Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12345678...14
Dolů
Téma: Takovy chci i nadale byt???
#11485
Takovy chci i nadale byt??? Před 11 rok, 6 měsíce  
No Míro, já tohle slyšela už tolikrát a kolikrát jsi byl na sezení v Singen? 2x, pak ses na to vykašlal a dokud nebudeš chtít ty sám s tím něco udělat, tak já ti nijak pomoct bohužel nemůžu.
[19:06:26]: Co se tam píše, snad všechno z toho znám, ale ty jsi i gembler a to je fakt strašný
[19:06:32] : to jsou 2 závislosti najednou
[19:07:07] : a já tady musím všechno řešit, ty kromě toho chodit do práce nemáš v podstatě nic jinýho na starosti
[19:08:13]: Víš já přemýšlela, jestli bych byla schopná ti děti někdy svěřit na týden, aby sis zkusil co to je být doma a starat se, ale zjistila jsem, že bych ti děti tobě samotnýmu nesvěřila na víc jak 2 dny
[19:09:27] : Jeden den jo, ale už jsem párkrát viděla, jak ti ujedou nervy a kdybych tam nebyla, tak jsi schopnej i ublížit, to si myslím
[19:10:19]: Vše co si tam lidi píšou znám, snad vším jsem si prošla s tebou, ale tady nejde o mě, tady jde o děti a že vidí, že já se trápím, a to kvůli tobě
[19:10:46] : kdyby jsme neměli děti tak bych to asi neřešila, ale já právě kvůli nim musím
[19:12:03] : já sama nevím jak, ale tvoje sebelítost tu byla vždycky a pak to bylo líto i mně, ale takhle to dál nejde, ségra se mě ptala, jestli si myslím, že by to bylo jiný, kdyby jsme bydleli spolu a chceš vědět upřímně, co?
[19:12:38] : Myslím si, že by to bylo ještě horší, protože tobě je jedno, jestli tam jsem nebo ne, jestli u toho jsou děti, prostě se napiješ
[19:13:18] : Když jsme bydleli spolu, chodil si tajně hrát automaty, tak bys to klidně udělal, i kdyby jsme bydleli spolu v německu, protože jsi na nás nikdy nebral ohledy
[19:14:14]: jen by to bylo horší, protože sice možná budeš půl roku v pohodě, ale pak ti rupne, napiješ se, začneš být na mě sprostej, začneme se hádat a děti to budou vidět a to je to co z celýho srdce nechci, protože jsem tohle měla doma
[19:14:26]: a nechci aby děti takhle vyrůstali
[19:14:57] : mají suprovýho tátu, to si myslím a to si myslí prozatím i Maxík, ale tvojí špatnou stránku bych chtěla před nimi schovat
[19:15:29: Takhle to dál prostě nejde
[19:16:14] nemůžu ti věřit a kdybys to neuděl 2x během 3 měsíců a zase se někde zadlužuješ, ne to já fakt už nesnesu.


Boze, tohle ze me tedy je.
Miroslav S
Expert Boarder
Příspěvky: 90
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
Jsem dyslektik a dysgrafik, omluvte mé psaní
 
#11487
Re: Takovy chci i nadale byt??? Před 11 rok, 6 měsíce  
Takhle trapit rodinu uz dal nechci.. devet let vztahu, dve lecby, a tri roky nepretrzite abstinence.. Bohuzel uz je to dlouho, co skoncily. Chci se knim vratit.
Miroslav S
Expert Boarder
Příspěvky: 90
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
Jsem dyslektik a dysgrafik, omluvte mé psaní
 
#11488
Re: Takovy chci i nadale byt??? Před 11 rok, 6 měsíce  
To z tebe dělá závislost.To z tebe dělá chlast a spol.Nervy pracují na plné obrátky.Myslím,že jsi naprosto jiný ve své podstatě.Máš možnost se seznámit sám se sebou.Máš možnost se rozhodnout.Máš možnost volby pro toho dobrého Mirka nebo toho nemocného nerváka,kterého se budou všichni bát-až nakonec zůstane docela sám a opuštěný.Co s tím uděláš??????
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#11489
Re: Takovy chci i nadale byt??? Před 11 rok, 6 měsíce  
Co tak přeléčení???
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#11490
Re: Takovy chci i nadale byt??? Před 11 rok, 6 měsíce  
uz nevim kolik sem za posledni rok udelal tech spravnych prvnich kroku.. dokonce sem sam informoval zamestnavatele, prihlasil sem se do ambulanti lecby, sam od sebe..
Ale obelhavam i sam sebe, asi. Postupne nicim kazdou nadeji kterou ve svym okoli vykresu, a nakonec si zalezu nekam do kouta s flaskou nebo dvaceti pivama, nejlip obojim a dokud o sobe vim nasavam.
Pak se par dni vyklepavam, a strasne lituju.
Jenze do mesice se oklepu, nekdy i driv a neco si pokoupim, protoze jen kdyz mam hladinu, tak mam ve vsem jasno a sem se sebou spokojenej..
Miroslav S
Expert Boarder
Příspěvky: 90
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
Jsem dyslektik a dysgrafik, omluvte mé psaní
 
#11492
Re: Takovy chci i nadale byt??? Před 11 rok, 6 měsíce  
Máš to zkreslené-že ti je fajn.Někde uvnitř sebe cítíš,že děláš to co nemáš.Snažíš se to přehlušit pitím a hraním zase dohnat to,co jsi utratil za pití a potom zase pít,protože jsi přece vyhrál nebo ne.Je to šílenství!Probud´se a začni JEDNAT DOKUD JE ČAS.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#11493
Re: Takovy chci i nadale byt??? Před 11 rok, 6 měsíce  
ktoky jsi podniknul ale žádný jsi nedokázal dotáhnout do konce-to je celá závislost!Nedovolí to!
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#11494
Re: Takovy chci i nadale byt??? Před 11 rok, 6 měsíce  
Rozhodnout se musíš sám-a to víš moc dobře!
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#11495
Re: Takovy chci i nadale byt??? Před 11 rok, 6 měsíce  
Kdybych si dokazal vybavit i nejaky pozitiva, co sem z chlastu mel, myslim neco opravdovyho kvalitniho, (krome pruseru) tak bych to chapal. Snad jen ta mala kratka a bezcena euforie opilosti, ale za cenu desetkrat delsi deprese..
Sice sem ted po patku uz celkem v cajku, vazne rad si pripomenu svoje pocity a myslenky za par dni, nebo tydnu.
Miroslav S
Expert Boarder
Příspěvky: 90
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
Jsem dyslektik a dysgrafik, omluvte mé psaní
 
#11496
Re: Takovy chci i nadale byt??? Před 11 rok, 6 měsíce  
Ovšem na to,by ses musel udržet čistý.Jinak si vybavíš kulové.Přemýšlej spíš,co s tím-spíš sám se sebou chceš dělat.jestli chceš vůbec něco dělat.Něco změnit.Přeju hodně zravého rozumu,ale též síly a odhodlání!
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12345678...14
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter