Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1
Dolů
Téma: Teprve v šesnácti
#12752
Teprve v šesnácti Před 11 rok, 3 měsíce  
Zdravím všechny, jsem alkoholička a je mi teprve 16. Začala jsem pít ve 12 letech. Asi rok a půl jsem pila každej den hned už od rána. Teď se snažím abstinovat už půl roku nepiju po ráno skoro ani přes týden. Rodiče nic nevědí a tak chci aby to dál zůstalo. Kamarádi mi chtějí pomoct, ale já si furt nejsem jistá jestli chci přestat. Když jsem pila ráno tak všechno bylo jednoduší i známky na škole jsem měla lepší. Teď když moc nepiju tak se na nic nemůžu pořádně soustředit. A chtěla bych se zeptat jestli svoje pití mohu jen omezit nějak se mi nechce úplně skončit ani na to nemám dost motivace. Já nemám žádnou špatnou vzpomínku s alkoholem. Takže bych vás chtěla poprosit jestli nemáte nějakou radu.
???
Fresh Boarder
Příspěvky: 1
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#13018
Re: Teprve v šesnácti Před 11 rok, 2 měsíce  
Ahojky zacala jsem pit taky tak mlada a jednine co ti muzu poradit,prestan s tim.cim driv zacnes tim rychleji ti vznikne zavislost.Dostavat se z toho je horsi nez kocovina-Hlavni je uvedomit si jak to skodi,pro me to bylo nepredstavitelne prestat chodit na diskoteky a do hospody vzdyt co jineho delat ze?nasla jsem si par znamych co nepiji a nove konicky.akorad nevim kdyz ti je 16,zkus zajit k nejakemu doktorovi jinak si znicis cely zivot..
Sob
Fresh Boarder
Příspěvky: 9
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#13022
Re: Teprve v šesnácti Před 11 rok, 2 měsíce  
Děkuji za odpověď. Omezila jsem na to na 2 piva o víkendu myslíte, že to stačí?
???

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#13023
Re: Teprve v šesnácti Před 11 rok, 2 měsíce  
Bez těch 2 piv to vydržíš také, nezkoušej, neexperimentuj, alkohol Tě dostane, nevydržíš jen ty 2 piva, věř!
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#13024
Re: Teprve v šesnácti Před 11 rok, 2 měsíce  
...vždycky když jsem to omezila na nějakou takovou jakousi přiměřenou míru, myslela jsem si, jak to mám skvěle vymyšlený.
Ale tenhle super plán jsem nikdy nezvládla dodržet moc dlouho a pak jsem zase skončila s těma svýma půllitrovkama vodky...

Hodně dlouho jsem nechtěla přestat pít. Jako úplně nepít... Myslela jsem si, že celej život se přece točí kolem chlastu. Pak jsem teda nějak přestala, kamarádi mi pomohli, nepili semnou a dělali jsme jiný akce. Já to pak ale zas sama nezvládla... Protože jsem chtěla pít a tak jsem se ožírala... Když jsem se snažila nepít sama ničilo mě to. Protože jsem se nažila na sílu, nějak prostě nepíííííííííííít...
Ale ten život tehdy taky nestál za nic.

Naštěstí jsem dostala radu, ať si zajdu na mítink AA (anonymních alkoholiků) trvalo mi snad 1 000 let, než jsem tam šla ale
....moje střízlivost se zásadně změnila. Nebyla jsem na to sama. Konečně jsem si mohla promluvit s někým, kdo je na tom stejně. Kdo to zná.
...najednou ta střízlivost už nebyla tak nucenou jak předtím.
Teď nepiju. Je mi fajn. Neřeším co bude za pár let...Neděsí mě, že se nikdy nenapuju... nepiju, užívám si svůj život. Dělám věci, který bych jinak nedělala. Zažívám pocity, který bych jinak nikdy nezažila.
Ivana

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#13031
Re: Teprve v šesnácti Před 11 rok, 2 měsíce  
Mě to zatím s těma dvouma pivama vychází. Jsou to sice jen dvě piva, ale asi s nima nebudu končit hned. Za nějakou dobu.
???

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter