Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12345
Dolů
Téma: léčebna
#6424
léčebna Před 12 rok, 8 měsíce  
Zdravím. Chci jenom krátce. Jsem alkoholik a podstoupil jsem léčbu a to v léčebně v Nechanicích. A mohu potřebným jenom doporučit. Pobyt mi změnil život.
Beppe

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#6427
Re: léčebna Před 12 rok, 8 měsíce  
Beppe,
gratuluji k úspěšné léčbě a přeji,aby už to bylo tak jak moc ti to pomohlo.Je to pro mě moc krásné čtení když je někomu konečně dobře.
Drž se a díky za zprávičku,která třeba mě která jem léčbu nepodstoupila v budoucnu pomůže.Jsi super a drž se!!!
Bludička

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#6430
Re: léčebna Před 12 rok, 8 měsíce  
Beppe, nezapomeň na doléčování, tam jsi si udělal pořádek v hlavě, co od života chceš, ale nemocný mozek máš pořád, nepodceňuj to.AA, Acluby......A napiš, jaké to tam bylo, neznám tu léčebnu.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#6431
Re: léčebna Před 12 rok, 8 měsíce  
Taky gratuluju k dokončení a vítej do klubu, taky jsem byla v N.Moje zkušenost s Nechanicemi je moc dobrá, ráda se tam vracím na opakovačky. I když jsem chtěla hned zpočátku odejít, tak jsem jejich systém léčby přijala, s odstupem času se mi zdá "dokonalý". Díky tomu už přes 2,5 roku abstinuji. Tak se drž a dávej vědět.!
Anna

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#6904
Re: léčebna Před 12 rok, 7 měsíce  
Dobrý den měla bych dotaz. Má z vás někdo zkušenost s lečebnou v praze na apolinářské (všeobecná fakultni nemocnice v praze 2). Ráda bych věděla jak to tam probíhá abych měla nějakou představu. Manžel tam 20.9. nastoupil na detox a dne 27.9. jej přeložili na lužkové odd. pro léčbu závislosti. Doufám že těch 12týdnu tam mu pomuže. Protože ty muka co tu máme mi s dětma byly k ničemu. A je normálni že nám dosud nenapsal a to se při nástupu tam dušoval že min 3x týdně nám napíše. Děkuji za jakoukoliv odpověd.
ludmila áčová
Fresh Boarder
Příspěvky: 2
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#6905
Re: léčebna Před 12 rok, 7 měsíce  
Ludmilo, moc se neptej, jaké je to v léčebně, dost tvrdší, ale jen k dobru pacienta!!Těžko bys tomu rozuměla, nejde to popsat jen tak pár slovy.Nelekej se, že muž nepíše, jak znám jiné léčebny, nesmí se z Detoxu volat vůbec, telefony jsou odebrány.Má to smysl.A i na oddělení je volání, psaní omezeno.Jen doufejme, že manželovi léčebna pomůže, Vy ho podržte, pište mu Vy, je to bezva, že se rozhodl pro léčebnu.Snad vydrží do konce.Jistě Ti časem napíše spojení na jeho terapeuta, lékaře, oni Ti vše řeknou.Jen se o něj neboj, a moc Vám všem přeji úspěch, klid, radost.......
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#6906
Re: léčebna Před 12 rok, 7 měsíce  
Děkuji za odpověd. Mobil si sebou nesměl vzít vůbec. Jediné co mě docela dost vytáčí je, když se chci zeptat na jeho stav a jak se mu tam daří dostanu sprchu že mi do toho nic neni že toto po telefonu nikomu nezděluji. Ž e pokud to chci vědět mám se zkusit zeptat přimo na ambulanci. Ale to je pro mě jaksi nerealné. Žijeme v liberci manžel se leči v Praze a s 2dětmi když jedno z znich má mentální retardaci a hlídáni pro ně neni asi těžko mužu jet sama, dokonce mi odmitla řict jestli tam je stale. Přijde mi to docela kruté nemoc si zavolat kvuli stavu manžela.
ludmila áčová
Fresh Boarder
Příspěvky: 2
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#6910
Re: léčebna Před 12 rok, 7 měsíce  
Tak to je divné, zkoušej to znovu, třeba narazíš na hodnější sestru, lékaře,je jasné, že tam nemůžeš jet, že máš starost, zájem.Štve mě to za Tebe taky.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#6993
Re: léčebna Před 12 rok, 6 měsíce  
Děkuji za rady. Jen ještě jeden dotaz je možné aby mu tam zadržovali dopisi. V poslednim mi napsal že dostal trets za to že nám odpepisoval na dopis v době samostudia a to vinou sestry která mu ho dala až večer. A od te doby mu žádny nedorazil od nás a mi přitom poslali 3.
lída

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#6996
Re: léčebna Před 12 rok, 6 měsíce  
Pochybuji, že by mu zadržovali dopisy!A musí!!!dodržovat režim, dopisy píše ve volnu, samostudium má jistě na něco určené, musí se učit, není v pion. táboře, ale ani v kriminále.Nelitujte ho.On ví, že udělal chybu, ne sestra.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12345
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter