Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12345678
Dolů
Téma: psychosomaticke potize pri odvykani
#19583
psychosomaticke potize pri odvykani Před 9 rok, 10 měsíce  
Dobry den,byla jsem tzv.kvartalni alkoholik.14 dni jsem nepila,ale potom jsem vypila co by slozilo i chlapa.doma jsem nepila nikdy a ani jsem chut nemela.pred dvema mesici jsem to prehnala tak ze jsem musela pit i doma abych fungovala,pila jsem 14 dni v kuse.od te doby,2 mesice jsem vydrzela nepit vubec.nevydrzela jsem.opila jsem se opet a to hodne.ted uz vim ze tu brzdu nemam a uz nemuzu jit na jednu sklenicku,musim abstinovat uplne.ale problem mam ted.nemam abstak,ale trpim uzkostmi,klepu se,sotva se drzim na nohou.jenze jelikoz mam doma dve deti,kdyz je pritel v praci,bojim se ze to nezvladnu,stale se mi mota hlava,busi srdce,je mi na omdleni.obcas pomuze prasek na uklidneni,ale to moc do sebe cpat nechci.nemate radu jak tyto uzkostne stavy prekonat!dekuji
jina

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#19586
Re: psychosomaticke potize pri odvykani Před 9 rok, 10 měsíce  
Začínají ti deprese, pořádný absťák, pocit viny, výčitky, zle.Vitamíny, čaje, voda, procházka venku....nyní si abstinenci slibuješ, tak vydrž, o kvartálním pití je tu napsáno dost.Není to sranda, já také tak pila, málem jsem umřela.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#19592
Re: psychosomaticke potize pri odvykani Před 9 rok, 10 měsíce  
Dekuji.Vim ze to neni sranda mam dve uzasne deti kte do sire me pebuji mam to tezsi v tom ze muj pritel si kvuli me hospodu neodpusti,takze se musim naucit ho tam pustit samotneho.uz 10 let beru antidepresiva trpela jsem uzkostmi a panikami a tim alkoholem se to vratilo.koupila jsem si uklidnujici caj,jim vitaminy,pomaha mi byt na zahrade,to me moc bavi.jen se bojim byt se synem sama,kdyz me to chytne je mi na omdleni.pritel si vzal volno ale zitra do prace musi a ja se bojim.
jina

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#19595
Re: psychosomaticke potize pri odvykani Před 9 rok, 10 měsíce  
Příspěvek byl správcem webu smazán z důvodu porušení vnitřních pravidel diskuze.
jdoucíkolem

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#19596
Re: psychosomaticke potize pri odvykani Před 9 rok, 10 měsíce  
Ano vim do ceho jsem se ritila a myslim ze uz mi to doslo.pred tema dvema mesici jsem tyhle stavy mela take,asi po tydnu to prestalo.udelala jsem chybu tim ze jsem myslela,ze muzu zkusit alkohol ukocirovat,byla to hovadina.uz mi doslo ze jedine co pujde je uplna abstinence.uz chodim k dr. Pres zavislosti a rekla ze pokud to nevydrzim sama nasadi mi antabus.dale mam hezky priklad ve sve mamce,je 4 roky vylecena a zvlada to vyborne.
jina

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#19599
Re: psychosomaticke potize pri odvykani Před 9 rok, 10 měsíce  
Příspěvek byl správcem webu smazán z důvodu porušení vnitřních pravidel diskuze.
jdoucíkolem

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#19600
Re: psychosomaticke potize pri odvykani Před 9 rok, 10 měsíce  
Ano v tom je nejvetsi problem.jak rikam doma pit nemusim ani nechci,staram se o dum,deti,zahradu.driv byl pritel v hospode kazdy den a kazdy den opily,kdyz byl doma,stejne aspon 4 piva vypil.uz je to ale pres rok a pul,co doma nepije vubec a do hospody jde tak jednou za dva tydny.je to asi problem ve me,protoze tenkrat kdyz hodne pil tak me podvedl a bojim se ho nekam pustit samotneho kdyz vim ze se tam muze opit.tvrdi ze uz by to nikdy neudelal,ale ja mam v sobe blok a kdyz jde sam klepu se nez se vrati.proto jsem chodila s nim vzdycky.
jina

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#19606
Re: psychosomaticke potize pri odvykani Před 9 rok, 10 měsíce  
Vše je divné.On ti může zahnout kdykoliv kdekoliv.Netoužíš spíš po tom alkoholu, že jdeš s ním, legálně se opiješ?Jak ho hlídáš nalitá?Doporučuji ti svěřit se mámě, požádat ji o pomoc, jistě ti pomůže.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#19612
Re: psychosomaticke potize pri odvykani Před 9 rok, 10 měsíce  
Uz mi dochazi ze hlavne vztah nemuze fungovat tak ze ho budu hlidat.musim prekonat ten blok zapomenout na vsechno co se stalo protoze je fakt ze od te doby taky udelal obrovsky pokrok,dokud nejde obcas na pivo jsme docela normalni rodina mame spolu syna vse funguje.takze ted to vzdat nechci a musim prekousnout i to ze on se hospody a kamaradu obcas nevzda.
jina

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#19632
Re: psychosomaticke potize pri odvykani Před 9 rok, 10 měsíce  
Jinak dekuji za rady,uz je mi lip,opravdu pomaha makat,uklizet,prochazky,po ranu je to horsi,jsem slaba a unavena,mam nizky tlak,ale behem dopoledne se to lepsi,pak uz je to ok.maminku mam hned vedle v baraku,podporu i krasny priklad u ni mam,uz 4 roky je jiny clovek.Z trosky co se sotva plouzila,nebylo ji rozumet je sebevedoma zena,ktera zhubla 25 kilo,chodi tancovat,jezdi na vylety,do divadla a za penize co utracela za alkohol si kupuje neco hezkeho na sebe.ma muj obdiv a opravdu je mym prikladem.
jina

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12345678
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter