Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...6789101112...31
Dolů
Téma: Detox
*
#61015
Re: Detox Před 3 rok, 1 měsíc  
Nic nečerpej, na dnešek máš načerpáno dost. Zvedni zadek a klidně s roztřesenýma nohama, prázdným žaludkem a chaosem v hlavě mazej ven! Ne na 20 minut, ale na dlouhatánský výlet.
Ber to tak, že si jdeš pro úlevu.
Domů na postel za tebou úleva sama nepřijde! S narůstajícím časem se doma budeš čím dál víc propadat a pokud už jsi nekoupila, koupit poběžíš.
A pokud máš něco doma, bez milosti a sentimentu vylejt do dřezu.
Pá, drž se.
Edna
Platinum Boarder
Příspěvky: 426
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#61016
Re: Detox Před 3 rok, 1 měsíc  
Edna napsal:
Nic nečerpej, na dnešek máš načerpáno dost. Zvedni zadek a klidně s roztřesenýma nohama, prázdným žaludkem a chaosem v hlavě mazej ven! Ne na 20 minut, ale na dlouhatánský výlet.
Ber to tak, že si jdeš pro úlevu.
Domů na postel za tebou úleva sama nepřijde! S narůstajícím časem se doma budeš čím dál víc propadat a pokud už jsi nekoupila, koupit poběžíš.
A pokud máš něco doma, bez milosti a sentimentu vylejt do dřezu.
Pá, drž se.


Opět výmluva, ale tenhle plán klapne až zítra. Jsem po třech nočních dvanáctkách, měla bych se aspoň na chvíli vyspat, ale můj mozek na “speedu” a práškách s trochou alko a spát odmítá. Každopádně cekam za chvíli návštěvu v podobě synovečka miniaturniho a jeho rodiče už se prý těší na pořádnou párty. Dneska to prostředí nebude abstinenčně příjemné
Eliška
Expert Boarder
Příspěvky: 86
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#61017
Re: Detox Před 3 rok, 1 měsíc  
Eliško nezlob se, ale obávám se, že všichni tady se snažíme o Tvou abstinenci mnohem víc, než Ty sama.
Ale takhle to bohužel nefunguje!
SAM
Platinum Boarder
Příspěvky: 471
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#61018
Re: Detox Před 3 rok, 1 měsíc  
Takže plán na dnešek máš a teď ještě udržet to po odchodu návštěvy. To bude nejtěžší, připrav se na to. Přijde to, odejde to. Jde to ve vlnách a ty se nesmíš rozhodovat, když jde vlna bažení nahoru. Rozhodnutí odlož, až to přejde. Přece se nerozhodneš pod vlivem nejhoršího cravingu. Rozhodneš se sama po něm.
Jinak jedním z největších důvodů, které mě drží od pití, je kvalitní a klidný spánek. Od prvního dne abstinence. Spím jako nemluvně.
Edna
Platinum Boarder
Příspěvky: 426
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#61019
Re: Detox Před 3 rok, 1 měsíc  
Edna napsal:
Takže plán na dnešek máš a teď ještě udržet to po odchodu návštěvy. To bude nejtěžší, připrav se na to. Přijde to, odejde to. Jde to ve vlnách a ty se nesmíš rozhodovat, když jde vlna bažení nahoru. Rozhodnutí odlož, až to přejde. Přece se nerozhodneš pod vlivem nejhoršího cravingu. Rozhodneš se sama po něm.
Jinak jedním z největších důvodů, které mě drží od pití, je kvalitní a klidný spánek. Od prvního dne abstinence. Spím jako nemluvně.


S práškama se taky vyspim v pohodě

Ale jo. Už jsem to slyšela od vícero lidi, že když abstinuješ dlouho, tak je spánek lepší a hlavně se probudis a citis se odpočatá. To už ani nepamatuju jaký je.. i s praskama se probudim a úplně nevím, jestli už jsem v realitě, nebo si potrebuju kopnout něco dalšího. No pak se člověk napije a už nemá ani cenu přemýšlet
Eliška
Expert Boarder
Příspěvky: 86
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#61020
Re: Detox Před 3 rok, 1 měsíc  
Já ke konci měla dvě varianty: Buď hrozná neklidná noc s pitím nebo lepší noc s Rivotrilem bez pití. Čili buď hrozná noc nebo hrozný den.
Spaní se mi zlepšilo od prvního dne abstinence.
S každou hodinou, kterou vydržíš nepít, si kráčíš pro lepší budoucí dny.
Tak hlavu vzhůru.
Edna
Platinum Boarder
Příspěvky: 426
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#61021
Re: Detox Před 3 rok, 1 měsíc  
Edna napsal:
Já ke konci měla dvě varianty: Buď hrozná neklidná noc s pitím nebo lepší noc s Rivotrilem bez pití. Čili buď hrozná noc nebo hrozný den.
Spaní se mi zlepšilo od prvního dne abstinence.
S každou hodinou, kterou vydržíš nepít, si kráčíš pro lepší budoucí dny.
Tak hlavu vzhůru.


Děkuji
Eliška
Expert Boarder
Příspěvky: 86
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#61022
Re: Detox Před 3 rok, 1 měsíc  
Simona napsal:
Eliško nezlob se, ale obávám se, že všichni tady se snažíme o Tvou abstinenci mnohem víc, než Ty sama.
Ale takhle to bohužel nefunguje!


Souhlasím se Simonou, ty vlastně nevíš co chceš. Ty chceš střízlivost při 2 promile. To je jako, mýt si nohy v gumákách....
Já teď bojuju sama se sebou, dostala jsem v práci padáka. Za poctivou práci. Po 20 letech. Já mám důvod fňukat. A ty o práci přijdeš taky pokud nepřestaneš chlastat!!!!
Tes
Moderator
Příspěvky: 316
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#61023
Re: Detox Před 3 rok, 1 měsíc  
[
Já teď bojuju sama se sebou, dostala jsem v práci padáka. Za poctivou práci. Po 20 letech. Já mám důvod fňukat.[/quote]

Promiň
Eliška
Expert Boarder
Příspěvky: 86
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#61024
Re: Detox Před 3 rok, 1 měsíc  
TY se nikomu neomouvej, každá z nás tohle alkoholické fňukání zná, Ivana taky, že jo, Ivi?
Jasněže objektivně důvod chlastat nemáš, já ho neměla taky, Síma taky ne, většina lidí nemá... A zároveň každý měl milion důvodů, proč zrovna teď musí, že TEĎ na tu skleničku přece právo, to dá rozum... Alkoholikovo nalhávání, no...
Občas mi to i teď přijde na mysl. Jediná možnost je naučit se to ignorovat. To našeptávání jede vždycky chvíli jakoby vedle mě a pak pomalu utichne.

Jsem optimista a doufám, že nám večer podáš raport, že máš za sebou první čistý den!
Edna
Platinum Boarder
Příspěvky: 426
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...6789101112...31
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter