Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12345678...20
Dolů
Téma: jak přežít první dny bez alkoholu
#23738
jak přežít první dny bez alkoholu Před 9 rok, 3 měsíce  
Jiz par let jsem byla kvartalni alkoholik.Je to pár měsíců,co jsem pila i doma a každý den.Nemusela jsem se opíjet.musím se starat o rodinu a mám psychické problémy spojené s velkou únavou.Popíjení přes den ji zahnalo,fungovala jsem normálně.Ale psychika se zhoršovala.Úzkosti a deprese po ránu jsem opět zaháněla popíjením.Teď jsem řekla definitivně dost.Ale vím,že když jsem třeba pár dní nepila psychika,únava,motání hlavy,občas třes,vysoký tep a nervy byly strašné.Budu to muset těch pár dní nějak vydržet,jen bych potřebovala radu jak to snášet líp.Pomáhá mi pobyt venku,pozitivní myšlení a fyzická práce.Je ještě nějaká možnost jak ty špatné stavy zažehnat?Děkuji.
jita

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#23741
Re: jak přežít první dny bez alkoholu Před 9 rok, 3 měsíce  
Ahojky. Přestat pít není problém. Někdy je potřeba lékařský dohled nad snižováním alkoholu v organismu. Problém je znovu nezačít pít. To se nedá přečkat. To nepřejde samo. Definitivně dost jsem si řekl mnohokrát...
Můžeš ale aktivněji přistoupit ke svému uzdravení. Můžeš kontaktovat AA. Zde jsou lidé se zkušenostmi kteří ti rádi pomůžou. Můžeš dělat mnoho. Kdo hledá najde, moudrý se ptá, hloupý ví všechno.
Přeji brzké zotavení.
Standa
Gold Boarder
Příspěvky: 265
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
standa_t.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#23743
Re: jak přežít první dny bez alkoholu Před 9 rok, 3 měsíce  
Skus sa zamestnat niecim co ta bavi, aby si na ten alkohol prve dni dni nepitia myslela co najmenej. Dalej vitamin B a magnezium tiez pomahaju. Ak sa ti da, co najviac spat, tak ti to utecue rychlo a potom uz bude lepsie. Drzim palce.
Kira

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#23744
Re: jak přežít první dny bez alkoholu Před 9 rok, 3 měsíce  
Vyber si někoho, komu věříš, svěř se mu, a když na tebe přijde krize, chuť, zavolej mu, pokecejte, chuť odezní.Jde vždy jen o moment.Ráno sama sobě slib, že jen tento den bez pití vydržíš.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#23745
Re: jak přežít první dny bez alkoholu Před 9 rok, 3 měsíce  
Děkuji vitamíny beru,snažím se dost pít.Ale nálada na bodu mrazu do ničeho se mi nechce.chuť na alkohol nemám,jen mě láká představa trochu se napít a nemít tyhle stavy.snad to vydržím.zatím mi pomáhá přítel ale od zítra jde do práce a já budu zase celý den se synem sama doma a to mě děsí.
jita

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#23746
Re: jak přežít první dny bez alkoholu Před 9 rok, 3 měsíce  
Neděs se tak.Nejhorší na světě je ožralá máma!!!Těš se, až přejdou absťáky, a uvidíš, jak bude hezky na světě, stojí to za to.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#23747
Re: jak přežít první dny bez alkoholu Před 9 rok, 3 měsíce  
Ano Libo tesim se na to az se budu tesit ze zivota bez alkoholu par dni depresi vydržím ale když už je to delší doba vždycky ztrácím naději že to bude vůbec lepší.nejhorší je to po ránu kdy je člověk ještě ospalý,nechce se mi vstávat,z ničeho nemám radost,nejradši bych jen spala.ale jako máma nemůžu.dnes jsem poklidila,byla s malým venku,kde mi je líp a nejraději bych už ani nešla domů.v létě by to bylo lepší to bych mohla být venku celý den ale v těchhle chmurách musím být doma a jediné co se tu dá dělat je uklízet což není cinnost která mě bude každý den dávat pozitivní energii.
jita

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#23750
Re: jak přežít první dny bez alkoholu Před 9 rok, 3 měsíce  
Kočko, nefňukej, zábavy, koníčků jsou mraky, něco tě jistě baví, hledej, najdi.Diskuze matek na mateřské, rady, nápady, ......
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#23751
Re: jak přežít první dny bez alkoholu Před 9 rok, 3 měsíce  
To je jasné je dost věcí co mě baví doma ale myslím tyhle první dny kdy mě tresti hlava,mám návaly občas je mi na omdlení,až mi bude líp fňukat nebudu to už se tu něco najde,teď potřebuji něco nenáročného když je mi půl dne na omdlení a zbytek bych prospala.
jita

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#23752
Re: jak přežít první dny bez alkoholu Před 9 rok, 3 měsíce  
Příspěvek byl správcem webu smazán z důvodu porušení vnitřních pravidel diskuze.
Renata

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12345678...20
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter