Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12
Dolů
Téma: Je tu někdo kdo byl v léčebné a zase začal
#24638
Je tu někdo kdo byl v léčebné a zase začal Před 9 rok, 2 měsíce  
Nápis svůj příběh a chceš z toho ven.
azi

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#24639
Re: Je tu někdo kdo byl v léčebné a zase začal Před 9 rok, 2 měsíce  
Ahoj,muj pribeh tady jiz zaznel.15 let alkoholicke smrste,kdy posledni cervnove dny uz nesly vydrzet.Telo uz alkohol nechtelo.Nasledoval 11 tydenni pobyt v Bohnicich, dale terapie,psychiatr a dnes to bude brzy 8 mesicu, co nepiji.Ale priserne zive sny o Bohnicich, piti,praci,manzelovi,detech,zklamani.Chce to vydrzet a brat to tak,ze mozek se zabyval jen tim kde,kdy,jak,co vypit.Ted zacina pracovat jinak.Snad se to zlepsi.
nikola1

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#24640
Re: Je tu někdo kdo byl v léčebné a zase začal Před 9 rok, 2 měsíce  
nikola1 napsal:
Ahoj,muj pribeh tady jiz zaznel... Chce to vydrzet a brat to tak,ze mozek se zabyval jen tim kde,kdy,jak,co vypit.Ted zacina pracovat jinak.Snad se to zlepsi.

"Zlepší sa TO! Ver si!"
("Viera je nosný pilier úzdravy!")
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3117
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#24641
Re: Je tu někdo kdo byl v léčebné a zase začal Před 9 rok, 2 měsíce  
petrch

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#24655
Re: Je tu někdo kdo byl v léčebné a zase začal Před 9 rok, 1 měsíc  
ahoj taky bych chtěla přestat ale nemám pevnou vúly,mám 38 mám tři holky manžela i práci tak bych měla být spokojená.vydržela sem nepít 14 dní a pak znovu.nevím jak s toho ven
Mirka
Gold Boarder
Příspěvky: 226
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#24656
Re: Je tu někdo kdo byl v léčebné a zase začal Před 9 rok, 1 měsíc  
ahoj a ty si taky pila a přestalas?
Mirka
Gold Boarder
Příspěvky: 226
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#24658
Re: Je tu někdo kdo byl v léčebné a zase začal Před 9 rok, 1 měsíc  
Mirko,
já přestala pít čistě kvůli sobě, prostě chlast se mi začal projevovat na vzhledu a začala jsem mít strach o sebe, o to jak mně to ničí, jak v myšlení, tak i vzhled. Co si budeme vykládat, když chlastá ženská, tak to má rychlý spád. Rodina, děti, to nebyl u mně důvod, ale čistá sobeckost, že se ničím, takhle jsem dál žít nechtěla. První dny nic moc, ale ted si to užívám. Už jsem si zvykla odmítat alkohol i na oslavách a podobně. Jde to krůček po krůčku a čeká mně celý život, kdy se nechci už dostat do alkoholových dnů. Jde to, ale musíš začít.
Stopka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#24661
Re: Je tu někdo kdo byl v léčebné a zase začal Před 9 rok, 1 měsíc  
Já jsem na tom byla stejně. Začala jsem se o sebe bát. Alkohol mé tělo už nepřijímalo. Pokud jsem se napila, bylo mi fyzicky naprosto zle. V noci jsem už nemohla spát, všechno mě pálilo. Další den už jsem nechtěla žít v tomhle stereotypu. Tak jsem se rozhodla pro léčebnu. Zachránila jsem si život a dětem mámu. Teď mám vše. Děti, které mě milují a snad mi někdy odpustí a manžela, který mě má rád. Jde to, ale musíš to dělat pro sebe, ne pro ostatní.
Nikola1

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#24662
Re: Je tu někdo kdo byl v léčebné a zase začal Před 9 rok, 1 měsíc  
Určitě ti uvěří, chce to čas, zatím se bojí, jistě jsi je párkrát zklamala, prožily si své.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#24663
Re: Je tu někdo kdo byl v léčebné a zase začal Před 9 rok, 1 měsíc  
strašně moc bych chtěla přestat ale nejhorší je pro mě víkend asi že nejsou aš tak velké povinnosti že se nemusí do práce.holky jsou už velké 17,13 a 9 snad ta nejmladší mě ještě potřebuje nebo se prostě nějak zabavit
Mirka
Gold Boarder
Příspěvky: 226
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter