Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1234
Dolů
Téma: Nepřestat, ale minimalizovat, je to vůbec možné?
#18725
Re: Nepřestat, ale minimalizovat, je to vůbec možné? Před 9 rok, 12 měsíce  
Pavel napsal:
Ahoj
Po roce si odpovídám na otázku z tohoto vlákna.Je to pozoruhodně snadné, stačí si najít koníčka, který s alkoholem nejde moc dobře dohromady. V mém případě posilovna, ale jistě je i spousta jiných.


Gratuluji,
jste asi vyjimečny připad! Zkoušela jsem nekolikrat byt jen přiležitostnym konzumentem, ale marně. Alkohol mi přiliš chutna. Ale rada jsem že jsou vyjimky. Alespon mam chut bojovat dal. Pisnete občas jak se daři!
taky alkoholik

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#22215
Re: Nepřestat, ale minimalizovat, je to vůbec možné? Před 9 rok, 7 měsíce  
Pre alkoholikov kontrolovane pitie nie je, a nie je ani pre slabsie povahy, vidim to okolo seba... Ja vobec doma nemam alkohol, iba tak raz za cas si kupim cierne pivo, na noc., inak si kupujem rajcatovy dzus. Divim sa ako niekto moze zabit den celodennym chlastanim, co ma z toho zivota?
kurkuma

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#22216
Re: Nepřestat, ale minimalizovat, je to vůbec možné? Před 9 rok, 7 měsíce  
Těžko se to vysvětluje.Alkoholismus je nemoc, těžká, smrtelná.Přepadne člověka, zničí ho.Je to smutné, alkoholik má krutý život, jeho blízcí také.Pro zdravého člověka nepochopitelné.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1234
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter