Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1
Dolů
Téma: Prvni mesic za mnou
#16614
Prvni mesic za mnou Před 10 rok, 3 měsíce  
Tak uz je to mesic a par dnu co profesionalne nepiju a musim priznat ze mi je mnohem lepe. Teda ten abstak to bylo fakt neco.. Ten prvni tyden jsem myslel ze snad umru a strasne jsem se bal deliria. Dalsi dva tydny jsem mel trosku depresi a nespavost coz me take stalo dost energie ale nakonec ten ctvrty tyden jsem se vratil do normalu a spal jsem jak mimino. Ale abych pravdu rekl furt se bojim recidivy a ze to zase zacne na novo. Je mi 24 let a chlast je vsude kolem me a kazdej mi rika ze jedno me nezabije ale zatim odolavam. Bohuzel nevim zda jsem rozhodnut dozivotne abstinovat. Asi brzy navstivim AA a snad tam budou i mladi ktery mi daji nejakou radu. Pivo mi strasne chutna a mam na nej strasnou chut ale proste se bojim ze ten kolotoc se zase zacne opakovat a ty hnusny abstaky kdy se clovek boji ze zesili. Nikdy jsem sice nepil 1. Ligu jako mi kamaradi vrstevnici ale uz jsem to taky prehanel. Den co den jsem si daval 2-7 piv a na konci uz jsem si i musel dat aby bylo lip. Kamaradi ( taky alkoholici ale jeste na to neprisli) mi tvrdej ze clovek nemuze byt alkoholikem z piva... No ja vim sve a kdyz jsem mel abstaky tak si myslim ze to o necem svedci. Tak snad jeste vydrzim:) a v utery hura na AA
Tomas

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#16616
Re: Prvni mesic za mnou Před 10 rok, 3 měsíce  
Budeš se divit, kolik je na AA mladých lidí.Došlo jim, že se něco zlého děje, nechtějí pomalu , ale jistě blbnout, umírat.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter