Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12
Dolů
Téma: Úzkost , Abst´ák, strašné stavy prožil sem horor
#23921
Úzkost , Abst´ák, strašné stavy prožil sem horor Před 9 rok, 2 měsíce  
Zdravím ,začalo to pětidenním tahem oslavy narozenin začal sem ve středu a skončil v neděli večer ,a ráno to přišlo, blití zle pocit na zvracení pocení klepání celého těla prostě strašný nepopsatelný stavy, jel sem do práce a místo toho, aby se to zlepšovalo tak to bylo horší a horší měl sem strašnej tlukot srdce vysokej tlak zluboka sem se musel pořád nadechovat, jel sem autem začalo se mě zatmívat před očima a nevěděl sem co se to semnou děje myslel sem že je to silná kocovina a tím že sem těch 5 dní skoro nic nejedl a tak dále, tak sem si skočil do lékárny pro nějaký vyprošťováky a vitamíny aby se mi ulevilo ale stále nic neměl sem sílu pracovat měl sem křeče kroutily se mě ruce nemohl sem vydržet byt v klidu na jednom místě a uklidnit se bylo to strašný nejhorší stavy v mím životě a pořád sem nevěděl co mě je myslel sem že sem něco špatnýho snědl nebo tak a trvalo to celej den a čím bylo později a stmívalo se tím to bylo horší, jel sem večer s práce dom a zas začínaly zatmění před očima strašný psycho stavy musel sem zastavit abych se rozdíval najednou sem se musel vyblit a v křečích sem jel dom , doma sem si dal sprchu vařil sem si čaj pomalu sem ho nemohl zalít jak sem se klepal polil sem celou linku, a šel sem si lehnout vypadal sem strašně jak kdybych měl každou chvilu umřít lehl sem si a v klubíčku pod dekou sem se třásl jak kdyby bila zima a díval sem se na TV a nemohl sem ani za boha usnout nešlo to, pak se to asi ve dvě ráno na chvílu povedlo a v 6 sem zase stával do práce , myslel sem že už to bude lepší ale ani ne pořád stejný ráno zvracení stavy strašní nemohl sem do sebe dostat ani sousto jídla a zase sem jel do práce a celej den strašně trpěl a pak zase začal večer, dojel sem dom strašná úzkost a už sem to fakt nemohl vydržet nevěděl sem co se děje bylo mě na omdlení něco strašného myslel sem že umírám, tak sem už musel jet do špitálu protože už sem to fakt nemohl vydržet , tam sem jim řekl co sem dělal nemohl sem se tam uklidnit měl sem tlak 165/120 dali mě prášek a injekci do zadku a kapačku , začínal sem byt klidný ležel sem a začínal sem byt ospalý , pak se mě ptaly jak mě je a jestly to zvládnu doma sám tak sem jim řekl že asi ne , tak mě odvezli na psychiatrii a tam sem byl celkem v klidu a svěřil sem se jim ze vším jak dlouho piju jak často a tak dále , tak mě řekli že su závislej na alkoholu a že mám absťák a že bych tam měl zůstat na detox že to sám nezvládnu a skončím tam znuvu a zase začnu pit ,ale nemohl sem tam zůstat tak dlouho protože potřebuju chodit do práce a mám spoustu věcí na starost tak sem pak jel v noci dom dali mě jeden diazepam kdybych to nemohl vydržet, trošku sem se prospal a ráno sem si vzal volno a byl sem doma už to bylo lepší ale pořád se vracely ty psycho stavy úzkost a tak dále to sem se trápil dalších asi 5 dní pak se to výrazně zlepšovalo začal sem jest a cítil sem se den o de dne líp a líp byl sem za doktorkou ta mě předepsala balení diazepamu kdyby bylo nejhůř prozatím sem ani jeden nepoužil, a dala mě poukaz k psychiatrovy ,už je to přes dva měsíce co sem se nenapil max nealko pivo , jinak se normálně zdržuju na oslavách na akcích na hospodách ale nepiju , myslel sem že to bude dobrý po tom co sem prožil už ani nikdy pit nebudu a ani nechci , ale už sou to dva měsíce co sem se toho nedotkl pití najednou už je to třetí den co na mě zničeho nic přišla strašná úzkost a příšernej psycho atak stav suchu v puse strach , problém usnout, a nevím proč jestly ještě po té době se oběvuje absťák nebo fakt nevím máte s tím někdo skušenosti ? jinak už je to 70 dní co nepiju a za měsíc sem obědnanej k psychiatrovy , a nevím co dál chci aby ty psycho stavy přešly a měl sem klid a pít už nikdy nechci mám pevnou vůly aji s cigaretama sem skončil ze dne na den ,ale chci už konečně klid a normálně si užívat bez chlastu život sem mladej člověk 25 let ale pořád na to myslím na ty stavy, na pití a tak, díky za vaše zkušenosti a rady sem mladej a mám život před sebou
Alf
Junior Boarder
Příspěvky: 23
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž Místo: Brno Narozeniny: 01/01
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#23922
Re: Úzkost , Abst´ák, strašné stavy prožil sem horor Před 9 rok, 2 měsíce  
Dle mého soudu tento stav po dvou měsíčním nepití nemá nic společného s alkoholem. Je možné, že máš nějakou úzkostnou poruchu.
Doporučuji brát vitamíny řady B a hořčík-zinek-vápník. V absolutní nouzi BZD.
Petr N
Platinum Boarder
Příspěvky: 510
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž Narozeniny: 07/16
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#23923
Re: Úzkost , Abst´ák, strašné stavy prožil sem horor Před 9 rok, 2 měsíce  
Ales, ja si tiez myslim, ze toto uz s alkoholom nema nic spolocne. To pitie ti to mohlo zhorsovat, ale pokial mas tieto stavy aj po 2 mesiacoch abstinencie ide zrejme o nejaku psychicku poruchu, ktoru bude potrebne diagnostikovat a nasledne liecit.
Kira

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#23925
Re: Úzkost , Abst´ák, strašné stavy prožil sem horor Před 9 rok, 2 měsíce  
to může být poškození mozku alkoholem...(deprese, psychystavy...) Bohužel, to už nezjidtíš, jestli si chlastal, aby ti nebylo blbě nebo protože si chlastal, je ti blbě...Nejhorší je, že jakmili řekneš že to máš z chlastu, hned se na tebe všichni chytráci dívaj zkrz prsty..to já znám..


Nebo tzv. suchý absťák


PS:good luck
petrch

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#23927
Re: Úzkost , Abst´ák, strašné stavy prožil sem horor Před 9 rok, 2 měsíce  
Já to měla podobné, bylo to z alkoholu, dozvuky, mozek chtěl chlast, nedostal ho.Psychika je rozhozená, pomalu se léčí, trvá to, ale vydrž a bude jen lépe.Máš pravdu, jsi mladý, žij, nepij.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#23939
Re: Úzkost , Abst´ák, strašné stavy prožil sem horor Před 9 rok, 2 měsíce  
No tak díky za rady ,fakt ale nevím co si o tom mám myslet jestly sou to vážně ještě dozvuky,že se to ještě vrací a časem to přejde když nebudu pít , včera sem vůbec nemohl usnout , musel sem sednout do auta a do tří do rána sem jezdil v autě, pak sem si dal půlku diazepamu a pak se mě ňák podařilo usnout, spal sem asi 4 hodiny a pak sem musel vstávat do práce a celej den taky nic moc nemám zas vůbec chuť k jídlu a su ve stresu, ale dá se to celkem vydržet,sice mě nic nebaví su smutnej a unavenej už aby to přešlo a budu nejšťastnější člověk na světě ,
PS: Od rána do večera su v kontaktu s alkoholem a mám ho na očích celej den milióny flašek všude kolem sebe ale nepiju a ani nikdy už snad nebudu tahle skušenost stačila na to abych přestal Díky za vaše názory
Alf
Junior Boarder
Příspěvky: 23
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž Místo: Brno Narozeniny: 01/01
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#23942
Re: Úzkost , Abst´ák, strašné stavy prožil sem horor Před 9 rok, 2 měsíce  
Místo ježdění jsi měl chodit, čerstvý vzduch, myslet na hezké věci, těšit se na lepší budoucnost, netrápit se.Máš to stížený tím alkoholem kolem sebe, ať je, ať každý pije jak chce, ty už nechceš, a je to!
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#23953
Re: Úzkost , Abst´ák, strašné stavy prožil sem horor Před 9 rok, 2 měsíce  
No volal sem Chocholouškovy a říkal, že je to normální , že absťák už sem přešel, pak bylo dobře, a teď to zase začíná ty divný psycho úzkostný stavy , ale že to časem přejde ve vlnách třeba 3 dny bude výborně a pak zase dva dny úzkost, a tak, a u někoho to může trvat i půl roku ale pak už to bude dobrý je to u každýho individuální , proto když bude nejhůř mám si dat diazepam na spaní , ale hlavně se nenapít!! ted sem si dal jeden a už je my fajn a asi aji dobře usnu , bude to ještě boj ale věřím až to všechno skončí tak bude ten život o mnohem krásnější a už se chlastu nedotknu
Alf
Junior Boarder
Příspěvky: 23
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž Místo: Brno Narozeniny: 01/01
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#23966
Re: Úzkost , Abst´ák, strašné stavy prožil sem horor Před 9 rok, 2 měsíce  
Také jsem měla po alkoholu úzkosti,panicke zachvaty.ale jelikoz jsem to mela jiz driv,alkohol to znova rozjel.pusobi ti hodne na mozek,takze ti může rozjet nějakou psychickou poruchu.řešila bych to na psychiatrii,také myslím že po dvou měsících už to přímo nesouvisí s pitím.
jita

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#23984
Re: Úzkost , Abst´ák, strašné stavy prožil sem horor Před 9 rok, 2 měsíce  
Já už nevím co si o tom mám myslet , mluvil sem s odborníkem a že je to prý z chlastu, a že to ještě může trvat, ale časem to určitě přejde a snad budu normální
Alf
Junior Boarder
Příspěvky: 23
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž Místo: Brno Narozeniny: 01/01
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter