Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...9899100101102103104...111
Dolů
Téma: Tak jsem opět začal
#4747
Re: Tak jsem opět začal Před 13 rok  
tak to nefotogeničtí lidi jsou nejlepší
..já?
můžu Vám říct, jaká jsem bývala.. teď totiž asi ani nevím..
Dřív jsem teda bývala hrozně aktivní člověk, pořád nějaký plány do kdy kde - výlet, fotbal atak.. Nikdy jsem nemluvila moc vážně, něbo teda já jsem pořád valila nějaký vtípky, a dělala pitomosti.. Vymýšlela šílenosti..
Byla jsem pro každou špatnost (v rámci mezí samozřejmě).. Vždykc jsem se snažila všechno ulehčit tím, že jsem plácla nějakou pitomost.. Všechno jsem se snažila zlehčovat a nebrat vážně - alespoň pokud to šlo a nějakým způsobem pomohlo.. Často jsem ze sebe dělala pitomce, aby se někdo kdo se měl špatně aspoň nějak rozveselil.. Neměla jsem ráda samotu..
Teď mi samota nevadí, vlastně ju mám asi aj radši.. vtipy už taky moc neříkám, odlehčovat nic se nesnažím,.. beru věci hrozně vážně..
Ivana

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#4748
Re: Tak jsem opět začal Před 13 rok  
No holka to jak píšeš jaká si byla,tak to jsme si dost podobné.Já byla z naší rodiny vždy za komedianta....Naši vždy říkali"kde my jsme tě vzali?A chudák chlap,který si tě jednou vezme "
No a to co píšeš o přítomnosti,tak to též znám.A víš čím to bude?Nejspíš tím,že jsme si našly toho nejhoršího,ale stejného koníčka .
Ale teď co jsem se na něj vybodla,tak se začínám vracet do starých kolejí.Jde to teda těžko,ale přece .
Bludička

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#4749
Re: Tak jsem opět začal Před 13 rok  
komediant.. to je právě ten trefnej výraz..
možná, že se taky pozvolna začínám vracet.. proto právě dneska cesta dom byla taková pohodová, dělala jsem si z nich srandu a oni to brali.. bavili jsme se všichni..
Já jsem si dloooouho říkala: ALKOHOL, PŘÍTEL ALKOHOL..
nějakou dobu, jsem ho považovala za nejlepšího přítele.. a pak za jedinýho.. zvláštní, jak se to tak sunulo..
Už nejsem takovej "smíšek" jak za starých časů, teď jsem pesimista.. (realista)
Ivana

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#4750
Re: Tak jsem opět začal Před 13 rok  
Ivo vím přesně o čem mluvíš.Když jsem si začala uvědomovat,že vlastně neznám už nic jiného než ten chlast,tak jsem začala vzpomínat na to jaká jsem kdysi byla,a že život který žiji není vlastně vůbec můj a že to ani nejsem JÁ.A uvědomila jsem si,že se chci vrátit zpátky!!!!A já se vrátím,na to vem jed .A jestli ne????Tak nad tím raději nebudu přemýšlet .

Tak pro dnešek pošupajdíme do pelechu a uvidíme co nám přinese zítřek.Určitě něco mooooc úžasného .
Bludička

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#4751
Re: Tak jsem opět začal Před 13 rok  
Je zvláštní, když člověk fakt dělá věci, který by nedělal.. chová se jak pitomec, ale hlavní je, že může pít..
Všechno mi bylo jedno, jenom aby byl chlast..!
Byl ze mě totální trosečník..

jojo už je čas jít spít.. tak dobrou
A..zítřek bude tutově pohodovej den
Ivana

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#4756
Re: Tak jsem opět začal Před 13 rok  
Zdravím Ivo.
Tak ti musím říct,že ta tvá předpověď se splnila,já měla v celku pohodový den .
A co ty,doufám že jsi na tom podobně ba ještě lépe?
Ivo tady ti napíši můj mejlík a jestli budeš chtít,tak mi pošly nějaký ten odkaz.Moc ráda bych viděla ty fotky .
Tak tady je : Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript
Bludička

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#4759
Re: Tak jsem opět začal Před 13 rok  
Ahojte,
můj včerejšek byl rozhodně hodně hodně zajímavej..
Nečekanej, brutální.. Ještě teď jsem nějaká zmatená..
Potřebuju si pár věcí srovnat..
Ivana

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#4765
Re: Tak jsem opět začal Před 13 rok  
Ahoj Ivo.
Včera jsem se sem nedostala,byly nějaké starosti,ale v pohodě.

Vzhledem k tvému včerejšímu příspěvku nebudu s ničím prudit,takže když budeš mít náladu a chuť tak napiš co se přihodilo.Jestli ne,vyzvídat nebudu.Hlavně si vše srovnej a ať je fajn .
Bludička

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#4768
Re: Tak jsem opět začal Před 13 rok  
ahojte,
poslala jsem Vám na mail ten odkaz atak...
..Vy teda teď v pohodě?
Ivana

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#4770
Re: Tak jsem opět začal Před 13 rok  
Ivo teď jsem si zrovna doprohlížela ty fotky,jsou senzační .A nechala jsem ti tam vzkaz...
No a já se jakž takž držím,musím .
Abych se zaměstnala,tak peču,vařím,smažím.Už si tu ze mě utahují,že si budu moci otevřít pekárnu,nebo je vykrmím k prasknutí .
Bludička

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...9899100101102103104...111
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter