Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1234567
Dolů
Téma: Čím jste nahradili alkohol?
#3224
Re: Čím jste nahradili alkohol? Před 13 rok, 2 měsíce  
Sestře to NIKDY neřeknu.. Terapeutce volat nebudu, protože ji nehodlám pořád obtěžovat.. Setkáváme se 1 týdně a prostě jí nebudu volat.. Nemusíte mít strach nebo tak, dneska (ani o víkendu..) to nezapíchnu, páč mi k mýmu plánu chybí pár věcí a odvaha.. A odvaha a odhodlání je něco co už moc nemám.. Je to jenom.. prostě mám pocit, že jsem ve všem selhala.. že jsem sráč.. ubožák.. a jednoznačně pitomec.. stydím se za to, že mám problém s alkoholem.. jsem trosečník..
Ivana

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#3225
Re: Čím jste nahradili alkohol? Před 13 rok, 2 měsíce  
Ne, ne Ivo, jsi bohatá ve zkušenostech, které Vám mladá slečno budou motivací, že maturitu doděláte, budete mít vzdělání a život před sebou, který se konat na pustém ostrově nebude, žádný trosečník tomu věřím, že to dokážeš milá Ivo
Květa
Platinum Boarder
Příspěvky: 344
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 08/24
Poslední úprava: 18/02/2011 15:59 Provedl: Květa.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#3226
Re: Čím jste nahradili alkohol? Před 13 rok, 2 měsíce  
Díky za důvěru, ale já to zas tak optimisticky nevidím.. Pevně doufám, že tahle depka mě brzo přejde.. Mám chuť si urvat hlavu.. Je to fakt na nic..
Ivana

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#3227
Re: Čím jste nahradili alkohol? Před 13 rok, 2 měsíce  
Taky doufám, že se Ivo - statečná bojovnice už uleví, příští týden poreferujte terapeutce, jak mirezně Vám bylo, třeba najde ještě nějaké řešení, zdravím.
Květa
Platinum Boarder
Příspěvky: 344
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 08/24
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#3228
Re: Čím jste nahradili alkohol? Před 13 rok, 2 měsíce  
víte, je to teď jak na houpačce, někdy dobře, někdy hůř...teď zrovna hůř!
už se nemůžu dočkat pondělka, beru to tak nějak jako spásu, že mi tam konečně zas někdo něco k sobě řekne...co mám dělat!
sama ze sebe sem v prdeli a nemám chuť do čehokoli.
Mova
Expert Boarder
Příspěvky: 134
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Místo: Plzeň
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#3229
Re: Čím jste nahradili alkohol? Před 13 rok, 2 měsíce  
..Když jsem nepila na Silvestr (byl to přesně měsíc co jsem nepila)myslela jsem , že už všechno zvládnu.. Byla jsem na sebe hrdá, že jsem se dokázala udržet a nedat si ani kapku.. Byla jsem plná naděje a odhodlání, že všechno už půjde jenom lííííííííííp... ŽE NEPOTŘEBUJU ALKOHOL..
Teď..? zase sedím totálně v pasti.. v depce.. s myšlenkama, že nemám nárok na to, mít se fajn.. Že štěstí je pro mě nedosažitelná věc.. že na to prostě nemám..
Ivana

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#3230
Re: Čím jste nahradili alkohol? Před 13 rok, 2 měsíce  
jo ivo, tak to jsme na tom stejně...ale holky tady se nám snaží ukázat, že to vážně cenu má, to nepití, že je to vážně dobrá volba a lze tak žít...jen to prostě nejni tak jednoduchý, ale co v životě jednoduchý je, že
Mova
Expert Boarder
Příspěvky: 134
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Místo: Plzeň
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#3231
Re: Čím jste nahradili alkohol? Před 13 rok, 2 měsíce  
Nic není lehký.. Někdy si říkám, že střízlivost je fajn.. že si můžu povídat s lidma, který jsem dlouho nepotkávala (vyhýbala se jim).. Pamatuju si co dělám.. a i když nepiju, tak je mi fajn.. ale pak se něco podělá.. a už mi ta střízlivost nepříjde tak fajn...
Ivana

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#3235
Re: Čím jste nahradili alkohol? Před 13 rok, 2 měsíce  
Ivano, mrkni na ten dokument ke stažení na této diskuzi, ne proto, že jsem tam já, ale velice dobře uvidíš tu cestu alkoholika, ty výmluvy....advokát a operní pěvec, to je dobře vidět, jak to jde od rána...všichni jim údajně ubližují, křivdí...oni chudinky chlastají.Tak chceš dopadnout?
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#3237
Re: Čím jste nahradili alkohol? Před 13 rok, 2 měsíce  
Jasněže nechci..
Uvědomuju si, že všechno to jsou jenom záminky.. všechno.. já si to uvědomuju.. ale.. prostě nevím.. Moc dobře vím, že alkohol nic neřeší.. Vím, že mi nepomáhá.. ale..
Ivana

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1234567
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter