Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 123
Dolů
Téma: Vůle
#19730
Vůle Před 9 rok, 10 měsíce  
Zdravím všechny,jsem zde nový,jsem kvartální alkoholik uvědomil jsem si to teprve nedávno je mi 30let,jsem ženatý a můj problém s pitím je takový že když začnu neumím přestat"včas"vždycky se opiju,při pití je se mnou sranda(vykládám vtipy apod.jsem oblíbený srandista)ale vždycky se uplně zruším a mívám i "okna",druhý den mám deprese a pocit viny a kocovinu a cítím se hrozně,piju jen o víkendu na který se vždycky strašně těším ale po víkendu jsem zkalamaný že jsem ho prožil v depresi a kocovině
a v chlastu,přes týden se mi psychika obbnoví a mám opět super náladu(nepiju)jak ale příjde pátek tak to nevydržím a prostě MUSÍM zajít na pivo nebo na nějakou akci kde se chlastá(jsem z Moravy a všichni kolem mě v okolí chlastají)chtěl bych najít způsob jak se zbavit te chuti si dát pivo nebo panáka,mám prostě velmi slabou vůli a nevím jak ji posílit,to co tady píšu u mne funguje již od 16let ale uvědomil jsem si to až nedávno velmi mne to štve a nevím si rady,chtěl bych se zeptat zda někdo nemáte podobnou zkušenost nebo radu?Jsem již tak otrlý piják že na mne moje žena nepozná když mám v sobe 6piv a 6malých panáků,celkově jsem schopný vypít 10piv +0.5litru tvrdého.
Petr
Fresh Boarder
Příspěvky: 2
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#19731
Re: Vůle Před 9 rok, 10 měsíce  
No to MUSIM je tzv. bažení po droze a to ti v tu chvíli udělá s mozkem takový věci, že je opravdu těžký to vůlí ustát.Bohužel..Kvartální pití je stejně nebezpečné jako normální, je to tzv. dispomanie, když si dáš jedno, nedokážeš přestat, protože se z tebe stane jinej člověk a ten přestat nechce, ikdyby "ty" si chtěl.Je to alkoholismus, já mám to samé znám to neboj nejsi v tom sám.Zkus zajít na AA tam se dozvíš o hodně víc
petrch

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#19732
Re: Vůle Před 9 rok, 10 měsíce  
Vítej v partě,je mi 31 a jsme na tom uplne stejne,drzim palce)))
jina

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#19733
Re: Vůle Před 9 rok, 10 měsíce  
Petře, zřejmě jsi alkoholik, neměl bys pít ani kapku alkoholu.Nejde o vůli, všichni alkoholici to tak mají, stačí jen jedno, dvě piva a rázem zapomeneme na sliby, na vůli....zatím sneseš hodně alkoholu, a piješ jen o víkendu, ale zatím!Bude hůř.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#19734
Re: Vůle Před 9 rok, 10 měsíce  
Liba napsal:
Petře, zřejmě jsi alkoholik, neměl bys pít ...zatím sneseš hodně alkoholu, a piješ jen o víkendu, ale zatím!Bude hůř.

"Kastovanie nič nezmení na tom, že až do smrti sme alkoholici."

"Vitaj v rodine - práve si sa načapoval!"
(bohužiaľ)
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#19735
Re: Vůle Před 9 rok, 10 měsíce  
Zbývají Ti 2 možnosti : nepít nebo se upít a jestli tomu nevěříš, klído si to vyzkoušej
petrch

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#19736
Re: Vůle Před 9 rok, 10 měsíce  
Petře,

je to klasika... Taky jsem si myslel, že vydržet nepít přes týden nebo měsíc znamená, že nejsem závislý...Definice závislosti ale znamená, že buďto bez toho nemůžeš být, nebo máš ztrátu kontroly, když začneš pít...V každém případě Ti to však narušuje Tvé fungování a to je to nejpodstatnější. Kvantum, které jsi schopen vypít znamená, že máš výrazně zvýšenou toleranci. Ono je to drsné, ale jsou v podstatě jen dvě možnosti, buďto přestaneš pít úplně, nebo se budou ty Tvoje tahy přiostřovat a skončí to nějakým pořádným průšvihem... Přemýšlej o tom! Držím palce
Ignác Hromádka
Junior Boarder
Příspěvky: 36
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#19737
Re: Vůle Před 9 rok, 10 měsíce  
Ahoj,
tak jsem se dnes zaregistroval

Ignatius
Ignác Hromádka
Junior Boarder
Příspěvky: 36
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#19750
Re: Vůle Před 9 rok, 10 měsíce  
Všem vám díky za příspěvky,vidím že to tady mezi náma funguje že si radíme a podporujeme se (narozdíl od "známých"v hospodě),rozhodl jsem se začít úplně abstinovat,v těchto dnech to bude v pohodě ale zkouška přijde až o víkendu,jsem zvědavý jak to zvládnu,byl by to můj 2víkend od 16-17let kdy by jsem se neožral.Mám možnost odjet do jiného koutu republiky a pracovat 12hod denně i v so+ne a vydělat na moje poměry dost velké peníze asi 3xvic než na co jsem zvyklý,asi to vezmu,přijdu na jiné myšlenky a o víkendu budu muset makat takže nebude tolik času přemýšlet o tom že by se na to jedno mohlo zajít .
Petr

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#19757
Re: Vůle Před 9 rok, 10 měsíce  
Myslim ze ta prace je skvela varianta
jina

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 123
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter