Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1
Dolů
Téma: Ja věřím že to zvládnu
#15479
Ja věřím že to zvládnu Před 10 rok, 6 měsíce  
Zdravím vespolek,
trochu se představím.

můj požitkový život:

13-14let. poznaval jsem alkohol a trávu. Holt starší kamarádi a moje vlastnost-byt nej:)

15-17let. k předešlému jsem přidal extaze a LSD – to však jen minimálně. A to nejhorší Pervitin a taky jsem měl v pokojíčku za stolem flašku vodky, a když se mi nic nechtělo tak jsem se ožral abylo mi fajn

17-19let. pervitin 4x a vícekrát tydně nitrožilně. Ke konci už to bylo fakt moc zlí.

A teď proč z tím otravuju vás, v 19. jsem se rozhodl že se mam kupodivu moc rád na to abych se tím dokázal zabít. Tak jsem z tím skončil. Bez léčebny, hodně mi pomohlo že jsem začal chodil z jedním andílkem. A vedle ní jsem si připadal jako troska.
No a „zbyla“ mi ta legální droga alkohol. A protože bracha přítelkyně pil téměř denně já mohl taky:)

S danou slečnou jsem byl 9let. a pil odhadem 340 dní v roce. Dost často do temna, piju až do té doby než se ráno probudím a lovím v paměti poslední vzpomínku.

Teď mam novou známost a plánujeme děti atd.
Určitě víc než 100x jsem si řekl že zkusím týden nepít. No nevydržel jsem to. Nejsem schopen si vzpomenou kdy jsem byl bez pití déle než dva dny.

Teď nepiji druhý den, k tomu třetí týden nekouřím a asi se ZBLAZNÍM...

Moje nynější přítelkyně o mé minulosti ví. Ale jistě netuší že se od 15. téměř denně sjíždím, jen měním čím. A nechci jí to říkat… Ona skoro nepije, ale jednou za týden dva se najde ta příležitost.

Otázka:
Když už nechci byt nucen tím vnitřím tlakem něčeho se napít, a když už se napiu tak se vylejt do temna.
MUSíM přestat úplně a navždy, nebo má věřit že to zvládnu dat si pivko třeba jen jednou za dva týdny.
A doporučily by jste mi nějaké podpůrné prostředky. Jako používám na odvykaní od cigaret (nicorette)
No asi jsem to potřeboval někomu říct, protože takhle pohromadě to o mě nikdo asi neví.
Ps: omlouvám se za pravopis
Franta
Fresh Boarder
Příspěvky: 2
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#15482
Re: Ja věřím že to zvládnu Před 10 rok, 6 měsíce  
Franto, měl bys vyřídit jednu závislost, pak druhou.Začni s alkoholismem.jdi na antabus, na AA.Když to nepomůže, léčebna, pak tyto dvě možnosti jako doléčování.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#15487
Re: Ja věřím že to zvládnu Před 10 rok, 6 měsíce  
Ahoj Franto, na psychiku je to moc velký záhul. Určitě vyřeš jednu závislost a potom druhou. Mluvím pouze ze své zkušenosti, ale přestat kouřit a pít je fakt těžkén navíc nicorettkama do sebe nikotin stejně láduješ.
Já přestávala kouřit dva roky a už to mám totálně v hlavě srovnané. Nyní řeším alkohol. Mám známého který pokaždé sekne ze vším, tráva, cigára a alkohol. Pravidelně po třech měsících recidivuje, začíná 100x dokola.
Ale každý je jiný, mě by tenhle styl psychicky zničil. Potřebuji si v hlavě udělat pořádek a pochopit ten problém, ale opravdu pochopit, pak mám vyhráno(snad).
Pavla 7

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter