Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1
Dolů
Téma: snažím se abstinovat
#2486
snažím se abstinovat Před 13 rok, 5 měsíce  
dobrý den,jmenuji se Dáša a na tyto stránky jsem se dopátrala přes knihu Moniky Plocové ,,Ledové stopy zapomění ,,Jsem moc ráda ,že existují.Po 5 letech pití skoro rok nepiji.Na léčení jsem nebyla,ale někdy mám na alkohol tak strašnou chuť,že se bojím ,že podlehnu a napiji se..Zatím odolávám..ale co když to nezvládnu? Prosím poraďte mi někdo?
Dáša

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#2488
Re: snažím se abstinovat Před 13 rok, 5 měsíce  
Dášo, uháněj na Anonymní alkoholiky!Je to forma doléčování, výborná věc, já díky nim se držím víc než 6 let.Pomáhají mě moc.Však to poznáš.Ty chutě jsou nebezpečné, znám to taky.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#2563
Re: snažím se abstinovat Před 13 rok, 4 měsíce  
Libuško moc děkuji za odpověď..ale nevím nic o anonymních alkoholicích.Je to nějaká poradna nebo skupinová terapie?Zatím jsem v pohodě ale chci to zkusit.
Dáša

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#2564
Re: snažím se abstinovat Před 13 rok, 4 měsíce  
Je to společenství lidí, alkoholiků, co abstinují, a jen alkoholik rozumí nejlépe druhému alkoholikovi, to poznáš,dozvíš se víc o své nemoci, co Tě může potkat, sny...,jak na ně, spoustu věcí a moc důležitých pro střízlivost pochopíš.Na jejich web stránkách najdeš , v kterém městě, kdy se scházejí, vůbec se neboj, uvidíš, jak se tam budeš cítit bezva.Tam má každý, kdo chce přestat pít , zázemí, kde najde sílu abstinovat.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#2566
Re: snažím se abstinovat Před 13 rok, 4 měsíce  
Moc děkuji za radu a odpověď.Bydlím na vesnici nedaleko Vyškova.Asi bych to měla zkusit ve Vyškově nebo až v Brně.Ale to je dost daleko.Něco pro to obětuji.Pití bylo dražší.To musím zvládnout.
Dáša

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#2571
Re: snažím se abstinovat Před 13 rok, 4 měsíce  
Ahoj Líbo,tak jsem 3měsíc z léčebny doma,mám pocit,že to je ale věčnost co jsem tam byla.Stále už půl roku bez alkoholu,ted jsem měla velké problémy s expřítelem,krizová situace a na vodku jsem ani nepomyslela.Chystáme se s kámoškou na áčka.Hezký advent ti přeju.Síma
síma
Fresh Boarder
Příspěvky: 4
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#2575
Re: snažím se abstinovat Před 13 rok, 4 měsíce  
Símo, nic neodkládej, uháněj na áčka, chutě přijdou, určitě, na AA se dozvíš, jak na to, co dělat.......můžou s Tebou pěkně zamávat.Mě daly záhul sny i alkoholu.Málem mě dostaly.Neusínej na vavřínech, chlast jen číhá, vyčkává, máš toho hajzlíka v sobě do smrti.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#2587
Re: snažím se abstinovat Před 13 rok, 4 měsíce  
je to fakt hajzlík svinskej
síma

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter