Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1
Dolů
Téma: jak prestat pit
#19237
jak prestat pit Před 9 rok, 10 měsíce  
Ahoj jsem alkoholicka uz 7 let mam dve deti nepila jsem v tehotenstvi a kojeni. Uz v tom zase litam vypiji 7 piv denne manzel a rodina nastesi nic nevi dobre to tajim.Deti vychovavam dobre miluji je,ale nedokazu prestat uz me to obtezuje,ale nejdeto.Mam deprese tres rukou po rannu se hodne potim a mivam okenka vim,ze jsem alkoholicka a chci prestat a zacit zit normalne. Poradite jek si rict neee..dik
alena

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#19238
Re: jak prestat pit Před 9 rok, 10 měsíce  
Vážně a rázně se rozhodnout.Pokud to nepůjde?Hledat pomoc všude,kde se nabízí-nezůstat s problémem sama.AA,psychiatr,obvodní,léčebna,modrý kříž,psycholog,psát tady.Nebo myslíš,že to máš nějak jinak?Že jsi vyjímka?Můžu tě ujistit,že nikoliv.Začni studovat všechny vlákna-máš tu rad spoustu,můžeš se dozvědět,jak můžeš skončit,když budeš pokračovat v pití.Jsi mladá ženská-mamina-chceš se děckám uchlastat k smrti?Nebreč nad rozlitým mlíkem a situaci řeš.Hodně štěstí.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#19246
Re: jak prestat pit Před 9 rok, 10 měsíce  
Muj tata se upil k smrti a matka s ti taky zapasi,ale je relativne v pohode. Vim jak muzu skoncit a presto piju.Zkusim zatnout zuby a prestat a pokud to nepujde zkusim AA. N ECHCI O TOM ZATIM RIKAT RODINE.
ALENA

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#19247
Re: jak prestat pit Před 9 rok, 10 měsíce  
Hlavně začni.Držím palce.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#19248
Re: jak prestat pit Před 9 rok, 10 měsíce  
Ali, nezatínej zuby, v klidu jdi na AA.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#19251
Re: jak prestat pit Před 9 rok, 10 měsíce  
Aleno mrkni pod léčbu na horní liště těchto stránek.Najdeš tam Anonymní alkoholiky-seznam měst s adresou,kde se stýkají i s tel.kontaktem na jednotlivé skupiny.Dohodni se telefonicky,že přijdeš a nic neodkládej a vyraz tam.Mně osobně pomohlo vytrvat v přesvědčení a poctivě docházet.Věděla jsem,že ten den se nenapiju,tak jsem chodila na všechny setkání celý první rok.I když jsem ničemu nerozumněla,nechápala byla jsem otevřená všemu co jsem mohla slyšet,co ke mně přicházelo,začala jsem více chápat a rozumnět,přestala srovnávat,porovnávat,soudit a hodnotit.Naučila se trpělivosti,naslouchání druhým i sobě,našla svoji cestu,spoustu přátel a zcela jiný život o kterém jsem jen snila a začínám konečně žít.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#19254
Re: jak prestat pit Před 9 rok, 10 měsíce  
Díky co nejdrive zajdu na AA
ALENA

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#19256
Re: jak prestat pit Před 9 rok, 10 měsíce  
Mně AA zachránily život, díky nim nepiju, žiju.Naučila jsem se tam hodně věcí, samé kladné, nabrala jsem sílu, našla klid.Jen to chce fakt vydržet, chodit, čas pochopit smysl áček, je to zázrak, zachránily spousta lidských životů a zadarmo.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#19257
Re: jak prestat pit Před 9 rok, 10 měsíce  
Zasej túžbu prestať piť a zožneš/sklidíš triezvosť, vyrovnanosť a pokoj. AA je dobrá voľba - pomáha už skoro 80 rokov.
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3117
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter