Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...46474849505152...56
Dolů
Téma: Zacalo to sanitkou a tlakem 185/95
#20797
Re: Zacalo to sanitkou a tlakem 185/95 Před 9 rok, 9 měsíce  
lendul

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#20798
Re: Zacalo to sanitkou a tlakem 185/95 Před 9 rok, 9 měsíce  
Holky díky.Můžete těch tipů dát víc.Já s PS moc neumím.Spolubydlící kouká na telku.No já se mrknu na ty filmy až večer holky půjdou spát.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#20799
Re: Zacalo to sanitkou a tlakem 185/95 Před 9 rok, 9 měsíce  
Když v tom Ženy jedou dávaly na Čt 2 .Režii dělala Sabina Remundová,dcera Ivy Janžurové.
Veronika
Junior Boarder
Příspěvky: 27
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#20800
Re: Zacalo to sanitkou a tlakem 185/95 Před 9 rok, 9 měsíce  
Tak napiš, kdyby ti to neslo, lendul to ma koukám v maliku
Dana

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#20801
Re: Zacalo to sanitkou a tlakem 185/95 Před 9 rok, 9 měsíce  
Dano, dáme si flašku vodky par piv a probereme to
petrch

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#20802
Re: Zacalo to sanitkou a tlakem 185/95 Před 9 rok, 9 měsíce  
Dekuji, ale ne. Takovou kvalitu a množství jsem nedavala nikdy a diky za připomenutí toho, kam se nechci dostat
Dana

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#20803
Re: Zacalo to sanitkou a tlakem 185/95 Před 9 rok, 9 měsíce  
Ahojte, este sa tu len rozkukavam, tak zatial moc nereagujem. Som kvartalny alkoholik, ale to som pochopila az nedavno. Dokazem dlho nepit, ale ked si dam tu prvu, tak uz idem a nie je sily co by ma zastavila. Takze pochopila som nakoniec, ze jedina moznost je uplna abstinencia. Abstinentovala som predtym 8 mesiacov a potom som si povedala, ze uz som asi ok a mozem skusit kontrolovane pitie, ale kde..skutek utek...Tak som zacala trochu studovat a zistila som, kde je problem, takze teraz uz viem, ze tu prvu si proste dat nemozem a pre mna existuje len uplne abstinencia. Abstinentujem zatial mesiac. a citim sa fajn. Ale preco pisem. Chcem reagovat na Petra. Podla mna je velmi dobre, ze sem pise. On je pre mna tak odstrasujuci priklad, ze naozaj viem, ze nemozem si dat ani tu jednu. Povodne pisal celkom inteligentne a teraz sa z neho stava niekto uplne iny, takze uz ho ovlada alkohol a mozog pomaly ide ta tam. Takze Petre, dakujem ti. Ked uz nic ine, ukazal si aspon mne - tiez kvartalnemu alkoholikovi- to, ze keby si obcas dam a raz za cas mam svoj tah, kam by som asi smerovala a zelam ti naozaj zo srdca, aby si sa este spamatal, myslim si, ze by ta bola skoda. U teba je problem, ze teba ten zivot bez chlastu naozaj nejak moc nebavi a beries to len ako prezivanie, takze by si sa mal asi zamerat v tvojom triezvom obdobi hlavne na to, preco ta zivot nebavi a preco vsetko vidis take cierne a negativne.
Tebe Dana drzim palce. Hlavne mysli pozitivne a prestan uplne pit. Ty mozno nie si alkoholik, vies pit kontrolovane, ale alkohol a tvoja diagnoza nejdu dokopy, takto sa nevyliecis nikdy. Moja sesta ma tiez panicku poruchu a mala aj problemy s alkoholom. Zopar rokov nepije absolutne nic a vsetko sa jej upravilo, funguje uz uplne normalne. Ale neslo to zo dna na den. Takze trpezlivost.
Kira

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#20805
Re: Zacalo to sanitkou a tlakem 185/95 Před 9 rok, 9 měsíce  
Dano,dej pak s tim Kudzu vedet...Jestli se take budes chtit podivat "k zehleni" na neco jineho nez dokument,stahni si treba film Dny vina a ruzi.Je sice starsi,ale mne z nej "do smichu" rozhodne nebylo...
Anoine

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#20806
Re: Zacalo to sanitkou a tlakem 185/95 Před 9 rok, 9 měsíce  
Kiro,
s Vaším příspěvkem stoprocentně souhlasím-vystihla jste to přesně!Ze svých bohatých zkušeností vím,že alkohol a panická porucha jdou ruku v ruce-paradoxně nejdřív ten alkohol na paniku pomáhá asi líp a rychleji než prášky(ty jsem nikdy nebrala, těch jsem se bála), o to víc jsem "užívala" alkohol.K čemu to vede, ví asi každý z nás.I proto jsem Daně psala to,co píšete Vy-pozitivní myšlení, abstinence a je po panikách a depresích-ale i v tom máte pravdu, že to chce hodně času a trpělivosti.Ten spokojený život ale určitě stojí za to v každém věku!
Helena
Helena

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#20807
Re: Zacalo to sanitkou a tlakem 185/95 Před 9 rok, 9 měsíce  
Mně Petr také potěší, říkám si, jak je bezvadný, že jsem takto nedopadla, jenže nějakého nováčka tady může úplně zničit.A to je špatné.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...46474849505152...56
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter