Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 123
Dolů
Téma: prosím o pomoc
#11502
prosím o pomoc Před 11 rok, 5 měsíce  
Dobrý den,
ráda bych vás požádala o vyplnění dotazníku o problémech s alkoholem. Výsledky dotazníku budou použity pro studijní účely. Vše je naprosto anonymní. Moc děkuji

dotaznik-pro-studijni-ucely.vyplnto.cz/
Monika

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#11504
Re: prosím o pomoc Před 11 rok, 5 měsíce  
Moniko,co tak zajít mezi Anonymní alkoholiky a začít tam shánět informace.Myslím,že toto forum není vhodné.Děkuju za pochopení.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#11505
Re: prosím o pomoc Před 11 rok, 5 měsíce  
Oni asi i áčkaři nebudou nadšeni.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#11507
Re: prosím o pomoc Před 11 rok, 5 měsíce  
Bohužel z časových důvodů to musím řešit takto. Kdybych měla více času, tak bych určitě podnikla jiné kroky k získání informací. A věřím, že právě toto forum je vhodné, protože já hledám hlavně osoby, co se chtějí léčit a těch by tu měla být největší koncentrace v rámci internetu.
Monika

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#11508
Re: prosím o pomoc Před 11 rok, 5 měsíce  
Libo.K nám chodějí závislost,či alkoholismus si dali jako námět na diplomovou práci.Nikoho neodmítáme,nikým nezavrhujeme a jsme rádi,že se někdo další touto tematikou zabývá.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#11509
Re: prosím o pomoc Před 11 rok, 5 měsíce  
Monika umistila jen reklamu na Kudzu.. Nic vic, nic min.
Miroslav S
Expert Boarder
Příspěvky: 90
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
Jsem dyslektik a dysgrafik, omluvte mé psaní
 
#11511
Re: prosím o pomoc Před 11 rok, 5 měsíce  
Moniko,alkoholici si svým pitím především způsoboli problémy.Jsou naivní-ovšem slibovat+ jim,že vše zmizí?Nabízet produkt na těchto stránkách se mi zdá nevhodné a nemístné už vzhledem k účinku,který zbaví chuti na alkohol
.Co dál????Myslím,že propagace a tržní prodej už proniká opravdu všude a sama jsem z toho znechucená!
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#11512
Re: prosím o pomoc Před 11 rok, 5 měsíce  
souhlasim, divim se ze nesnizuje zaroven i chut na cigarety, a neobnovuje funkcnost mozku.. napadlo me to uz u otazky, jestli v hospode ctu letaky na stolech, ze to bude OT

Mozna by stacilo jen zmnenit nazev vlakna, ,,prosim o pomoc¨..
Miroslav S
Expert Boarder
Příspěvky: 90
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Poslední úprava: 23/10/2012 20:09 Provedl: Kopa. Důvod: edit
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
Jsem dyslektik a dysgrafik, omluvte mé psaní
 
#11513
Re: prosím o pomoc Před 11 rok, 5 měsíce  
Všem se omlouvám, které to pohoršilo, ale opravdu s tou firmou nemám nic společného. Chodím na ČZU a máme předmět marketing potravin. Musíme vytvořit projekt na základě něhož vznikne buď nový výrobek nebo marketingová kampaň. Vše je pouze teoretické, ale musí být podloženo reálnými odpověďmi.
Monika

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#11524
Re: prosím o pomoc Před 11 rok, 5 měsíce  
Právě proto nemůže na AA každý!Jana to myslela asi dobře,není tisková mluvčí AA, nic takového neexistuje, ale není možné, aby na skupinu přišel kdo chtěl, něco tam nabízel, dělal ankety....vše je založené na anonymitě, ta je důležitá, v menších městech ještě víc, takže, nováčci, co přemýšlíte o návštěvě AA, klidek, každá taková návštěva se musí schválit celou skupinou,chráníme si své soukromí.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 123
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter