Re: Detox Před 2 rok, 11 měsíce  
Elisko velke gratulace ke zvladnuti detoxu. A drzim moc a moc palce at se Ti dari vytezit z toho co nejvic pro dalsi boj. Osobne se domnivam ze vzhledem k tomu jaky zasah do zivota by byla ustavni lecba tak delas dobre ze jdes cestou ambulantni lecby. Alespon tady a ted a prozatim... zkus udelat vsechno proto aby to vyslo ! A urcite pis co a jak se dari!
Gennosuke
Platinum Boarder
Příspěvky: 756
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#61587
Re: Detox Před 2 rok, 11 měsíce  
Eli, jsem ráda, že jsi "přežila".
Tvůj příspěvek z detoxu působil trochu, no jako, že nejsi ve své kůži.
Tak jsem si říkala, že to asi nebude tak lehké.
Drž se.
Erika
Platinum Boarder
Příspěvky: 1214
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#61588
Re: Detox Před 2 rok, 11 měsíce  
(E)liška,

..."gratulujem!!!"

"Drž sa a vydrž!!!"


("Prajem Ti mnoho zdaru a úspechov v čomkoľvek na čo siahneš!!!")
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3117
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#61589
Re: Detox Před 2 rok, 11 měsíce  
Eliško drž se v práci to bude bez dopingu maso, nauč se dobře relaxovat a zkus nešahat ani po lécích, maximálně tak doplňky stravy a kdyby něco, nějaká krize apod. tak napiš sem
pert
Platinum Boarder
Příspěvky: 614
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#61590
Re: Detox Před 2 rok, 11 měsíce  
Eliško,gratuluji! Je to obrovský krok kupředu. Jsi dobrá,že jsi to podstoupila,zvládla a už makáš. Určitě je fajn,že máš kolektiv takový,jaký máš. Přeji ti hodně sil !
Lenka
Gold Boarder
Příspěvky: 249
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#61591
Re: Detox Před 2 rok, 11 měsíce  
Edna napsal:
Míšo, jsi tu správně, vítej...... s alkoholem si vůbec nezahrávej.
On dovede být neskutečně dobrý společník právě když jsi v nějakém citovém propadu, bolesti a nejistotě.(viz já z úplného abstinenta během půl či tři čtvrtě roku do nejprve psychické závislosti a následně fyzické,...

Škoda, že jsem toto nevěděla před necelými 6 lety...


Ahoj, nesjem sice adresovaný Miša(MK) asi i Simona a Karel nevím, pokud ne tak jen jsem tipoval intuicí)
ale jsem toho názoru, že si můžu odpovědět a zachovat si neutrální postoj.

Dle adiktologů, se návyk u žen vyvíjí už za 5 let, píšeš sice, že jsi byla psychicky závislá už za půl, tři čtvrtě roku. To se mi zdá příliš brzo. Patrně si se tím jen uklidňovala, i když tedy nevím, alkoholici spíš zažívají od začátku nezřízené pitky se všemi neblahými následky.Nuže, to by si potom nemohla psát, že si měla dobrou zkušenost a pomáhalo ti to, pokud by si ty neblahé raní kocoviny neřešila třeba zas nějakými drogami jako benzáky apod., to je ale jáma pekel.

Patrně jsi si tím od začátku docela resetovala hlavu jako pardon mi ten příměr solidní feťák.

Máš patrně nízký frustrační práh a jako výsledek pití na stres vypěstovanou vysokou toleranci a podnět spojený s pitím vína.

Možná se dostáváš do argumentační tísně a lidi tě pak vystresují do emoční frustrace.

Promin mi mou přímočarost, ale je to podle mnelepší než zdvořilé kroužení, které nikam moc nevede.Cílem je přece si dát zkušenosti a využít je k prospěchu. Klidně mi napiš to samé natvrdo.
Honza
Spammer
Příspěvky: 89
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Místo: Buranov Narozeniny: 01/01
Poslední úprava: 07/04/2021 10:52 Provedl: Alvani.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#61592
Re: Detox Před 2 rok, 11 měsíce  
Honzo,
..."čo sa Ti podarilo vyliečiť v Tebe?"
...",keď tak zasvätene udeľuješ rady?"
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3117
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#61593
Re: Detox Před 2 rok, 11 měsíce  
Honzo nebo Jánty nebo kdo vlastně jsi...
Vůbec neposuzuj, zda já jsem alkoholik nebo ne, to vím nejlíp já sama.
A ano, nevěřili byste, jak rychle se z člověka, který si láhev do cca 44 let nikdy sám nekoupil může stát ten, kdo si ji chodí kupovat denně. Proč denně? Protože jsem každý den doufala, že ta koupená už je ta poslední.
Můj alkoholový návyk přišel strašně rychle a pro mě, která nebyla předtím ani příležitostný popíječ, o to rychleji. Nebyla jsem připravena. Do podzimu 2020 jsem o alkoholové závislosti nic nevěděla, ani si nic nehledala na netu... naivně jsem doufala, že je to "blbé období" a že to přejde... Nějakou dobu už jsem tušila, že to není dobré, ale vždycky jsem se nějak ubrzdila, utěšovala jsem se, že si umím poradit.
A pak to najednou už nešlo.
Až zde jsem poznala, co to vůbec závislost je! A že mé prožitky a důvody k pití jsou tak podobné těm vašim...
Co bych chtěla mít teď nejvíc, kdybych případně potkala kouzelného dědečka? Homogenní psychické rozpoložení. Chci být furt v "normě". Klidně ať nemám ty výkyvy nahorů,kdy je člověk na vrcholu radosti. Už bych se bez nich obešla.
Obětuju ráda výkyvy nahoru za to, když nebudu mít výkyvy dolů.
Ale to jaksi nejde, že...
Ani si ten občasný vrcholový den neumím užít když vím, že třeba druhý den se budu o to víc ploužit...
Dny nepočítám jako Kája. Nepřipadají mi stěžejní. Den, kdy se proploužím je beztak stejný jako den, kdy bych pila.
Potřebovala bych dojít ke smíření s tím vším, ale zatím smířená nejsem.
Nicméně pracuju. Včera adiktolog, potom jsem koukala na film, ale nějak mě to nebavilo. Tak jsem nahlídla sem a narazila na příběh Ladise a Prudence, no to byl román, hltala jsem každou zápletku.
Nevím však konec toho příběhu, čili dnešní stav. On je to stejně jako u každého z nás příběh na pokračování s otevřeným koncem.
Edna
Platinum Boarder
Příspěvky: 426
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#61595
Re: Detox Před 2 rok, 11 měsíce  
Eliiiii suppppeeeeeerrrrr gratuluuuujuuuuuuu!!!!!!!!!!
Michal
Gold Boarder
Příspěvky: 250
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#61601
Re: Detox Před 2 rok, 11 měsíce  
Eli,
tak moc na Tebe myslím.
Už jsi se odpíchla ode dna...

Plaveme v tom samém bazénu všichni. Narazíš tam na mě, Símu, všechny Krávy, Krtka, Michala, Perta, Eriku... všechny ty, co Ti píší.

Nejsi sama.

Lucka alias Edna
Edna
Platinum Boarder
Příspěvky: 426
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...2425262728293031
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter