Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1
Dolů
Téma: abstinence
#14753
abstinence Před 10 rok, 7 měsíce  
Hanko a vám se podařilo udržet si rodinu, obnovit zájmy ...prostě to všecno vrátit před to, než ta sebedestrukce propukla?
Já zatím problémy nemám, tedy žádné větší..jakože viditelné rpo ostatní. Opíjím se s lidma, kteří se opíjí taky, hlídání pro děti vždycky mám. O děti se s kocovinou starám ..i když ten den jen přežívám místo abych si ho s nimi užila. V práci nic nevědí, ve škole zvládám s přehledem. Večer piju když děti spí, manžel kouká na televizi nebo je v práci. Sedím si na balkóně a přemýšlým..a popíjím. Když mám zkouškové, tak pití omezuju dost...musím se učit a zatím mi nedělá problém si to odříct...ale tak nějak podvědomě tuším, že je to čím dál těžší...
Lucka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#14755
Re: abstinence Před 10 rok, 7 měsíce  
Lucie, já jsem začala s pitím až v rozvodovém řízení, které nebylo kvůli mému alkoholu, ale dalo by se říct díky manželově závislosti na sexu. Neustále střídal mladé milenky, doma se tím chlubil a já vlastně rezignovala.Sám říkal, že se měl jít léčit on Ten pocit zrady a zklamání se mi podařilo překonat díky psychoterapii. není nic horšího, když děti vidí opilou matku, ty výčitky mám neustále. Na pocit, že mě všichni kontrolují jak jednám, mluvím, jak se chovám ,jsem si zvykla, ale nebylo to jednoduché. Prostě těch 5 let nejde jen tak vymazat. A okolí je hodně vnímavé,nechce věřit, že zrovna vy máte problémy
s alkoholem. Ve společnosti to nikomu divné nepřijde, když se člověk napije, ale až se doma objevovaly lahve s alkoholem a já pila sama třeba i na terase bezdůvodně a pořád jsem nechtěla nic řešit a neměla problémy, ačkoliv už byly. Výkonost šla do kélu, nic se mi nechtělo,přestala jsem zvládat běžné věci a utápěla se v alkoholu. Po jednom excesu, kdy jsem si nic nepamatovala,měla rozbitou hlavu, se syn naštval, sbalil mi věci a já se ocitla v Praze v Bohncích, ačkoli jsem z Brna. Dodnes jsem mu za vše vděčná a každé ráno děkuji za další den abstinence. Nechci již nikoho zklamat, hlavně sama sebe, protože se člověk cítí štvancem. Sehnat alkohol, schovat jej, chovat se tak, aby nikdo nic nepoznal/ to si ale jen nalhává/ a pořád dokola a stále hůře. Hrozné.
Proto se poraďte již nyní, ať jste ušetřena toho co já.
Hana

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#14757
Re: abstinence Před 10 rok, 7 měsíce  
Lucko, to je výmluv, omluv, přitom sama tušíš, že se děje něco špatně.Pleteš se, že okolí nic neví, děti také ne......
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#14760
Re: abstinence Před 10 rok, 7 měsíce  
Lucko,
Liba má pravdu,vím to bohužel i ze své,naštěstí už bývalé zkušenosti-všichni z Vašeho okolí dávno ví, že pijete-to si jenom nalháváte, že ne.Vidíte to svýma opilýma očima,střízliví lidé to vidí jinak.Už jsem to sem několikrát psala,ale to Vy jste ještě asi na fórum nechodila.Herečka Eva Holubová, která měla stejný problém,jednou v TV upřímně řekla svatou pravdu-cituji" když pijete,pozná to na Vás i Váš kocour, nebo pes,natož potom děti"-věřte jí!!!Taky jsem si dlouho myslela, že se mi to daří tajit-není to pravda!!!
Hodně štěstí!Helena
Helena

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter