Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...91929394959697...216
Dolů
Téma: Chci se stát abstinentem
**
#21244
Re: Chci se stát abstinentem Před 11 rok, 10 měsíce  
Snowflake napsal:
No vida. Dnes ve snu jsem pila nealko pivo.... To ma clovek hned lepsi rano...

Suchá recidíva - nastupuje úzdrava.
Smelo vpred!
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3127
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#21246
Re: Chci se stát abstinentem Před 11 rok, 10 měsíce  
No vida. Dnes ve snu jsem pila nealko pivo.... To ma clovek hned lepsi rano...
Snowflake

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#21247
Re: Chci se stát abstinentem Před 11 rok, 10 měsíce  
Snowflake napsal:
No vida. Dnes ve snu jsem pila nealko pivo.... To ma clovek hned lepsi rano...

Opäť ten istý sen?
Vymeň pivo za minerálku!
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3127
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#21251
Re: Chci se stát abstinentem Před 11 rok, 10 měsíce  
No ve snu to clovek moc neovlivni, co si da... Dekuju vam moc. Je mi neskutecne dobre. Vim, ze to je zacatek, a ze to lehke nebude, ale je mi fajn...
Snowflake

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#21255
Re: Chci se stát abstinentem Před 11 rok, 10 měsíce  
Snowflake napsal:
No ve snu to clovek moc neovlivni, co si da... Dekuju vam moc.

Snehová vločka/Snowflake,

existuje tzv.*lucídne snenie/lucid dream*, v ktorom si sama riadiš sen.
Zadaj do vyhľadávača a nájdeš!(Na youtube aj s videom.)

Sen si môžeš dokonca aj naprogramovať - bez alkoholu(!)...


Vyskúšaj!
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3127
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#21269
Re: Chci se stát abstinentem Před 11 rok, 10 měsíce  
Dnes jsem spala jako mimino.... Sen asi zadnej teprve devaty den... Ale pila jsem i litr vina denne... Oci mam jasnejsi, plet jinou... Bricho splaskava... Je to mozne? Nebo se jenom nejak jinak vidim?
Snowflake

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#21270
Re: Chci se stát abstinentem Před 11 rok, 10 měsíce  
Začínáš střízlivět.Sny zmizí, ale mohou opět přijít.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#21277
Re: Chci se stát abstinentem Před 11 rok, 10 měsíce  
Co unava? Patri k abstinenci? Usinam v devet vecer s detmi u telky...dnes desaty den...
Snowflake

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#21278
Re: Chci se stát abstinentem Před 11 rok, 10 měsíce  
Snowflake napsal:
Co unava? Patri k abstinenci? Usinam v devet vecer s detmi u telky...dnes desaty den...

... regeneruje sa aj Dušička - nielen telo, a preto aj oddychuješ najmenej za dvoch.

Obnova a rekonštrukcia, prestavba od základov, ... atď.
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3127
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Poslední úprava: 21/08/2014 06:34 Provedl: Ja.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#21288
Re: Chci se stát abstinentem Před 11 rok, 10 měsíce  
No dobre mi dnes vazne neni....
Snowflake

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...91929394959697...216
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter