Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12345678...56
Dolů
Téma: Zacalo to sanitkou a tlakem 185/95
#20255
Re: Zacalo to sanitkou a tlakem 185/95 Před 9 rok, 9 měsíce  
Danka,
... máš raketový nástup(!) - hlava bude nielen bolieť. Demencia nie je príjemná...
(inkontinencia, defekácia, dezorientácia a pod. déjà vu...)

Zastav sa pokiaľ je ešte čas a rozum vníma a chápe!
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#20256
Re: Zacalo to sanitkou a tlakem 185/95 Před 9 rok, 9 měsíce  
Dano, odborného lékaře nemáš, na AA se zatím nechce!!!!Tak co jako chceš???Čekáš na to, až začneš pít víc?Pak už nebudeš hledat nikoho, žádnou pomoc.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#20257
Re: Zacalo to sanitkou a tlakem 185/95 Před 9 rok, 9 měsíce  
OPRAVDU HODNĚ LIDÍ MUSÍ ŠLÁPNOUT DO HOVNA I PŘES VAROVÁNÍ DRUHÝCH.NE VŠICHNI MAJÍ TO ŠTĚSTÍ PŘIZNAT SI VLASTNÍ ZKUŠENOSTÍ ŽE HOVNO SMRDÍ DLOUHO-A UŽ VŮBE ZAŘÍDIT SE PODLE TOHO.UŽ NEVIDÍ,ŽE TO HOVNO SE ZMĚNILO V SRAČKY DO KTERÝCH JSOU ZABOŘENI PO UŠI.KDYŽ ANI V TÉTO FÁZI NEZAČNOU HLEDAT POMOC?JEDNODUŠE SE V NICH UTOPÍ SAMI.Je to logické,jednoduché-ale pro závisláka nepochopitelné a nejtěžší.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#20258
Re: Zacalo to sanitkou a tlakem 185/95 Před 9 rok, 9 měsíce  
Toto je velkej problém, dokud alkoholik nespadne pořádně na hubu většina jich to nepovažuje až za takovou hrozbu..Je to jako házet sirky do skladu střelnýho prachu a čekat co se stane..Já sám jsem toho bohužel příkladem
petrch

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#20259
Re: Zacalo to sanitkou a tlakem 185/95 Před 9 rok, 9 měsíce  
Ahoj, diky všem za příspěvky, tuším moc dobře, ze to neni ok. Neni zcela pravda, ze nehledam pomoc - mám psychiatra, u apolinare mne nevzali, ze to mám řešit s nim. Pokud nebudu mít praci, nastupuji 18.7. Na denní stacionáře, kde jsem na cekacce.O aa přemýšlím. Kdyz u me je fakt šílené, jak se rozjely paniky, nevlezlu do tram
Dana

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#20261
Re: Zacalo to sanitkou a tlakem 185/95 Před 9 rok, 9 měsíce  
Otázka pro vás není kde jste se dostali-i když to je důležité!Nejdůležitější pro vás oba je CO S TÍM CHCETE DĚLAT?JESTLI S TÍM CHCETE VŮBEC NĚCO DĚLAT?Dano panickou poruchu znám-pro ni platí nechlastat!Že nemůžeš do tramvaje?Já byla ve stavu halucinozy,tvrdého absťáku,slabá a vyčerpaná z chlastu,že jsem měla problém chvíli stát,natož jít,třepala jsem se slabostí jak hovno,smrděla jsem jak celá hospoda a věděla jsem,že POTŘEBUJU POMOC NEJEN LÉKAŘE,ALE I NĚKOHO KDO MNE TAM DOPROVODÍ.Musela jsem požádat o pomoc.Tenkrát to byl nejstarší syn.Bylo mu to krajně nepříjemné jet se mnou přes celou Ostravu tramvají.Styděl se za mne,styděl se za to,že má takovou mámu cítila jsem to,nemohla jsem mu podívat do očí ale byla jsem vděčná za jeho pomoc.A ještě jsem si to dokázala zopakovat po létech,aby toho bylo víc.Dano-polož si otázku CO TI BRÁNÍ POŽÁDAT NĚKOHO O DOPROVOD?Petře zatím jsi chytrý,VÍŠ JAK NA TO-VĚDĚT A NEKONAT PODLE TOHO JE HŘÍCH-PRO TEBE TO MŮŽE BÝT OSUDOVÁ CHYBA,KTERÁ TĚ MŮŽE STÁT ŽIVOT
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#20262
Re: Zacalo to sanitkou a tlakem 185/95 Před 9 rok, 9 měsíce  
No aby jsme byli v obraze obě dvě.18.7.bylo v pátek.Dneska je neděle 20.7.Zítra máš co dohánět.Doporučení pro tebe.okamžitě přestat pít,zajistit si doprovod na zítra,požádat o ÚČINNOU POMOC-protože stacionář ti nepomůže.ÚČINNOU POMOCÍ MYSLÍM ŽÁDAT O UMÍSTĚNÍ NA DETOXU S NÁSLEDNÝM PŘEVEDENÍM DO KOMLEXNÍ PROTIALKOHOLNÍ LÉČEBNY.Zapomeń na to,že tě zachrání nástup do zaměstnání!
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#20263
Re: Zacalo to sanitkou a tlakem 185/95 Před 9 rok, 9 měsíce  
Jani, promiň, 18.8. Čtu tohle forum a rozhodne mi to v něčem pomáhá, přístup okolí je spis ve stylu co blaznim..... Ted jsem byla mezi lidmi na beachi, nebylo to sice nic míč, ale atak paniky se diky bohu nerozjel ani kdyz jsem nepila- to je pro mne silna motivace. Dnes stáhnou na 2 dvojky. Petr má bohužel asi pravdu, člověk to nepochopí, než v těch srackach je. A okolí mi teprve poaledni 3 roky říká, ze bCh to mohla omezit, takže už kdyz půjdu do aa, budou se dívat divné. Zkusím ještě zitra znovu apolinare!!!!
Dana

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#20264
Re: Zacalo to sanitkou a tlakem 185/95 Před 9 rok, 9 měsíce  
Nemyslím si, ze mne prace zachrání, ale pokud ji budu mít, nenastoupim stacionar, bohužel s praci si nejde vybírat. Stacionář je na doporučení psychiatra, mám doplnít dochazenim někam kvůli alku. Petře, jak jsi na tom ty?
Dana

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#20265
Re: Zacalo to sanitkou a tlakem 185/95 Před 9 rok, 9 měsíce  
Piju kvartálně.Jsem objednán k Apolináři na terapie, Randák tam teď v červenci neni, má dovolenou...Mezi tim makám, cvičim, plavu a běhám..Jenže pak se něco stane v hlavě a 3 dny chodim a chlastám pivo všude, kde se dá
petrch

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12345678...56
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter