Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 123
Dolů
Téma: denní stacionář
#9110
denní stacionář Před 11 rok, 11 měsíce  
Máte někdo, prosím, zkušenost s tímto typem léčby? Konkrétně uvažuji o denním sanatoriu Ondřejov v Praze-Hodkovičkách. Je to na 6-8 týdnů, ale bojím se toho, když bude třeba víkend, neuhlídám to a napiju se.
alenka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#9116
Re: denní stacionář Před 11 rok, 11 měsíce  
Ali, bojíš se dopředu, proč?Jistě Ti stacík bude jen k dobru,tam Ti řeknou, co a jak.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#9185
Re: denní stacionář Před 11 rok, 10 měsíce  
ahoj. tak v pondělí nastupuju do stacionáře! a zřejmě v pravý čas, protože mi tamější psycholožka objasnila, že to, co prožívám druhý den po flámu není obyčejná kocovina, ale absťák. bude to teda náročný, ale jdu do toho a uvidím, co to přinese.
zápasím s tím, že bych to měla říct rodičům, které vůbec nevídám a nemáme spolu blízké vztahy. myslím, že by tomu nerozuměli a odsoudili by mě. taky že mě nikdy v ničem nechápali, nepodpořili. nemůžu je za to vinit, ale bolí to.
alenka alias paramanu

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#9187
Re: denní stacionář Před 11 rok, 10 měsíce  
Ahoj, držím palce! Já jdu v pátek do Ondřejova na vstupní pohovor a jsem zvědav, co se dozvím! Těším se, že konečně někdo pomůže... také bych rád do stacíku.
Alkoholikem z vlastní vůle

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#9270
Re: denní stacionář Před 11 rok, 10 měsíce  
Ahoj, moc vám držím palce. Do Ondřejova jsem chodila asi před dvěma roky, byla to pro mě taková celkem fajn dovča, ale asi jsem to v té době nebrala absolutně vážně, takže jsem později zvolila stejně léčbu ústavní a bylo to pro mě jediné správné a fungující řešení. Určitě denní stacionář neschazuji,každému vyhovuje něco jiného!...Abstinenci zdar!!!
Martina

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#25486
Re: denní stacionář Před 9 rok, 1 měsíc  
Ahoj Alenko,všichni uvnitř máme z něčeho strach a někdy opravdu veliký.Jak to udělat aby mě úplně neovládl?Musíš to říci nahlas ostatním,poslechnout si, jak oni ho překonávají a zkusit to třeba jako oni.Pak si sama najdeš způsob,jak ho překonat a zmenšit na minimum.Držím ti palce a neboj se mluvit o všem, o čem sama pochybuješ.Jdi do toho a bojuj.A
Anna

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#25773
Re: denní stacionář Před 9 rok, 1 měsíc  
Ali, rodičům nic nemusíš říkat, nemůžou tě chápat, nemají problém s alkoholem.Ty se léčíš, chceš se léčit, což je výborné, najdeš partu lidí, doufejme, že ti pomůžou, přeji ti to upřímně, bude dobře!!!!!
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#25774
Re: denní stacionář Před 9 rok, 1 měsíc  
Paní Libo potřebovala bych poradit? nejsem plnoletá a mám problém s alkoholem.Mám zajít k lékaři nebo mám počkat až mi bude 18 náct a nevím jestli by o tom museli informovali rodiče?
Děkuji a z toho mám strach,ale je mi moc zle.
Zorka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#25775
Re: denní stacionář Před 9 rok, 1 měsíc  
Zorka píše:
... je mi moc zle.

Zorka,
...čím skôr pitie zastavíš, tým lepšie.
Neobzeraj sa na nič a mazaj k psychiatrovi!
... otvor mu dušičku a uľaví sa Ti.
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#25777
Re: denní stacionář Před 9 rok, 1 měsíc  
Zorko, já na tvém místě bych šla na AA, tam máš jistotu, že budeš anonymní, chodí tam i mlaďasové, jinak by lékař měl nahlásit tvou návštěvu u psychiatra rodičům, mohla bys mít problém s Vašima.Je výborné, že si svůj problém uvědomuješ,chceš s ním něco dělat,jsi dobrá.Kdyby ti náhodou AA nepomohli, pak máš možnost jít k lékaři, ale už budeš vědět od áčkařů, který je odborník ve vašem okolí.Nemusíš se bát.Chceš mně zavolat, probereme to!!!724978049
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 123
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter