Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12
Dolů
Téma: same dno
#15025
same dno Před 10 rok, 7 měsíce  
Dobrý den,chci se s vámi podělit o to jak jsem si nejspis znicil zivot.Moje piti zacalo kolem 16 let,kdy uz jsem zacal pravidelne o vikendech pit.Pokazde ale do mrtva.Ted je mi 24 let a diky alkoholu jsem prisel o praci,mam dluhy a nevim jak dal.Rodicum jsem se sveril s problemem meho piti a ze se chci lecit.Pred tydnem mi utekla pritelkyne a vzala si skoro vsechny veci a rekla mi ze kdyz se dam dohromady tak se vrati.Bylo to hned po tom co me uz v 8 vecer zvedali pred barakem ze zeme 14 lete deti.Ted jsem sam doma,nemuzu spat,nemuzu jist...deprese jak blazen a chut se napit tam stale je,lekarku jsem uz navstivil.Vubec nevim co delat.Kdyby to slo nikdy bych nezacal.Moji pritelkyni se neni cemu divit,kolikrat jsem pil pres noc,nezvedal telefon,co akce to ostuda a taky jednou zazila jak jsem se poblil a pomocil doma.Radeji smrt nez tohle cely zivot zazivat.Asi bych fakt alkohol zakazal nebo alepson zdrazil tak ze by se na to lidi vykaslali,vsechno je mi ted lito a fakt nevim co delat.Letos co se mi povedlo bylo tri mesice nepit a jedna akce kdy jsem si rikal ze jsem v poho tak to vsechno zamotala a nastartovala me k dalsimu piti...
leo

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#15029
Re: same dno Před 10 rok, 7 měsíce  
Ahoj. leo může to být ještě mnohem horší,ale také mnohem lepší. Jediné řešení je naprostá abstinence od alkoholu. Je mnoho způsobů jak změnit svůj život pijáka. Já mám zkušenost s Anonymními Alkoholiky. Určitě sem napíše někdo se svými zkušenostmi. Pokud nemůžeš zastavit, pravděpodobně je dobrá volba detox a léčebna..
Standa
Gold Boarder
Příspěvky: 265
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
standa_t.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#15030
Re: same dno Před 10 rok, 7 měsíce  
Určitě Leo zkus léčebnu, jestli jsi v ochranné lhůtě-práce, můžeš marodit tam,placená nemocenská, pomůžou Ti s osobním bankrotem, seženou i práci, poradí.Pak doléčování v AA.Věř, že tohle je jediná cesta ke střízlivosti, hezkému životu.Asi ani neznáš ten obyčejný, dobrý , střízlivý život, Jsi tááák mladý, čeká Tě ještě hodně pěkného, a nebo zlo.Vyber si sám.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#15033
Re: same dno Před 10 rok, 7 měsíce  
dekuji,to udelam,jen doufam ze mi tu lecebnu doporuci,snad ziskam svoji lasku pak i zpatky...
leo

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#15034
Re: same dno Před 10 rok, 7 měsíce  
je to tezke...boli to...fakt kdyz se z toho dostanu rad bych pomahal i ostatnim co nevidi kam se riti...ta bolest je nesnesitelna,muj alkohol je pro me hodne ale horsi ze laska jeste vic....
leo

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#15036
Re: same dno Před 10 rok, 7 měsíce  
Leo drž se, snad je lepší že láska jěště víc, to je dobrá motivace.
Pavla 7

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#15037
Re: same dno Před 10 rok, 7 měsíce  
dekuji,budu vas informovat....drzme se vsichni...
leo

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#15040
Re: same dno Před 10 rok, 7 měsíce  
Leo, i kdyby zdražili alkohol, s alkoholikem to nic neudělá. Viz prohibice a lidé stále umírali. Zajdi za psychiatrem, ať ti doporučí buď ambulantní léčku, napíše léky na překlenutí bažení a pokud to nepůjde, léčebně se nebraň. Většina píšících lidí zde jí prošla. Jsi moc mladý na to, abys to zabalil.
Hana

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#15046
Re: same dno Před 10 rok, 7 měsíce  
laska je pro me vsim,skoda ze po tech letech to vim az ted,ani nevite jak trpim...vcera jsem zas pil,ne az tak ale pil abych zapomel,bez ni nemam motivaci,je to fakt tezke,ona je pro me jako kyslik,nemuzu bez ni zit
leo

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#15047
Re: same dno Před 10 rok, 7 měsíce  
Aha, takže láska ti utekla kvůli tvému chlastání, ty řešíš její odchod opět pitím?Víš , co chceš?Jak jí chceš dokázat, že to s abstinencí myslíš vážně?Abstinence je úplné nepití, ani kapka alkoholu!!!Nelituj se, a opravdu začni něco se sebou dělat!A úplné dno-to už jsi fakt mimo, ani skoro netrpíš, zajímá tě jen alkohol, jsi skoro dement, vyhovuje ti samota, deliria........peklo.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter