Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12
Dolů
Téma: jsem alkoholik
#2210
jsem alkoholik Před 13 rok, 6 měsíce  
Ležím doma v posteli, je mi hrozně zle a chci skoncovat s pitím.
Vždycky jsem se napil z důvodu ukončení nějakého vztahu.
Je to pro mě problém, který neumím rozdýchat.
Po takovém třídenním tahu mi vždy buď dojdou peníze, anebo mi je už tak hrozně, že se rozhodnu pro léčení.
Začnu kontaktovat kompetentní osoby, ale vždy zjistím, že hned mi nikdo nepomůže.
Rád bych se alespoň touto cestou podělilo své alkoholické peklo.
Momentálně jsem již v takovém stavu, že mám halucinace a zdají se mi doslova příšerné sny.
Děsím se své budoucnosti, neboť opět ztrácím motivaci, a ztrácím sebe. Je až neskutečné, jak se dokážu nenávidět a jak si dokážu ubližovat. Chlastám s přestávkami už takových deset let. Jen jednou za celou dobu mé kariéry se mi podařilo vzdát se chlastu na 4 roky. Stále si namlouvám, že to opět zvládnu.
Bohužel opět a opět zklamu sám sebe a lidi v mém nejbližším okolí.
Poraďte mi prosím někdo, jak se co nejrychleji dostat do léčebny. Předem děkuji za laskavost...
Jirka
Junior Boarder
Příspěvky: 22
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#2211
Re: jsem alkoholik Před 13 rok, 6 měsíce  
Zajdi k lékaři, obvodnímu nebo psychiatrovi, obvolejte léčebny, kde je místo, vezmou Tě.Může to být zítra, i za týden.V léčebnách mají sice pořád plno, ale spousta lidí utíká na revers domů, čímž se hned uvolní místo a jedeš.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#2212
Re: jsem alkoholik Před 13 rok, 6 měsíce  
Největší problém je v tuto chvíli pro mě telefonování.
Věř, že bych telefonoval rád, ale do telefonu se zakoktávám a není mi rozumět.
Snad to bude zítra lepší, zavřel jsem se doma s počítačem a nevystrčim paty, dokud nebudu mít pomoc jistou
Děkuju za odpověď, kontakty na PL zřejmě naleznu na tomto webu
Jirka
Junior Boarder
Příspěvky: 22
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#2213
Re: jsem alkoholik Před 13 rok, 6 měsíce  
Kontakty jistě najdeš, a zkus psát maily!Požádej aspoň na Detox!Nebo přímo zavolej někam na psychiatrii,nejhorší je, že potřebuješ pomoc okamžitě, kéž by Ti to vyšlo.Ten alkohol dokáže udělat z člověka nulu, co?Hlavně zdůrazni svůj stav, nechoponost komunikace, halucinace, je to vážný.Pomalu Delirium.Hodně pij vodu, čaj, polévku, najez se, naber trochu sílu.Myslím na Tebe.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#2214
Re: jsem alkoholik Před 13 rok, 6 měsíce  
Maily píšu, taky mi pomáhá komunikace. Třeba i s Tebou.
Je hrozně těžké zůstat v takové situaci sám.A nejhorší ze všeho pociťuju nenavist k sobě.
Vím, že potřebuju rychlou pomoc. Dnes jsem ale nebyl schopen se projít ani po bytě. Zitra to snad bude lepší a budu schopen telefonovat. Jinak moc děkuju za podporu, tomhle stavu je to opravdu pohlazení po duši
Alkohol je hroznej jed... Nevěřil bych co dokáže, dokud jsem to neokusil na vlastní kůži. Napsat jen tuhle zpravu mi trvá věčnost
Snad se dá ještě něco dělat. Máš zkušenosti s nějakou konkrétní PL? Jsem z Vlašimi
Jirka
Junior Boarder
Příspěvky: 22
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#2215
Re: jsem alkoholik Před 13 rok, 6 měsíce  
Já sice nepiju už pár roků, ale tyhle stavy si moc dobře pamatuji.Nekonečná noc, bezmoc, zle, nenávist k sobě, vypatlaný mozek, ....ale bude dobře, zkus tu léčebnu, tam Ti pomůžou, v klidu si uděláš pořádek v hlavě, co vůbec od života chceš-chlastat, a špatné konce, nebo nepít, žít.Zvládneš to, ta abstinence stojí za to.Já vlastně ve svých 53 letech jsem šla do léčebny, stará, nemocná, vdova...a nyní se mám nádherně, jasně, že řeším životní starosti, bolesti, ale mám se fajn.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#2216
Re: jsem alkoholik Před 13 rok, 6 měsíce  
Víš Líbo, ona je to nádherná představa, jen tak jít do léčebny.
Ale co finanční povinnosti? Teď jsem bez práce. Nechal jsem se naverbovat u jedne agentury, která mi v základu moc neplatí.
Tedy očekávám ani neschopenku. Je tato léčba též hrazena všeobecnou pojišťovnou? A jak je to s neschopenkou? Mám na ni vůbec nárok? Vím, teď jsem Tě zahltil otázkama.
Líbo, opravdu ještě jednou ze srdce děkuji už jen za možnost komunikace s Tebou.
Můj stav se mírně zlepšil, píšu o něco rychleji.
Bohužel bych si rád alespoň zakouřil a nemám co a ven teď jednoduše nemohu. Možná je to tak dobře, možná se mi podaří seknout s obojím, ale to bych měl asi pak nad hlavou svatozář.
Je vidět, že existují lidé, kterým se to povedlo a to mě posiluje... Jen si nedokážu poradit s mou finanční situací. Asi bych potřeboval nějakého kurátora, který by poradil, jak v takových případech jednat.
Jirka
Junior Boarder
Příspěvky: 22
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#2217
Re: jsem alkoholik Před 13 rok, 6 měsíce  
Léčebna se platí jako nemocnice, 60 kč za den.Zbytek hradí pojišťovna.Nevím, jak to máš s tou agenturou, légálně, nelegálně, ale tam jsou probační, sociální pracovníci, co Ti pomůžou jak s přihlášením na pracák, vyřízení všeho možného na úřadech.Nejkratší léčba trvá 3 měsíce, stihneš si ten život uspořádat, řešení se najde, jsou tam i lidi z ulice, a taky jim pomůžou.Je to možnost se odrazit, vyrazit žít.Já byla v Červeném Dvoře, u Č.Krumlova, na tuto léčebnu nedám dopustit, ale to většina pacientů brání tu svou.To víš, to jsem zírala-nějaký rozcvičky po ránu, já stará baba, musela jsem, nakonec se mně to i líbilo.Myslím si, že Ty víš, že je s Tebou zle, máš v sobě trochu pokory, což je základ na tu abstinenci.A fakt se není čeho bát, nevěřila jsem ani náhodou sama sobě, lékaři, všichni , celý personál tvrdili, že jistě nevydržím! a šup, 6 let uteklo, a jsem ráda, že už vím, jak může být dobře na světě.Nikdo mně nevydírá , co, kde, jak jsem se chovala nalitá, nemám okna, kocoviny, absťáky,ráno mám bezva náladu, nabrala jsem sílu a chuť žít, však to poznáš taky.Moc Ti to přeji,jako každému, kdo trpí, trápí se, smutní, rve se s chlastem.Každý svou nemoc léčí, je to normální a alkoholismus je nemoc, nevyléčitelná, máme ji do smrti, léky na ní neexistují, jen nepít!Holoubku, čeká Tě dlouhá, blbá noc, kéž bych Ti trochu elánu, síly mohla poslat i s cigárama.Drž se.Jdu ležet, mám nějakou chřipku, ráno sem za Tebou skočím, vstávám brzy, tak se drž, jsi chlap, né??????
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#2225
Re: jsem alkoholik Před 13 rok, 6 měsíce  
Jiříku, jak je?Hlásím se pozdě, nešel mně internet!Doufám, že je lépe.Jez něco!Nabírej sílu.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#2235
Re: jsem alkoholik Před 13 rok, 6 měsíce  
Libuško,
sice to vypadá, že lépe je.
Dnes mě doprovázela maminka k doktorovi, neboť mě samotného nechtěla, (spíš už nemohla pustit)
Velice si cením komunikace s Tebou, všem na webu děkuju za příspěvky.
Dnes jsem si totiž přečetl ten nahoře...
Nejdříve "maminka je alkoholička" a teď... ani se mi to nechce psát. Maminku máme všichni jen jednu. Milujeme ji v jakékoli podobě. Je to hrozné, potkat se s takovou skutečností.
Jsem velmi rád, že jsem váš web objevil. Dodává mi sílu.
I kdyby zachránil jen jednoho z nás, mělo to smysl...
Tak a teď k dnešku. Doktorka mi doporučila psychiatra, kterého prý můžu navštívit už v pondělí mezi 9.00 a 10.00. Jsem vděčný, že je možná tak rychlá pomoc. V telefonu jsme hovořili o léčebně v Jihlavě.
Byl jsem před 8 lety v Nechanicích. Léčba se zdála úspěšná, ale po 4 letech jsem začal recidivovat.
Jedno max. dvě piva po dobu třech let...
Už asi víš, co pak jednou následovalo.
Chci to NAFURT NAPOŘÁD!!! NE NA ČTYŘI ROKY!!!
Takže bych Ti rád prozradil, že Ty a tento web mi otevřel opět oči. Chci to. Chci nepít do konce života...
A pokud to dokázali ostatní, tak se mi to sakra taky povede.
Jen stále nevím co s mými finančními problémy během tříměsíční léčby... Snad mě navede p.Doktor v Pelhřimově
Moc děkuju za podporu a těším se na Tvá písmenka
Jirka
Jirka
Junior Boarder
Příspěvky: 22
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter