Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1234567
Dolů
Téma: Protialkoholní léčebna Šternberk - neváhat
#63
Protialkoholní léčebna Šternberk - neváhat Před 14 rok, 3 měsíce  
3měsíční protialkoholickou léčbu jsem tam absolvoval ještě za totáče. Úspěch 100%. Myslím že ani tak nezáleží na léčebně, ale na léčeném. Musí se úplně a bezvýhradně podvolit léčebnému režimu a spolupracovat s lékaři. Nějaké chytračení nemá smysl. Pokud čtu úvahy zdejších lidí postižených alkoholizmem, pak jednoznačně doporučuji nemeditovat a jít na léčení na 3 měsíce, pokud je to jen trochu možné.
Prostě nekecat a dělat. Všechno ostatní je jen prodlužování alkoholické agonie, ničení sebe i okolí.
Alfons

Poslední úprava: 20/01/2010 11:19 Provedl: zbynek.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#76
Re:Léčebna Šternberk-neváhat. Před 14 rok, 3 měsíce  
Jestliže existuje nějaké procento lidí, kteří se ze závislostí poperou sami, tak to není žádné chytračení, podle mě do léčebny všichni nepatří. Jestli někdo z tvých příspěvků nabyde dojmu, že jiná cesta než léčebna není, tak je to opravdu smutné.
Jsi vážně dobrý, že jsi vším prošel a úspěšně jsi se z toho dostal, ale neházej všechny alkoholiky do jednoho pytle.
hana
Gold Boarder
Příspěvky: 193
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
ICQ#: 261093865 Pohlaví: Žena Narozeniny: 06/17
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#112
Re:Protialkoholní léčebna Šternberk - neváhat Před 14 rok, 3 měsíce  
bohuzel Hani vsichni alkoholici jsou v jednom pytly,zalezi pak uz jen na tom jak se s tim poperou.znam alkoholiky kteri to zvladli sami,kdyz tak premyslim vlastne jen jednoho.znam alkoholiky kteri se lecili a uspesne a ti kteri se lecili neuspesne a pak jsou to ti kteri si to nikdy nepriznali a nekteri uz nejsou mezi nami
ivlik

Poslední úprava: 20/01/2010 11:18 Provedl: zbynek.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#113
Protialkoholní léčebna Šternberk - neváhat Před 14 rok, 3 měsíce  
Souhlasím, že jsou všichni v jednom pytli, každý si závislost dobrovolně koupil. Někdo se prochlastá do rakve, někdo skončí v léčebně a někdo to zvládne ambulantně. Já osobně znám pár lidí, kteří léčebnou prošli a nikdo úspěšně. Díky všem příspěvků na foru vím, že já v léčebně neskončím. Jsem přesvědčená, že to zvládnu, jsem hodně odhodlaná. Čím víc negativních reakcí tady čtu, tím víc mě to nabíjí. Nemám ráda, aby o mém životě rozhodoval někdo jiný, nikdy to tak nebylo a o to větší odhodlání má, poprat se i s tímhle.
hana
Gold Boarder
Příspěvky: 193
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
ICQ#: 261093865 Pohlaví: Žena Narozeniny: 06/17
Poslední úprava: 20/01/2010 11:18 Provedl: zbynek.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#121
Re:Protialkoholní léčebna Šternberk - neváhat Před 14 rok, 3 měsíce  
nevznasim na vas kritiku naopak pred vasim odhodlanim smekam.vite co chcete a jak to chcete to je zakladni kamen k uspechu.
ivlik

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#125
Re:Protialkoholní léčebna Šternberk - neváhat Před 14 rok, 3 měsíce  
Ivliku, já to vůbec neberu jako kritiku, jsem ráda, že máme možnost si tady popovídat a probrat svoje názory a zkušenosti. Vždyť by to bylo fádní, kdyby na tom byli všichni stejně. Já mám takovu hloupou povahu, že když něco chci, tak toho dosáhnu a jdu přes mrtvoly. Né vždycky mě byly ty mrtvoly vděčné.
hana
Gold Boarder
Příspěvky: 193
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
ICQ#: 261093865 Pohlaví: Žena Narozeniny: 06/17
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#151
Re:Protialkoholní léčebna Šternberk - neváhat Před 14 rok, 3 měsíce  
Hani, závidím Ti,že jsi odhodlaná zvládnout to sama.Já osobně to nezvládla.Sama ani náhodou a dokonce ani po léčbách.Pomohla mi léčebna v Beřkovicích a v Bohnicích,kde jsem konečně pochopila,že je to jen a jen o mě.Ne o druhých,dělat to pro někoho jiného (rodinu,partera...) podle mě nemá moc šancí.Abstinuju,jsem spokojená jen díky tomu,že jsem si připustila svůj problém a neházím vinu na druhé.Ano, měla jsem problémy s prací, v manželství,mám rodinné dispozce k závislosti,ale to bylo jen "omlouvání",že za to vlastně nemůžu. Teď vím,že pokud by se stalo cokoliv a já se napila,nenechám to rozjet a pomažu do léčebny.Toť moje zkušenosti .Držím všem palce.
Irena
Senior Boarder
Příspěvky: 40
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Místo: Plzeňsko Narozeniny: 03/04
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#155
Re:Protialkoholní léčebna Šternberk - neváhat Před 14 rok, 3 měsíce  
Irenko, já rodinné dispozice k alkoholu nemám, jsem černá ovce Ono je hezké si přiznat, že jsem alkoholik, že mám s alkoholem problémy ale musí to mít člověk v hlavě. Mě dobu trvalo než jsem to do hlavy dostala. Jsem přesvědčená o tom, že to zvládnu, myslím, že jsem na dobré cestě. A díky za podporu. Hana
hana
Gold Boarder
Příspěvky: 193
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
ICQ#: 261093865 Pohlaví: Žena Narozeniny: 06/17
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#157
Re:Protialkoholní léčebna Šternberk - neváhat Před 14 rok, 3 měsíce  
Irenko beres me slova z mysi mas naprostou pravdu je z tebe znat ta zkusenost z lecebny.jsou tam opravdu odbornici na svym miste hlavne se o kazdeho jednotlivce zajimaji a to taky hodne motivuje
ivlik

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#159
Re:Protialkoholní léčebna Šternberk - neváhat Před 14 rok, 3 měsíce  
Hani,už to,že jsi tady na těch stránkách svědčí o tom,že Ti ten "problém" leží na srdci a chceš to nějak řešit. Jak jsem psala,já to prostě sama nezvládla.Přeju Ti,ať v sobě najdeš tu sílu a podaří se Ti to .
Ivliku,taky nejsou ve všech léčebnám přístupní a ochotní psychologové.Je to o tom,že si člověk z toho musí umět vzít to,co potřebuje.Já to pochopla až po 3 neúspěšných léčbách
Holky zlaté (i pánové) držme se,je fajn,že existuje tohle fórum ( dekuji pane doktore ),kde si můžeme předávat informace,ať jsou dobré,nebo špatné.
Irena
Senior Boarder
Příspěvky: 40
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Místo: Plzeňsko Narozeniny: 03/04
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1234567
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter