Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12
Dolů
Téma: dotaz
#16505
dotaz Před 10 rok, 3 měsíce  
dobrý den, mám dotaz jestli náhodou někdo neví o nějaké protialkoholní poradně nebo skupině nebo AA v Mladé Boleslavi? Jsem alkoholička,snažím se abstinovat a potřebuji nějakou poradnu k posílení motivace nepít.
Táňa
Fresh Boarder
Příspěvky: 4
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#16506
Re: dotaz Před 10 rok, 3 měsíce  
Na internet. stránkách AA máš napsané nejbližší skupiny, kontakty....jestli chceš, napiš mně soukromě, někde je tu můj mail i tel. číslo.S Novým rokem nový život?
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#16507
Re: dotaz Před 10 rok, 3 měsíce  
dekuji za odpověď, Líbo.Moje problémy s pitím jsou dlouhodobé. V léčebně jsem nebyla. Rok jsem byla na antabusu.Byla jsem tedy u psychiatra.Jakmile jsem začala brát menší dávky,tak jsem ho přepila.Teď 14 dní nepiji a jsem relativně v pohodě. Pomáhá mi čtení na tomto blogu. Vím, že jsem těsně nad propastí a že když teď začnu pít co bude asi následovat.Škoda, že v Mladé Boleslavi není žádný terapeut nebo AA skupina. Do Prahy je to pro mě obtížné. Ještě jednou děkuji
Táňa
Fresh Boarder
Příspěvky: 4
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#16508
Re: dotaz Před 10 rok, 3 měsíce  
Neděkuj, hlavně vydrž!Zkus internetovou diskuzi AA.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#16577
Re: dotaz Před 10 rok, 3 měsíce  
Ahoj Tano
Myslim si, ze nejlepsi reseni by byla lecebna.Do Kosmonos muzes i pesky:)Muzes to tam urcite po domluve i probrat s nejakym psychologem,nebo se domluvit treba aspon na nejakou posilovacku.Aspon treba 14 dni.Za zkousku nic nedas...
Martin

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#16581
Re: dotaz Před 10 rok, 3 měsíce  
ahoj MARTINE,léčebna je pro mě poslední možnost.Zatím se držím.3 týdny nepiju a celkem jsem v pohodě. Já se moc spolíhala na ANTAB.a jinak nic se sebou nedělala. Prostě beru antabus a ten mě ochrání proti alkoholu.Ale až teď jsem pochopila,že musím změnit a podřídit vše v hlavě tomu, že jsem alkoholik a každý den si to uvědomovat a nezapomínat na to. Je to těžký.Jsem vlastně na začátku.Ty znáš v Kosmonosích někoho?Myslím psychoterapeuta nebo tak. Dnes pojedu do Prahy na AA.
Táňa
Fresh Boarder
Příspěvky: 4
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#16585
Re: dotaz Před 10 rok, 3 měsíce  
Táňo - sem můžeš chodit také (Praha):
www.centrum-alma.cz/ops/onas.php
Doporučila mi je Lanička a za ni i za mě ok.
Zkus tam poslat email nebo zavolat, reagují rychle.
Justýna

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#16586
Re: dotaz Před 10 rok, 3 měsíce  
Ahoj Tano
v Kosmonosich nikoho neznam, ale 14-teho tam nastupuji.
Kazdopadne si myslim, ze by sis tam mohla zaridit nejake poradenstvi.Jinak antabus urcite dobra volba, alespon si to myslim.Ja ho chtel asi pred pul rokem taky,ale zadny psychiatr mi ho nechtel predepsat,nebot jsem nepodstoupil alko-antabusovou reakci.No myslim ze kdybych ho bral,nezrecnul bych a nemusel zpet do lecebny
Martin

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#16593
Re: dotaz Před 10 rok, 3 měsíce  
Martine, fakt ti ho nikdo nenapsal? To je zvlastni, ja sice taky byla v lecebne a nebyla jsem na antabusovem testu, ale i tak mi ho po lecebne moje psychiatricka napsala... Sice predtim chtela nejake krevni testy atd., ale jinak to bylo bez problemu.
Kat

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#16594
Re: dotaz Před 10 rok, 3 měsíce  
Táňo, vřele Almu doporučuji. Všichni máme v podvědomí uložené bolístky z dětství, psychoterapie pomáhá toto otevřít, přehodnotit, hledat v sobě to nejlepší. O to lépe se pak abstinuje a posiluje vlastní osobnost a sebevědomí. Já jsem do Almy docházela rok a pomohla mi k tomu, že stojím pevně nohami na zemi. Poznala jsem tak hodně žen, které chtěly abstinovat a daří se jim to.
Lanička
Senior Boarder
Příspěvky: 79
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter